epilacja laserowa Beauty Address

Depilacja laserowa — czy to zabieg dla Ciebie?

Planujesz się pozbyć zbędnego owłosienia i szukasz na to najlepszej metody? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat depilacji laserowej, razem z jej zaletami i wadami? A może zmagasz się z problemem nadmiernego owłosienia i szukasz sposoby, żeby pozbyć się go na stałe? W takim razie depilacja laserowa jest dla Ciebie, poznaj lepiej tę metodę.

depilacja

Dlaczego warto spróbować depilacji laserowej?

Tradycyjne formy usuwania niechcianego owłosienia mogą być bardzo nieprzyjemne nie tylko dla wrażliwej skóry. Manualne usuwanie włosków, przy pomocy depilatorów lub wosku zawsze jest bolesne i musi być regularnie powtarzane, dla utrzymania efektu gładkiej skóry. Wyrywanie włosków razem z cebulkami jest stresujące dla organizmu, może przyśpieszać procesy starzenia się skóry i regularnie psuć humor. Z kolei żyletki bardzo często podrażniają skórę, łatwo jest też się zaciąć, w trakcie golenia ciała. Wszystkie te metody mogą skutkować także wrastaniem nowych włosków, zapaleniem meszków włosowych i regularnym podrażnieniem.

Depilacja nie musi wyglądać w ten sposób. Korzystając z najnowszych technologii, przy pomocy profesjonalnego lasera Vectus możesz pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze i już nigdy nie stresować się obolałą, podrażnioną skórą, ani denerwować nieestetycznymi odrastającymi włoskami.

Na czym polega depilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej, przy użyciu lasera Vectus to bezpieczny sposób na trwałe pozbycie się owłosienia. Jak działa ten laser? Jest to laser diodowy, który wysyła w głąb tkanki skórnej wiązki światła o odpowiedniej długości fali. Te oddziałują na barwnik zawarty we włosach, tym samym uszkadzając mieszki włosowe i zapobiegając ich odrastaniu. To najnowsza technologia, którą może zapewnić ci gabinet kosmetyczny. Dzięki niemu na stałe pozbędziesz się niechcianego owłosienia z dowolnej części swojego ciała. Masz dość uporczywego wąsika? Nie lubisz swoich włosków na twarzy? A może chcesz się pozbyć włosów z nóg, spod pach lub z okolic bikini? To ty decydujesz, które rejony będą niezwykle gładkie. Laser jest precyzyjny, świetnie sprawdza się zarówno na małych, jak i na większych powierzchniach.

Depilacja laserowa to inwestycja, płacisz raz za serię zabiegów i już nigdy nie musisz się martwić o golenie danej partii ciała. To także znakomity sposób na pozbycie się owłosienia z bardziej krępujących rejonów ciała, jak z pleców, czy z rąk. Już nigdy nie musisz się przejmować zapaleniem mieszków włosowych, nie ryzykujesz blizn od zacięć się golarką i nie narażasz swojej skóry na stres, obecny przy wyrywaniu pojedynczych włosków woskiem lub depilatorem.

Jakie są zalety depilacji laserowej?

Poza oczywistą zaletą, jaką jest pozbycie się na stałe uporczywego problemu niechcianych włosków, dzięki laserowi Vectus masz pewność, że usługa jest idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Przed przystąpieniem do zabiegu, wykwalifikowany personel przeprowadza indywidualną ocenę włosa i dopasowuje parametry urządzenia pod potrzeby klienta lub klientki. Nie ma jednego, uniwersalnego ustawienia dla wszystkich, przy laserze Vectus czeka cię indywidualna i fachowa obsługa, dopasowana do grubości i koloru Twoich włosków.

Kto może stosować depilację laserową?

Zabiegom laserowym mogą się poddać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W salonie kosmetycznym zawsze możesz liczyć na profesjonalną obsługę, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Laser Vectus jest wyposażony w unikalny, chłodzący system, który zmniejsza dyskomfort i ewentualny ból w trakcie zabiegu. System ten niweluje także ryzyko poparzeń i podrażnień w trakcie zabiegu. Klient zostaje także wyposażony w okulary ochronne i przez cały czas trwania zabiegu pozostaje pod czujnym okiem specjalistów.

Laser jest dla Ciebie, niezależnie od tego, czy masz problem z nadmiernym owłosieniem, czy po prostu chcesz się pozbyć włosków ze względów estetycznych. To ty przejmujesz kontrolę nad tym, jak będzie prezentowało się Twoje ciało. Pozbądź się problemu na stałe i nie zaprzątaj sobie nimi nigdy więcej głowy, skupiając się na codziennych sprawach, pracy i zainteresowaniach. Laser Vectus Warszawa, czeka na Ciebie!

Call Now Button