Klinika kosmetologii Warszawa » Epilacja laserowa – w domu czy w salonie?
usuwanie cellulitu karboksyterapia Beauty Address

Epilacja laserowa – w domu czy w salonie?

Ostatnio na rynku pojawiły się tanie urządzenia do domowej epilacji. Porównujemy efekty i opinie o depilacji laserowej wykonywanej w domu i w salonie.

usuwanie cellulitu karboksyterapia Beauty AddressPorównanie ceny epilacji w domu i salonie

Najpopularniejsze dziś urządzenie do domowej epilacji kosztuje ok. 1200 zł. To dużo czy mało? Jeśli chcesz pozbyć się wąsika, to w salonie zapłacisz kilkukrotnie mniej. Nawet seria czterech zabiegów na całe nogi w promocji kosztuje niewiele więcej, niż domowy epilator. A przecież nie doliczasz do tego czasu, jaki jest potrzebny na poznanie urządzenia i jego efektywne użycie. Istnieją oczywiście tańsze urządzenia do epilacji laserowej, ale te podrzędnych marek to już spore ryzyko, którego nie warto podejmować. Sprawdź aktualne promocje w Beauty Address w Warszawie na epilację laserową bikini i innych części ciała. Zabiegi wykonuje się w kilkutygodniowych odstępach, więc w efekcie nie odczujesz zbyt mocno ceny pakietu czterech sesji.

Czy da się zrobić laser bikini w domu?

Są części ciała, przy których dość trudno manewrować końcówką lasera. W domu raczej nie uda się wykonać epilacji laserowej:

  • bikini,
  • pośladków,
  • pleców.

Z kolei nogi czy wąsik można w łatwy sposób wydepilować samodzielnie. Zwróć też uwagę na kwestię bólu związanego z zabiegiem. Jest tym większy, im słabsze urządzenie i im mniejsza wprawa osoby wykonującej zabieg. Łatwo można się domyślić, że w warunkach domowych epilacja bikini może szczególnie boleć, a zabieg trzeba wielokrotnie powtarzać, bo efekty nie są takie, jak w salonie. Dlatego, jeśli zależy Ci raczej na szybkim i trwałym efekcie, zachęcamy do wizyty w gabinecie Beauty Address na Muranowie. Istnieje też bariera psychologiczna, która nie pozwala niektórym zadać sobie bólu: oderwać od ciała plastra z woskiem czy używać depilatora. Takie osoby też wolą korzystać z epilacji bikini czy pach w gabinecie, gdzie nie muszą osobiście wykonywać zabiegu.

Zalety depilacji laserowej w domu i w gabinecie

Największym plusem epilacji laserowej w domu jest intymność. Nikt nie chce pokazywać obcej osobie włosów w okolicach bikini czy pośladków. Wiele osób rezygnuje z wizyty na epilację w salonie na etapie zapisów – nerwy i wstyd są nie do przełamania. Takim osobom rzeczywiście łatwiej będzie skorzystać z lasera w domowym zaciszu. Dodatkowo urządzenie można zabrać w podróż – długi wyjazd nie będzie więc powodem, by przerywać serię zabiegów w połowie.

A zalety epilacji laserowej w warszawskim gabinecie Beauty Address? Nasz personel wykonywał zabiegi setki razy. Wyobraź sobie różnicę pomiędzy efektami pracy ich sprawnych rąk, a kogoś, kto po raz pierwszy korzysta z urządzenia do epilacji. Ryzyko powikłań w gabinecie spada, bo personel może dobrać moc zabiegu, a przed nim zaaplikować np. maść chłodzącą. Pamiętaj, że zabieg epilacji to kilka godzin z życia, po których nie musisz już do tego tematu wracać. Kupowanie drogiego urządzenia nie ma więc sensu – użyjesz go tylko kilka razy.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button