Klinika kosmetologii Warszawa » Endermologia — co to właściwie jest?
sposoby na rozstępy Beauty Address

Endermologia — co to właściwie jest?

Szukasz zabiegu wyszczuplającego, przy którym efekty pojawią się szybko, a Twoje ciało wysmukli się bez bólu i inwazyjnych operacji? A może masz problemy z krążeniem krwi, z obrzękami lub z napięciem mięśni i chcesz się ich w szybki i przyjemny sposób pozbyć? W takim razie endermologia jest zabiegiem stworzonym dla Ciebie! Sprawdź, jak taki zabieg wygląda i jakich efektów możesz się spodziewać!

sposoby na rozstępy Beauty AddressNa czym polega zabieg?

Endermologia jest jednym z najnowocześniejszych sposobów na bezbolesne i bezinwazyjne modelowanie sylwetki. Co to oznacza? Że żeby ją wykonać, nie trzeba poddawać się operacji, korzystać ze znieczulenia, ani nawet stresować się, że pojawi się jakikolwiek ból bądź dyskomfort w trakcie jego trwania. Zabieg ten wykonuje się dzięki specjalnej, nowoczesnej głowicy, wykorzystującej zmiany ciśnienia zmiennego. Dzięki niemu w trakcie zabiegu można się w pełni zrelaksować i odprężyć, kiedy urządzenie pracuje i zbliża cię do wymarzonego efektu zgrabnego, jędrnego ciała.

Na co właściwie wpływa zabieg i na jakie przypadłości może pomóc?

Skorzystać z zabiegu endermologii może każdy, kto czuje, że taka terapia znakomicie nadaje się dla jego ciała. Co może kwalifikować cię do zabiegu? Tak naprawdę wskazaniem do zabiegu może być już samo nagromadzone napięcie w mięśniach, tak często obecne przy stresującym trybie życia i pracy. Zwłaszcza jeśli jest to praca siedząca, lub wymuszająca pozostanie przez dłuższy czas w jednej pozycji. Napięcie mięśni może prowadzić do poważniejszych dolegliwości bólowych.

Zabieg ten to także znakomity sposób na bezstresowe i bezinwazyjne wyszczuplenie sylwetki i newralgicznych partii ciała. Sprawdza się świetnie jako pomoc w walce z cellulitem i z nadmiarem tkanki tłuszczowej. I to wszystko bez grama ryzyka w trakcie trwania zabiegu, bez podrażnień i bez bólu! Po zabiegu nie pojawiają się także żadne skutki uboczne, poza stanem relaksacji i dobrym humorem.

Na co jeszcze sprawdzi się endermologia?

Dobrodziejstwa płynące z regularnego korzystania z tego zabiegu nie kończą się tylko na zrelaksowanej i szczuplejszej sylwetce. Dzięki endermologii możesz ujędrnić i uelastycznić dotychczas luźną, wiotką i pozbawioną napięcia skórę. Dzięki niemu poradzisz sobie także z pojawiającymi się obrzękami, ale także z nagromadzonymi toksynami w ciele.

Endermologia to także znakomity zabieg dla osób, które mają problemy z krążeniem krwi, bo pomaga przywrócić równowagę w organizmie. Warto z niego skorzystać, jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań od lekarza, z którym należy się skonsultować przed rozpoczęciem kuracji.

Jak zabieg wpływa na samopoczucie?

Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się już po trzech wizytach w gabinecie, więc nie trzeba na nie długo czekać. Niektóre z nich możesz odczuć już po pierwszej kuracji jak rozluźnienie mięśni, czy zmniejszenie obrzęków. Dodatkowo endermologia jest zabiegiem bezpiecznym i bezinwazyjnym, więc nie musisz planować czasu na rekonwalescencję po każdym zabiegu. Nie potrzebujesz nawet czasu na regenerację! Wprowadzając te zabiegi do planu swojego tygodnia, nie wpłyniesz na swoją produktywność, nie musisz odwoływać swoich planów i nie musisz pilnować ścisłych wytycznych. To zabieg, który niesie ze sobą same korzyści!

Zabieg endermologii nie wymaga też żadnego specjalnego przygotowania przed rozpoczęciem serii. Pierwszym krokiem do wykonania go, jest spotkanie się ze specjalistą i wyznaczenia obszaru, który zostanie poddany kuracji. Wykwalifikowany pracownik wyjaśni także dokładnie, na czym zabieg polega i odpowie na wszystkie nurtujące pytania i wątpliwości, które mogą się pojawić.

Kiedy zabieg się rozpocznie, trwa około 20 do 40 minut, zależnie od tego, jak duży jest obszar poddawany kuracji. Po zakończonym zabiegu następuje kolejna konsultacja, w celu omówienia dotychczasowych efektów i zaplanowania kolejnych zabiegów, więc każdy może liczyć na profesjonalną obsługę. Endermologia Warszawa – sprawdź już dziś!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button