epilacja Beauty Address

Co trzeba wiedzieć o depilacji laserowej?

Zastanawiasz się, jaka jest najlepsza metoda depilacji dla Ciebie i sprawdzasz plusy i minusy każdej z nich? Szukasz informacji o depilacji laserowej i chcesz wiedzieć, czy jest bezpieczna i jaka jest jej skuteczność? W takim razie czas przedstawić najważniejsze informacje o depilacji laserowej i odpowiedzieć na kilka najbardziej nurtujących pytań!

epilacja Beauty AddressJakie części ciała można wydepilować sobie laserowo?

Dzięki obecnej technologii laserowej wydepilować można sobie niemal każdy fragment ciała. Dlatego, jeśli jakaś konkretna jego część jest u Ciebie dotknięta nadmiernym albo po prostu niechcianym owłosieniem, którego chcesz się pozbyć, skonsultuj się z gabinetem kosmetologicznym w tej sprawie. Jeśli marzy ci się idealnie gładka skóra w określonym rejonie, wystarczy zapisać się na odpowiednią serię zabiegów. Depilacja laserowa już dawno nie zamyka się tylko na depilacji nóg, okolic bikini, czy rejonów pod pachami. Niechcianych włosów możesz się pozbyć także z pleców, z rąk, z pośladków, czy nawet znienawidzonego wąsika. Twoje stopy, nos, szyja, barki, a nawet uszy mogą być gładkie i jedwabiste, bez konieczności golenia ich co kilka dni. Teraz możesz się pozbyć owłosienia z całej twarzy, nie tylko spod nosa i cieszyć się idealnie gładkim obliczem, niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Każdy inaczej reaguje na zabieg depilacji, dlatego że każdy ma inny poziom wrażliwości skóry i inną wrażliwość na odczuwany ból. Jeśli Twoja skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa, na pewno ucieszysz się z faktu, że laser Vectus posiada system chłodzący, który nie tylko zapobiega oparzeniom w trakcie zabiegu, ale także zmniejsza uczucie bólu i dyskomfortu w trakcie procesu depilacji. Ewentualny ból odczuwany w trakcie zabiegu na pewno będzie o wiele mniejszy, niż ten odczuwany w trakcie usuwania włosków depilatorem, lub wyrywanych przy zabiegu z udziałem plastrów z woskiem. Zamiast tego laser diodowy wysyła w głąb tkanki skórnej wiązki światła, o odpowiedniej długości fali. Oddziałują one na barwnik włosa, dzięki czemu uszkadzają mieszki włosowe i zapobiegają ich odrastaniu w przyszłości. Stąd trwały efekt depilacji laserowej.

Dodatkową zaletą depilacji laserowej i kilku zabiegów, wchodzących w serię jest to, że już nigdy nie będziesz się martwić wrastającymi włoskami, podrażnieniami w trakcie golenia, czy ranami po przypadkowych zacięciach żyletkami.

Jeśli wciąż obawiasz się doznań w trakcie zabiegu, przetestuj najpierw depilację laserową na mniejszej powierzchni swojego ciała, jak na wąsiku, czy pod pachami. Sprawdź jakie to łatwe i przyjemne!

Czy depilacja laserowa ma trwały efekt, czy kurację trzeba powtarzać?

Efekt depilacji laserowej jest zależny od grubości włosa, ale także od ilości owłosienia. W przypadku ciemnych włosków serię zabiegów czasem trzeba powtórzyć. To ile kuracji powinno się odbyć, zostaje określone w trakcie konsultacji przed pierwszym zabiegiem i po każdej serii, po ocenieniu efektów na konkretnym pacjencie. Ostatecznie zabieg z użyciem lasera Vectus gwarantuje skuteczność w pozbyciu się niechcianego owłosienia na stałe. Sprawdź, depilacja laserowa – Warszawa.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Zanim przystąpisz do zabiegu, musisz się do niego odpowiednio przygotować. Przede wszystkim przynajmniej na tydzień przed zabiegiem zrezygnuj ze wszelkich balsamów brązujących i innych, wpływających na koloryt skóry produktów do pielęgnacji. Odstaw też w tym czasie wszystkie produkty złuszczające naskórek.

Przed samym zabiegiem konieczne jest ogolenie i oczyszczenie obszaru, który zostanie poddany depilacji, poza małym, niewielkim fragmentem. Odrobina owłosienia jest niezbędna do wykonania odpowiednich pomiarów i dostosowania parametrów maszyny pod Twoje potrzeby. To tak proste. Pierwszymi efektami zabiegów możesz się cieszyć już pierwszym z nich. Stałe efekty nastąpią dopiero po zakończonej, całej serii zabiegów.

.

Call Now Button