Klinika kosmetologii Warszawa » Fala akustyczna

Fala akustyczna – silne uderzenie w tłuszcz i cellulit

Modelowanie sylwetki falą akustyczną Storz Beauty Address

Fala akustyczna

Fala akustyczna to zabieg, który pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu – bez konieczności użycia skalpela! Jego sekret tkwi w fali akustycznej o dość wysokich częstotliwościach, która z łatwością dociera w głąb tkanki skórnej i tym samym pobudza komórki do wzmożonego metabolizmu, regeneracji, a także do produkcji kolagenu, odpowiedzialnego za optymalne napięcie oraz elastyczność skóry. Przeprowadzany przez nas w Warszawie zabieg fala akustyczną jest skuteczny. Dzięki niemu skóra będzie zregenerowana oraz napięta, a włókna kolagenowe wzmocnione.

Wykonywany przez nas Warszawie zabieg, wykorzystujący falę akustyczną, rozbija również tkankę tłuszczową, która dzięki przyspieszonemu metabolizmowi komórkowemu jest usuwana z organizmu w dość krótkim czasie. Dzięki temu pierwsze efekty modelowania sylwetki można dostrzec w krótkim czasie.

Wyraźne wskazania do zabiegu to:

 • cellulit,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • luźna i wiotka skóra,
 • blizny i zrosty pozabiegowe,
 • obrzęki i opuchlizny.

Fala akustyczna to jeden z wielu zabiegów, który wykonasz w naszej klinice. Oprócz niego można również zdecydować się na termolifting, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także na masaż w Warszawie.

Fala akustyczna — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej jest niezawodny w usuwaniu cellulitu. Skutecznie i z powodzeniem radzi on sobie nawet ze skórą na zaawansowanym etapie zwłóknienia, a zatem z bardzo widoczną już “pomarańczową skórką”. Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest gładka, napięta i elastyczna, a także całkowicie pozbawiona cellulitu. Dla osób, szukających kompleksowych rozwiązań, atrakcyjna może również okazać się przeprowadzana przez nas lipoliza w Warszawie, karboksyterapia w Warszawie, czy też endermologia w Warszawie.

Komfort

Zabieg jest przyjemny i nie powoduje uczucia dyskomfortu. Z powodzeniem może być on wykorzystywany w celu redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry i usuwaniu cellulitu, jak również można go stosować jako formę profilaktyki przed wystąpieniem nieestetycznej “pomarańczowej skórki” oraz innych problemów skórnych.

Bezpieczeństwo

Zabieg jest wykonywany przez specjalistów, którzy korzystają z najwyższej jakości sprzętu. Dzięki temu zabieg jest nie tylko bezbolesny i przyjemny dla pacjenta, ale także w pełni bezpieczny dla jego zdrowia.

Fala akustyczna okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Jednym z atutów modelowania sylwetki z wykorzystaniem fali akustycznej jest fakt, że po zabiegu pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji i gotowy jest do powrotu do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu.

80%

Powtarzalność

Dla uzyskania pełnego efektu należy wykonać serię zabiegów, ich ilość powinna być uzależniona od indywidualnych uwarunkowań oraz obszaru zabiegowego, liczba zabiegów ustalana jest w czasie konsultacji.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Wybór obszaru zabiegowego

podczas konsultacji ze specjalistą określane jest miejsce zabiegu pod kątem występowania złogów tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

22

Stymulacja komórek

Za pomocą specjalnego urządzenia w głąb tkanki skórnej wysyłane są fale akustyczne o wysokiej częstotliwości, które stymulują komórki do szybszego metabolizmu i regeneracji, a także do produkowania kolagenu.

33

Oddziaływanie na tkankę tłuszczową

Fale akustyczne działają również na tkankę tłuszczową, rozbijając ją, a także stymulując organizm do szybszego wydalenia jej z organizmu podczas naturalnych procesów fizjologicznych.

44

Ujędrnianie skóry

Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest gładka, napięta i bez cellulitu, a sylwetka wymodelowana i kształtna.

Jak przebiega zabieg?

1

Konsultacja wstępna

Przed zabiegiem specjalista na podstawie rozmów z pacjentem określa obszary zabiegowe i wyklucza przeciwwskazania.

2

Zabieg

Podczas zabiegu na skórę oddziałują fale akustyczne, które skutecznie ją stymulują.

3

Konsultacja pozabiegowa

Po zakończonym zabiegu pacjent ponownie konsultowany jest przez specjalistę, który ocenia efekty i określa czy jest konieczność wykonania kolejnych zabiegów.

4

Powtórzenie zabiegu

Jeśli specjalista zaleci kolejny zabieg, należy go wykonać, zachowując zalecany odstęp czasu.

Fala akustyczna obszary zabiegowe

Image
Brzuch
Ramiona
Image
Pośladki
Uda

Najczęściej zadawane pytania

 • Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu?

  Wykonanie serii zabiegów pozwala na skuteczne wygładzenie i ujędrnianie skóry, pozostawiając ją napiętą, elastyczną i bez cellulitu.

 • Ile należy czekać na efekty?

  Pierwsze efekty widoczne są po wykonaniu 3 zabiegów, jednak pełnych rezultatów należy oczekiwać po 1-2 miesiącach.

 • Czy zabieg wymaga specjalnych przygotowań?

  Nie, oprócz konsultacji ze specjalistą, pacjent nie musi przygotowywać się specjalnie pod kątem zabiegu.

Przeciwwskazania

 • przechodzenie stanów zapalnych oraz chorób zapalnych;
 • nowotwory,
 • żylaki,
 • rozrusznik serca,
 • zakrzepica żylna,
 • ciąża, okres karmienia piersią.