Klinika kosmetologii Warszawa » Alma Harmony XL PRO – laser dbający o cerę naczynkową!
laseroterapia

Alma Harmony XL PRO – laser dbający o cerę naczynkową!

Problem naczynkowy dotyczy cery, na której pojawiają się liczne „pajączki” i rumieńce, będące następstwem rozszerzających się i pękających naczynek krwionośnych. Jeśli jesteś posiadaczką właśnie takiego typu, to wiesz, że skóra naczynkowa jest delikatna i cienka, w związku z czym charakteryzuje się dużą wrażliwością i szybciej niż inne rodzaje cer reaguje na zmieniające się czynniki atmosferyczne. W celu zamknięcia naczynek, a także wyleczenia rumienia na Twojej twarzy można zastosować urządzenie Alma Harmony XL PRO z głowicą Dye-VL. Warto wiedzieć, że lekarz prowadzący terapię ma także możliwość wykorzystania podczas jednego zabiegu połączenia Dye-VL z innymi typami głowic. Jest to jednak uzależnione od konkretnego  przypadku i miejsca poddawanego działaniom.

laseroterapiaAlma Harmony XL PRO -Dye VL poznaj moc wielozadaniowości

Laser Alma Harmony XL PRO jest znany z wielu zastosowań. Zabiegi z jego użyciem cechuje niska inwazyjność, a do tego są one stosunkowo krótkie i przynoszą zadziwiająco dobre rezultaty. Kiedy możesz zainteresować się tym zabiegiem? Na pewno, gdy dotyka Cię problem przebarwień skórnych i rozszerzonych naczynek, ale też w przypadku: utraty kolorytu skóry, oznak zmęczenia lub gdy występuje rumień. Wszechstronne przeznaczenie Alma Harmony XL Pro Dye-VL sprawdzi się zarówno w sytuacji redukcji przebarwień, wyrównaniu kolorytu skóry, jak i podczas zamykania naczynek. Wysoka skuteczność lasera pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry bez ryzyka poparzenia czy innych skutków ubocznych. Oprócz likwidacji rozszerzonych naczynek, dodatkowym efektem działania lasera Alma Harmony Pro z głowicą Dye-VL jest rewitalizacja skóry, wygładzenie zmarszczek, likwidacja rozszerzonych porów, plam posłonecznych i starczych. Laser ten wywołuje zmiany w strukturze skóry właściwej, spełniając warunki do regeneracji kolagenu i elastyny. Różnicę można zauważyć już w kilka dni po zabiegu, jednak najbardziej pożądany efekt jest  widoczny po zwykle 2-3 miesiącach.

Alma Harmony XL PRO -Dye VL: przebieg zabiegu

Zabieg laserowy wykorzystujący wąskopasmowe światło pulsacyjne Dye-VL polega na termicznym i w pełni kontrolowanym zamknięciu rozszerzonego naczynia krwionośnego. Po zabiegu skóra może być w niewielkim stopniu zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta, ale niedogodności te utrzymują się zwykle do 48 godzin. Naczynka krwionośne bezpośrednio po zabiegu mogą albo zniknąć, albo przybrać ciemniejszą barwę, by w końcu zblednąć. Cała procedura od trwa 10 minut do godziny – w zależności od obszaru poddawanego terapii. W indywidualnych przypadkach zachodzi potrzeba wykonania cyklu zabiegów, ale zaleca się stosowanie zwykle miesięcznych odstępów między pojedynczymi sesjami.

Alma Harmony XL PRO -Dye VL: dla kogo tak? Dla kogo nie?

Procedura zamykania naczynek urządzeniem Alma Harmony Pro z głowicą Dye-VL oraz innymi głowicami w Klinice Beauty Address jest bardzo bezpieczna i skuteczna, jednak jej przeprowadzenie wykluczają następujące sytuacje:

  • ciąża i laktacja
  • choroby: epilepsja, cukrzyca, nowotwory
  • stany zapalne skóry,
  • opalona skóra bądź ciągłe stosowanie samoopalaczy
  • bielactwo
  • przyjmowanie leków i ziół światłouczulających np.: antybiotyki, nagietek, dziurawiec
  • leczenie retinoidami, steroidami, izotretynoina

Pamiętaj jednak, że o wykonaniu zabiegu zawsze w końcu decyduje specjalista, który przeprowadzi z Tobą wywiad.  Nie zwlekaj, dowiedz się więcej na temat laserowej kuracji cery naczynkowej. Zadzwoń już dziś.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button