Jesień to doskonały czas na to, aby zadbać o skórę. Mamy wówczas możliwość przeprowadzenia wszystkich skutecznych zabiegów np. z użyciem kwasów. Promieniowanie ultrafioletowe nie jest już tak intensywne, co sprawia, że możemy kompleksowo zadbać o Waszą skórę i pomóc w walce z niedoskonałościami czy oznakami starzenia. Dziś szczególnie chcemy Wam polecić połączenie Hydrafacial i Dermapen 4 – dwóch innowacyjnych technologii zabiegowych dostosowanych do różnych potrzeb skóry. Zachęcamy także do wypróbowania naszej nowości: zabiegu Vivace RF, który daje spektakularny efekt odmładzania i świetnie radzi sobie z bliznami całego ciała.

Czym jest zabieg Hydrafacial?

Hydrafacial to zabieg oczyszczająco-złuszczający o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Nie bez przyczyny nazywany jest on ulubionym zabiegiem gwiazd. Z jego właściwości korzystają m.in. Cameron Diaz, Beyonce, Matthew McConaughey oraz Paris Hilton. Zabieg składa się aż z 6 etapów, w których wykorzystywane są specjalne końcówki HydroPeel. Do każdej z nich przypisane jest inne serum, które odpowiada na różne potrzeby skóry naszych Pacjentów i Pacjentek. Poszczególne etapy kuracji to: usuwanie martwego naskórka (eksfoliacja), peeling chemiczny z użyciem wybranego kwasu, próżniowe oczyszczenie skóry, odmładzanie, nawilżanie połączone z odżywianiem oraz utrwalenie. Ampułki dobieramy indywidualnie dla każdej i każdego z Was, tak aby osiągnąć najlepszy rezultat.

Czym jest zabieg Dermapen 4?

Dermapen 4 to jeden z naszych ulubionych zabiegów, który od lat cieszy się uznaniem wielu z Was.  Urządzenie pozwala na wykonanie precyzyjnych mikronakłuć i wprowadzenie do naskórka oraz skóry właściwej substancji regenerujących o skoncentrowanym działaniu. Pozwala to na spektakularną przebudowę skóry, pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny, a także redukcję blizn, zmarszczek, rozstępów, przebarwień i wielu innych defektów. Jest to jeden z najbardziej skutecznych, bezpiecznych i innowacyjnych zabiegów dostępnych na rynku.

Hydrafacial + Dermapen 4 – idealne połączenie na jesień

Zarówno Hydrafacial, jak i Dermapen 4 to technologie, które samodzielnie zapewniają naprawdę imponujące rezultaty. Jednak połączenie tych dwóch zabiegów jest najbardziej korzystne. Hydrafacial dogłębnie oczyszcza skórę i złuszcza jej martwe komórki, sprawiając, że rewitalizacja skóry z wykorzystaniem urządzenia Dermapen 4 daje jeszcze bardziej spektakularny efekt. Taką procedurę możemy wykorzystać wobec niemal wszystkich problemów natury estetycznej w obrębie skóry, takich jak zmarszczki, przebarwienia, odwodnienie, szarość i zmęczenie, bruzdy, blizny czy rozstępy.

Jeśli tej jesieni chcecie przywrócić swojej skórze zdrowie i piękno, to serdecznie zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki!

 

 

Call Now Button