Hydradermabrazja Warszawa

Hydradermabrazja

Przeprowadzany w Warszawie zabieg hydradermabrazji to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających osób – właśnie dlatego uważany jest on za numer jeden, nawet wśród gwiazd Hollywood. Skutecznie oczyszcza, nawilża oraz odmładza skórę. Wykorzystywane podczas zabiegu urządzenie opiera się na nowoczesnej technologii, która łączy mikrodermabrazję bezkryształową oraz ssanie próżniowe. Hydradermabrazja na tle wielu kuracji wyróżnia się tym, że jest bezinwazyjna i bezpieczna – metoda ta ponadto nie wymaga późniejszej rekonwalescencji i nie wpływa na codzienne funkcjonowanie.

Podczas zabiegu  hydradermabrazji, zwanego również hydropeelingiem próżniowym, dochodzi do mechanicznego złuszczenia wierzchniej warstwy naskórka, a następnie peelingu chemicznego. Po zakończeniu pierwszego etapu zabiegu cera jest odpowiednio oczyszczona, dzięki czemu nakładane substancje aktywne (o właściwościach przeciwutleniających, nawilżających, przeciwzapalnych oraz oczyszczających), mogą dotrzeć do głębszych warstw skóry.

Przeprowadzana przez nas w Warszawie hydradermabrazja to prawdziwa nowość w świecie medycyny estetycznej i kosmetologii. Zalecana jest ona dla osób, które:

  • zmagają się z płytkimi oraz głębokimi zmarszczkami,
  • walczą z rozszerzonymi porami, przebarwieniami oraz nierównomiernym kolorytem,
  • mają cerę trądzikową, odwodnioną, a także tłustą.

Hydradermabrazja — kluczowe aspekty zabiegu

Cena / Jakość

Przystępna cena zabiegu hydradermabrazji zachęca tylko do skorzystania z niego. Dogłębne oczyszczenie twarzy oraz odświeżenie i nawilżenie cery daje zadowalające efekty w bardzo krótkim czasie. Przeprowadzany w Warszawie zabieg jest ponadto w pełni sterylny – w trakcie wykorzystywane są jednorazowe końcówki.

Komfort

Opinie na temat peelingu tą metodą są zgodne – zabieg jest bezinwazyjny oraz bezbolesny. Hydradermabrazja przeprowadzana może być na skórze wrażliwej, a także trądzikowej. Sam zabieg nie trwa długo, a na zadowalające efekty nie trzeba czekać.

Bezpieczeństwo

Przeprowadzana przez nas w Warszawie hydradermabrazja jest w pełni bezpieczna oraz bezinwazyjna. Dzięki temu, że specjalista może ustalić poziom zasysania próżniowego, zabieg jest dostosowywany do potrzeb każdej osoby. Dzięki takim urządzeniom kosmetologia w Warszawie stoi na najwyższym poziomie.

Zabieg HydraFacial

Hydradermabrazja okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

Zabieg hydradermabrazji nie wymaga od pacjenta czasu na rekonwalescencję. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu może on powrócić do swoich codziennych zajęć, skóra może pozostawać lekko zaczerwieniona i podrażniona.

80%

Powtarzalność

Aby zauważyć pełne efekty, należy wykonać całą serię zabiegów (od 3 do 4 powtórzeń). Należy je powtarzać, zachowując odstęp minimum dwóch tygodni pomiędzy zabiegami.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Złuszczanie naskórka

Stopniowe i kontrolowane złuszczanie martwego naskórka pozwala pozbyć się zrogowaciałej warstwy skóry, dzięki czemu składniki aktywne mogą przenikać do głębszych warstw skóry.

22

Aplikacja składników aktywnych

Podczas zabiegu w głąb skóry aplikowane są składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy czy przeciwutleniacze, które skutecznie redukują zmarszczki oraz pierwsze objawy starzenia się skóry.

33

Redukcja przebarwień

Złuszczanie naskórka odbywa się również przy pomocy substancji rozjaśniających, które razem z peelingiem pozwalają zredukować przebarwienia skóry.

44

Poprawa kondycji skóry

Zastosowanie całej serii zabiegów hydradermabrazji stymuluje cerę do produkcji mniejszej ilości sebum, co skutecznie poprawia kondycję skóry trądzikowej.

Jak przebiega Hydradermabracja?

1

Wstępna konsultacja

Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest wstępna wizyta, podczas której specjalista dobiera odpowiednie połączenie hydradermabrazji z innymi zabiegami a także wyklucza ewentualne przeciwwskazania.

2

Przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu skóra pacjenta powinna zostać oczyszczona i wysuszona.

3

Zabieg hydradermabrazji

W zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego z pacjentów, czas zabiegu waha się pomiędzy 30 a 60 minutami.

4

Konsultacja końcowa

Ocena efektów zabiegu i ustalenie terminu ewentualnych powtórzeń.

Obszary zabiegowe

Image
Twarz
Szyja
Dekolt
Image
Plecy

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg wykonuje wyspecjalizowany kosmetolog.

W przypadku cery wrażliwej mogą wystąpić niewielkie podrażnienia i zaczerwieniania skóry.

Zabiegu najlepiej unikać podczas upalnego lata oraz mroźnej zimy, kiedy występują skrajne temperatury.

Przeciwskazania

  • nowotwory,
  • oparzenia słoneczne,
  • stany zapalne skóry,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • aktywny trądzik.
  • opryszczka
  • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych