Wybierz kategorię zabiegu

Dolina łez

Dolina łez to określenie nieestetycznych i podłużnych zapadnięć pod oczami, które są efektem kilku czynników.  Przede wszystkim zmęczenia i stresu, ale ich pojawienie się może być również efektem wielu chorób. Wiele osób boryka się z tym problemem, nie mając świadomości, co to jest dolina łez oraz że tak właśnie się to zjawisko nazywa.

Występuje dość często zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, ze względu na to, iż skóra wokół oczu jest znacznie cieńsza i delikatniejsza niż w pozostałych obszarach twarzy, a także bardziej podatna na powstawanie takich defektów.

Sposobem na to, jak zlikwidować dolinę łez jest stosowanie zabiegów, które odżywią i zregenerują skórę pod oczami, a także poprawią jej jędrność i elastyczność. Jednym z zabiegów na dolinę łez jest zastosowanie wypełnienia kwasem hialuronowym, który skutecznie podniesie zapadniętą skórę i uzupełni ubytek tkanki tłuszczowej, która dotychczas znajdowała się w tym obszarze. W kwestii doliny łez, zabiegi pomocne i skuteczne to również te, które redukują zmarszczki, poprawiają napięcie skóry, nawilżają ją i stymulują do produkcji kolagenu. Profesjonalne zabiegi to jedyny skuteczny sposób na rozwiązanie problemu z doliną łez.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)