Klinika kosmetologii Warszawa » Epilacja Vectus – usuwamy owłosienie laserem!
depilacja

Epilacja Vectus – usuwamy owłosienie laserem!

Kochamy gęste włosy, ale są miejsca na ciele, zwłaszcza kobiecym, gdzie nie traktuje się ich jako ozdoby. Twarz, uszy, szyja, piersi, nogi, podbrzusze, pachy, plecy czy miejsca intymne, takie jak szpara międzypośladkowa to obszary, z których chętnie pozbywamy się owłosienia. Często ta procedura jest trudna i nieprzyjemna, dlatego warto zwrócić uwagę na możliwość depilacji laserowej Vectus Palomar w Beauty Address Klinika. Terapie laserowe, które pozwalą na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia, są tutaj jedną z podstawowych metod dbania o urodę, po które chętnie sięgają zarówno panie, jak i panowie. Poznaj je i Ty!

depilacjaVectus Palomar – zasada działania

Laser Vectus Cynosure Palomar to jeden popularnych urządzeń do depilacji. Przy jego użyciu depilacja, z która być może nie przepadłaś/eś, staje się komfortowa, a do tego skuteczna. Vectus to laser diodowy, wysyłający w głąb tkanki skórnej wiązki światła o odpowiedniej długości fali, które niszczą mieszki włosowe i zapobiegają ponownemu pojawieniu się niechcianych włosów. Najpierw osoba wykonująca zabieg dokonuje pomiaru barwnika we włosach i skórze, potem przechodzi do usuwania włosów. Intensywność zastosowanej wiązki światła uzależniona jest od Twoich indywidualnych potrzeb, które są oceniane za pomocą specjalnego urządzenia, jeszcze przed rozpoczęciem procedury epilacyjnej. Zastosowanie indywidualnych parametrów lasera pozwala na skuteczne usuwanie włosów każdego typu – również jasnych i cienkich włosów.

Vectus Palomar – zalety zabiegu

Urządzenie Vecuts wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze, który automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. W zależności od potrzeb specjalista może się posłużyć różnymi głowicami przy depilacji określonych partii np. wąsika, pach, bikini, pleców, nóg. Jeśli chcesz poznać zalety zabiegu, to wiedz, że przede wszystkim jest on niezwykle skuteczny, a brak owłosienia może utrzymać się długo. Zabieg depilacji laserowej pozwala nie tylko na pozbycie się niechcianych włosków, ale  i zlikwidowanie problemu podrażnień czy szybkiego odrastania. W urządzeniu lasera Vectus znajduje się specjalny system do chłodzenia, który nie tylko wyklucza ryzyko poparzenia skóry, ale również znacznie zmniejsza wszelkie niedogodności, których możesz doświadczyć podczas zabiegu usuwania włosków. Zastosowanie procedur chłodzących oraz dostosowanie siły lasera do dobranych uprzednio parametrów, czynią depilację całkowicie bezpieczną. Zabieg dodatkowo nie wymaga rekonwalescencji, jednak pamiętaj, aby przez najbliższe dni po zabiegu chronić skórę przed działaniem słońca i wysokiej temperatury. Dla satysfakcjonującego Cię efektu oraz całkowitej likwidacji niechcianych włosków należy wykonać pewien cykl zabiegów. Ich liczba zależy nie tylko od obszaru zabiegowego, a także od barwy i struktury włosa. Zwykle liczba zabiegów w cyklu wynosi 6.

Epilacja laserowa Vectus – przeciwwskazania

Mimo że depilacja laserowa posiada wiele zalet w porównaniu z domowymi sposobami pozbywania się niechcianych włosów, np. goleniem, jednak w przypadku niektórych stanów, trzeba będzie przy nich pozostać. Laserowe usuwanie włosów Vectus jest wykluczone w przypadku np.: ciąży i  laktacji, antybiotykoterapii bielactwa, pewnych innych chorób skóry (np. łuszczyca), infekcji wirusowych, grzybiczych, bakteryjnych, opryszczki, zaburzeń układu odpornościowego czy chorób nowotworowych. Pamiętaj jednak, że o zastosowaniu każdej laseroterapii, w tym także o przeprowadzeniu epilacji, zawsze w końcu decyduje osoba przeprowadzająca zabieg.  Nie zwlekaj, dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej Vectus. Zadzwoń już dziś.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button