Klinika kosmetologii Warszawa » Chcesz bezpiecznie wykonać botox? O to pytaj w gabinecie!
odmładzanie skóry Beauty Address

Chcesz bezpiecznie wykonać botox? O to pytaj w gabinecie!

Pierwsza wizyta na botoks na czoło czy usta może być stresująca. Szczególnie, jeśli nie znasz gabinetu, do którego się umawiasz. Podpowiadamy, na co zwracać uwagę przed botoksem, jeśli nie chcesz się rozczarować.

odmładzanie skóry Beauty Address

Internet pełen jest mrożących krew w żyłach zdjęć i historii związanych z zabiegiem botoksu. Zdjęcia przed i po czasem udowadniają, że nie każdy gabinet jest równie sprawdzony. Na zabieg botoksu w Beauty Address w Warszawie często umawiają się klientki, które mają złe wcześniejsze doświadczenia lub wręcz potrzebują pomocy w naprawieniu tego, co niefachowo zrobił lekarz w innym gabinecie. Dlatego poniżej przedstawiamy poradnik, który pomoże określić, czy masz do czynienia ze sprawdzonym miejscem.

Podejrzanie niska cena? Szukaj gdzie indziej.

Botoks dawniej dostępny był wyłącznie dla gwiazd, dziś może pozwolić sobie na niego więcej osób. Jednak to nie oznacza, że warto na zabiegu oszczędzać. Co więcej, im niższa cena botoksu, tym ostrożniej trzeba podchodzić do gabinetu. Dlaczego? Decydując się na podejrzanie tani botoks, ryzykujesz, że:

  • dawka preparatu będzie niższa niż gdzie indziej – efekt będzie mniej trwały lub mało     widoczny.
  • Zabieg wykonuje osoba z małym doświadczeniem – może zrobić Ci krzywdę
  • preparat był źle przechowywany i przez to jest gorszej jakości.

Botoks bez ograniczeń? To nie najlepszy znak.

Jeśli botoks w czoło wstrzykuje mało doświadczona osoba, efekt może być mniej naturalny, niż gdyby robił to specjalista. Nawet u gwiazd widać czasem efekty botoksu użytego w nadmiarze. Fachowiec proponuje użycie toksyny botulinowej, by pomóc swojemu pacjentowi, a nie zaszkodzić. Osoby mające słaby wzrok i mrużące oczy mogą dzięki temu zapobiec przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek. Umiejętnie da się w ten sposób usunąć bruksizm, czyli zgrzytanie zębami. Oczywiście, botoks służy również względom czysto estetycznym, ale również tu powinien być używany umiejętnie i z wyczuciem. Jeśli lekarz nie stawia żadnych barier i brak mu własnej inwencji w proponowaniu odpowiednich rozwiązań, to może sugerować, że nie masz do czynienia z najlepszym gabinetem.

Sprawdź, jak botoks oceniają byłe klientki

Na koniec oczywistość, ale wciąż nie każdy sprawdza w ten sposób gabinet, w którym wykonuje botoks. Opinie o gabinecie znajdziesz m.in. w mediach społecznościowych. Nie da się ukryć, że sam personel gabinetu medycyny estetycznej też jest jego wizytówką. Dobrze, jeśli na stronach w mediach społecznościowych da się znaleźć zdjęcia personelu i miejsca, do którego się wybierasz. Jeśli zdjęcia są wyłącznie stockowe (modelki ze zdjęć reklamowych), to dopiero po przekroczeniu progu zakładu będziesz mogła ocenić, jak jest w środku. Dlatego przed pierwszą wizytą w salonie zdecydowanie warto odwiedzić go osobiście. Jeśli coś wyda Ci się mało godne zaufania, będzie jeszcze czas, by zmienić decyzję. Możesz też poprosić na miejscu o zdjęcia np. botoxu przed i po – gabinety nie muszą udostępniać ich na stronie, ale mogą pokazywać osobom, które wahają się przed zabiegiem. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nas w Beauty Address w Warszawie – działamy transparentnie i chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji na temat botoksu.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button