Wybierz kategorię zabiegu

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa nazywana wymiennie epilacją laserową to zabieg mający na celu trwałe usuwanie owłosienia z twarzy i ciała. Odkąd kliniki medycyny estetycznej wprowadziły zabiegi epilacji laserowej do swoich usług, zyskują one coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Jest to bowiem najnowocześniejsza i najbardziej spektakularna metoda depilacji, pozwalająca na trwałe usuwanie owłosienia już po kilku sesjach zabiegowych.

Epilacja laserowa wrażliwych okolic twarzy lub epilacja bikini to sposób na pozbycie się problemu wrastających włosków i podrażnień po domowych sposobach usuwania owłosienia. Są one nie tylko czasochłonne, ale ich rezultaty nie utrzymują się długo. Wymagają częstego powtarzania w przeciwieństwie do depilacji laserowej. Wykonanie serii zabiegów laserowych pozwala na osiągnięcie gładkiej, zdrowej skóry na stałe.

Zabiegi depilacji przeprowadzamy na wybrany obszar ciała, a laser dostępny w naszej klinice – Laser Vectus – poradzi sobie zarówno z ciemnym, jak i z jasnym owłosieniem. Specjalna technologia chłodząca eliminuje odczucia bólowe, dzięki temu pacjent podczas epilacji laserowej miejsc intymnych czy bardzo wrażliwych części twarzy nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Dzięki epilacji laserowej można również trwale, szybko i wygodnie pozbyć się niechcianego owłosienia z dużych partii ciała jak uda, klatka piersiowa, plecy czy ramiona.

Zabieg wykonany w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej zapewnia pacjentom komfort, bezpieczeństwo i brak ryzyka powikłań. W przypadku technologii laserowej jest to bardzo ważne, aby zabieg wykonany był przez specjalistę.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)