Wybierz kategorię zabiegu

Blizny potrądzikowe

Walka z trądzikiem jest zazwyczaj długa i bardzo nierówna, a kiedy już uda się skutecznie ją zakończyć, pozostawia po sobie ślad w postaci nieestetycznych blizn potrądzikowych. Zmiany te są bardzo problematyczne, ciężko je zamaskować, a  także wpływają na obniżone poczucie własnej wartości oraz zadowolenie ze swojego wyglądu. Często stają się one kompleksem, który jest w stanie powstrzymywać przed wieloma aktywnościami.

Istnieje kilka sposobów na blizny potrądzikowe, jednak wszelkie domowe metody czy wybielające maści pozwalają na osiągnięcie niewielkich i nietrwałych efektów.

Blizny po trądziku nie muszą jednak pozostać na skórze na zawsze. Można z nimi walczyć za pomocą zabiegów laserowego usuwania blizn. Za pomocą profesjonalnego sprzętu można zredukować widoczność blizn do minimum, a nawet pozbyć się ich całkowicie i cieszyć się gładką skórą. Poza laserem na blizny trądzikowe medycyna estetyczna posiada również inne rozwiązania tego problemu, takie jak zabiegi Dermapen czy karboksyterapia. Każdy z tych zabiegów pozwala na bezpieczne i skuteczne pozbycie się nieestetycznej pamiątki po przebytym trądziku.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)