Klinika kosmetologii Warszawa » Alma Harmony XL PRO – jedno urządzenie, wiele możliwości
zabiegi na cerę Beauty Address

Alma Harmony XL PRO – jedno urządzenie, wiele możliwości

Alma Harmony XL PRO to laser od zadań specjalnych. Dzięki niemu można odmłodzić skórę, usunąć przebarwienia i blizny, a nawet pozbyć się niechcianego tatuażu. Alma Harmony XL PRO to platforma, która wykorzystuje szereg głowic do różnych wskazań.

zabiegi na cerę Beauty AddressLaser Alma Harmony XL PRO Dye-VL – na pomoc cerze naczynkowej

Zabiegi z użyciem końcówki Dye-VL cechuje niska inwazyjność, krótki czas zabiegu oraz bardzo dobre rezultaty. Idealnie nadają się do zamykania rozszerzonych naczynek i leczenia rumienia, sprawdzą się również w wyrównaniu kolorytu skóry czy redukcji przebarwień.

Wysokopasmowe pulsacyjne fale lasera Dye VL (o długości 450-600 nm), wychwytują i w termiczny sposób uszkadzają nadmiernie nagromadzony barwnik. Wiązka światła kierowana jest precyzyjnie i w sposób kontrolowany dokładnie na dany problem, stąd nie niszczą się inne struktury naskórka.

Dzięki temu, że głowica lasera jest odpowiednio schłodzona, przebieg zabiegu jest bardzo komfortowy. Efekty widoczne są już po pierwszym spotkaniu, jednak pełne rezultaty widoczne są po całej serii. W zależności od tego, jakiego problemu chcemy się pozbyć, mogą to być  3-4 zabiegi.

Laser Alma Harmony iPixel — sposób na odmładzanie, przebarwienia i blizny

Alma Harmony XL Pro iPixel jest laserem ablacyjnym, czyli działa poprzez złuszczanie górnej warstwy naskórka, w wyniku odparowania wody. Wskazaniem do zastosowania iPixel są:

 • fotostarzenie;
 • blizny potrądzikowe oraz pourazowe;
 • miejscowe przebarwienia skóry;
 • rozstępy;
 • blizny;
 • utrata jędrności i elastyczności skóry;
 • zmarszczki oraz bruzdy.

Jak działa laser? Wysyłana w głąb tkanki skórnej wiązka światła redukując martwy naskórek, umożliwia wyrównanie nierówności, zmarszczek, bruzd czy blizn. Dodatkowo laser stymuluje procesy regeneracyjne, dzięki którym komórki zostają pobudzone do szybszego metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu.

Po zabiegu wymagany jest 7-dniowy okres rekonwalescencji. Bezpośrednio po sesji skóra jest zaczerwieniona i może być opuchnięta.

W Klinice Beauty Address stosowane są wyłącznie certyfikowane urządzenia medyczne, zatem zabieg nie niesie za sobą ryzyka poparzenia ani innego uszkodzenia skóry.

Alma Harmony XL Pro Q-Switch – usuwanie tatuażu

Niechciany tatuaż lub źle wykonany makijaż permanentny nie musi zostać z nami do końca życia. Końcówka Q-Switch została stworzona właśnie po to, by usunąć barwnik ze skóry.

Wiązka światła uderza w pigment, rozbijając go i działając na niego destrukcyjnie, Rozbite cząsteczki barwnika przedostają się do układu limfatycznego, a następnie zostają usunięte z organizmu w trakcie procesów metabolicznych. Wprawdzie sam zabieg trwa ok. 30 minut, jednak rozbite cząstki, organizm usuwa przez kolejne kilka tygodni.

Alma Harmony XL PRO ClearLift — specjalista od liftingu

Clearlift to laser frakcyjny — nieablacyjny, co znaczy, że wiązki światła wysyłane są w głąb skóry na różnych poziomach jej głębokości bez przerwania ciągłości naskórka.

Krótkie impulsy stymulują skórę do wzmożonych procesów regeneracyjnych, wytwarzania kolagenu, a także produkcji barwnika odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień skóry. Zabieg trwa ok. 30 minut i jest całkowicie bezbolesny. Pacjent po wyjściu z gabinetu może od razu udać się do swoich codziennych zajęć. Jak informują specjaliści z Kliniki Beauty Address pełny efekt ujędrniania, odmłodzenia i regeneracji skóry widoczny jest po wykonaniu całej serii powtórzeń, która wynosi od 4 do 6 zabiegów.

Wprawdzie urządzenie Alma Harmony XL Pro jest bezpieczne, jednak istnieją przeciwwskazania do wykonywania, bez względu na stosowaną końcówkę, a są to:

 • ciąża i laktacja;
 • nowotwory;
 • łuszczyca;
 • zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • infekcje skórne i podrażnienia;
 • przyjmowanie leków fotouczulających;
 • świeża opalenizna.

W Klinice Beauty Address w Warszawie zawsze przeprowadza się konsultacje przedzabiegowe, podczas których lekarz wyklucza przeciwwskazania oraz kwalifikuje pacjenta do zabiegu.

Jeśli zaciekawiły Cię możliwości Alma Harmony XL Pro zadzwoń do nas i umów się na wizytę. Przekonaj się, co potrafi.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button