Klinika kosmetologii Warszawa » Boisz się przeszczepu włosów? Mamy 5 bezpiecznych alternatyw

Boisz się przeszczepu włosów? Mamy 5 bezpiecznych alternatyw

Przeszczep włosów to zabieg wymagający przygotowań, czasu i dużych środków. Przeczytaj o pięciu ciekawych alternatywach, takich jak metoda dr. Cyj Hair Filler. Która z nich najbardziej do Ciebie przemawia, jeśli chodzi o bezinwazyjne metody na poprawę stanu skóry głowy?

Co to jest dr. Cyj Hair Filler?

Na początek weźmy zapowiedzianą już metodę dr. Cyj Hair Filler. Opinie na jej temat są pozytywne nie tylko w Polsce, bo to terapia opracowana po raz pierwszy przez lekarza Chung Young Ji (w skrócie: CYJ) w Korei Południowej po 14 latach badań nad peptydową terapią włosów. Do dziś stosowana jest na całym świecie jako alternatywa dla bolesnego przeszczepu. Podczas zabiegu dr. Cyj Hair Filler:

  • lekarz omawia z pacjentem zakres zabiegu i spodziewane efekty
  • skóra głowy jest nakłuwana miejsce po miejscu
  • pod skórę dostarczany jest kompleks peptydów dr. Cyj
  • składniki aktywne są uwalniane jeszcze przez nawet kilkanaście dni po zabiegu.

W ciągu tygodni po pierwszym zabiegu dr. Cyj pacjent będzie mógł zauważyć pierwsze efekty, takie jak wzmocnienie czy mniejsze wypadanie włosów. W Beauty Address najczęściej wykonywane są serie ok. 4 zabiegów dr. Cyj Hair Filler. W opinii lekarzy tyle wystarczy, by uzyskać naprawdę spektakularny efekt. To szczególnie coś dla osób, które chcą silnie wzmocnić włosy, ale bez radykalnych rozwiązań, jak przeszczep. Cena dr. Cyj jest niższa, a zabieg nie jest bolesny. Nie trzeba też długo się do niego przygotowywać.

Mezoterapia na włosy

Dr. Cyj to nie jedyna metoda polecana dla osób o słabych, cienkich włosach skłonnych do wypadania. Kolejną jest mezoterapia. Opiera się na podobnej zasadzie, ale tu do skóry głowy mogą być dostarczone substancje takie jak:

  • witaminy,
  • kofeina,
  • kwas hialuronowy,
  • minerały.

Dobór konkretnego składnika zależy od oczekiwanych efektów. Mezoterapię również można wykonywać w seriach po 4-7 zabiegów.

Karboksyterapia: trudna nazwa, prosty zabieg

Wszystkie omawiane tu metody opierają się na igłowym nakłuwaniu skóry głowy. W trakcie karboksyterapii w ten sposób podawany jest dwutlenek węgla. W ten sposób rozszerzają się naczynia krwionośne, a skóra jest lepiej napięta i wykazuje się lepszym krążeniem.

Karboksyterapia to świetna alternatywa dla droższych metod jak dr. Cyj. Cena w Beauty Address to zaledwie kilkaset złotych. Spodoba się więc szczególnie osobom, które jeszcze nie mają poważnych problemów z łysieniem, ale chcą utrzymywać skórę głowy w dobrej kondycji.

Jak osoczem bogatopłytkowym można poprawić stan włosów?

Zabiegiem, o którym sporo się w ostatnich latach mówi, jest osocze bogatopłytkowe. Najczęściej wspomina się o nim w kontekście tzw. „wampirzego liftingu” na twarz. A przecież podanie osocza pod skórę może być też korzystne w przypadku łysienia i innych problemów ze skórą głowy! To właśnie tam radykalne pobudzenie krążenia i odnowa są szczególnie wskazane. W wyniku zabiegu osoczem możliwe jest pobudzenie włosów do wzrostu i odnowa komórek skóry głowy.

Co daje mikronakłuwanie Dermapen?

Tu mikronakłucia wykonuje pulsująca końcówka urządzenia, działając jednocześnie jak intensywny masażer. Zabieg jest szybki, a jego efekty wyraźnie widoczne. Ciekawostką jest możliwość połączenia zabiegu Dermapen z osoczem bogatopłytkowym dla szybkich, wyraźnie widocznych efektów.

Chcesz zapytać naszych lekarzy o opinię na temat r. Cyj Hair Filler lub któregoś z pozostałych zabiegów? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! O wszystkich oferowanych przez nas zabiegach na łysienie przeczytasz tu.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button