Klinika kosmetologii Warszawa » Endermologia – zabieg o wszechstronnym zastosowaniu, kiedy warto z niego skorzystać?
endermologia LPG Beauty Address

Endermologia – zabieg o wszechstronnym zastosowaniu, kiedy warto z niego skorzystać?

Wśród wielu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dostępne są również takie, które doskonale sprawdzą się na wielu różnych obszarach i na wiele różnych problemów. Jednym z takich zabiegów jest endermologia, która ma bardzo wszechstronne zastosowanie i jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów. Czym charakteryzuje się endermologia LPG i dlaczego warto się na nią zdecydować?

endermologia LPG Beauty AddressNa czym polega zabieg endermologii?

Endermologia LPG to zabieg, który wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia. Zakończone jest ono specjalną rolką, która zasysa tkankę skórną i oddziałuje na nią za pomocą zróżnicowanego ciśnienia. Naprzemienny spadek i wzrost ciśnienia pobudza komórki do wzmożonego metabolizmu, podnosi ciśnienie krwi i poprawia jej krążenie, a także ma zbawienny wpływ na prędkość spalania tkanki tłuszczowej oraz usuwania jej z organizmu. Ogromnym atutem tego zabiegu jest jego nieinwazyjność, co znacznie skraca czas przygotowania do zabiegu, a także późniejszej rekonwalescencji. Endermologia cieszy się ogromną popularnością ze względu na swoją wysoką skuteczność.

Modelowanie sylwetki i nie tylko – na co dobra jest endermologia?

W ofercie zabiegu znajduje się zarówno endermologia na brzuch, jak i endermologia na twarz i szyję, a także inne obszary zabiegowe. Dzięki temu, że masaż specjalną rolką można wykonać na różne części ciała, jest to zabieg niezwykle wszechstronny, który ma również zbawienne działanie na wiele aspektów funkcjonowania organizmu. Na zabieg endermologii warto się zdecydować w przypadku:

  • Miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej – endermologia na brzuch, uda, ręce czy inne części ciała pozwala na skuteczne pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała.
  • Walki z cellulitem – “pomarańczowa skórka” to problem, który dotyczy kobiet i bywa naprawdę dużym kompleksem. Powodem powstawania cellulitu jest zarówno nagromadzenie tkanki tłuszczowej, jak również osłabienie włókien kolagenowych. Modelowanie sylwetki za pomocą endermologii lpg pozwala zarówno na redukcję tłuszczu, jak i na wzmocnienie włókien, zatem jest to doskonały zabieg do walki z cellulitem.
  • Problemów z krążeniem krwi – masaż specjalną rolką oddziałującą różnicą ciśnień ma zbawienny wpływ na krążenie krwi oraz limfy. Już jednorazowy zabieg ma ogromny wpływ na wydolność krążeniową, co przyspiesza metabolizm komórkowy, a także redukcję rozbitej tkanki tłuszczowej oraz toksyn z organizmu.
  • Spiętych mięśni – bycie spiętym może być odczuwalne, jednak bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo mięśnie spinają się pod wpływem stresu. Masaż ciśnieniowy, jakim jest endermologia, pozwala na rozluźnienie mięśni i rozładowanie nagromadzonego w nich napięcia.
  • Luźnej skóry – w szczególności endermologia na twarz i szyję jest zabiegiem, który pozwala na rozwiązanie problemu utraty napięcia skóry oraz jej widocznego zwiotczenia.

Endermologia efekty

W kwestii zabiegu, jakim jest endermologia efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, jednak po wykonaniu całej serii powtórzeń skóra jest widocznie gładsza, sylwetka wymodelowana, a ogólne samopoczucie znacznie lepsze, ze względu na rozluźnienie mięśni i poprawę krążenia.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button