Klinika kosmetologii Warszawa » Idealna sylwetka na lato – jak szybko i skutecznie osiągnąć “beach body”
sylwetka na lato Beauty Address

Idealna sylwetka na lato – jak szybko i skutecznie osiągnąć “beach body”

Kiedy zbliża się lato, na tapetę niczym bumerang powraca temat tak zwanego “beach body”, czyli ciała, które dobrze prezentuje się na plaży. Mowa o niczym innym jak o zgrabnej i kształtnej sylwetce, która doskonale sprawdza się podczas eksponowania jej w bikini. Idealna sylwetka na lato nie jest prosta do osiągnięcia. Powinno się na nią pracować już od zimy, co jednak zrobić, kiedy przespało się ten czas? Na szczęście jest na to kilka sprawdzonych sposobów, zamiast panikować, warto postawić na specjalne zabiegi modelowania sylwetki.

sylwetka na lato Beauty Address

Nadmiar tkanki tłuszczowej, czyli niechciane “zimowe oponki”

Zima sprzyja magazynowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, nie tylko dzięki długim zimowym wieczorom, ale również świątecznym potrawom czy po prostu rozleniwieniu spowodowanym mrozami i brakiem słońca. Dodatkowo figura skrywa się wówczas skrzętnie pod warstwą grubych swetrów, długich spodni i sukienek, płaszczy, kurtek i kozaków. W takich warunkach nie jest trudno o magazynowanie zbędnego tłuszczyku. Aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę na lato, trzeba przede wszystkim pozbyć się tego, co zdążyło uzbierać się podczas zimy na brzuchu, biodrach, a także w innych strategicznych miejscach. Oczywiście bez ograniczenia niezdrowej żywności się nie obędzie, korzystne będzie również zastosowanie detoksu, aby oczyścić organizm po zimie. Dokładając aktywność fizyczną, warto jednak wzbogacić cały proces modelowania ładnej sylwetki na lato o specjalne zabiegi na modelowanie sylwetki.

A co ze skórą, czyli problem z cellulitem i rozstępami

Pierwszą i najważniejszą kwestią w dążeniu do idealnej sylwetki na lato jest pozbycie się zbędnych kilogramów i zalegającego gdzieniegdzie tłuszczu. Nie należy jednak zapominać o skórze, która przy nadprogramowych kilogramach zyskała tak zwaną “pomarańczową skórkę”, czyli dobrze wszystkim znany cellulit. Walcząc o wymarzoną figurę, należy zatem pamiętać o tym, aby odpowiednio zadbać o skórę. Kolejnym zagrożeniem dla niej są rozstępy, które mogą pojawić się przy gwałtownych wahaniach wagi. Aby tego uniknąć warto podczas modelowania ładnej sylwetki na lato, zwrócić uwagę na zabiegi, które będą stymulować skórę oraz poprawiać jej kondycję.

Wszystko, co ważne w jednym zabiegu, czyli Endermologia LPG

Zabieg Endermologii LPG Alliance jest jednym z najlepszych wyborów w kwestii modelowania sylwetki. Jest to zdecydowanie zabieg o wszechstronnym działaniu, który umożliwia pracę nad kształtem figury na wielu polach jednocześnie. Zabieg ze specjalną, zasysającą rolką działa na zasadzie różnicy ciśnień, doskonale radząc sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozbiciem komórek tłuszczowych i bezpiecznym usunięciem ich z organizmu. Dodatkowo, zabieg wykonywany jest w formie masażu, co działa w niezwykle korzystny sposób na skórę, poprawiając jej kondycję, a także stymulując ją do intensywniejszego metabolizmu komórkowego. To w efekcie pozwala na szybką regenerację skóry, a także wzrost produkcji kolagenu i widoczną poprawę napięcia oraz elastyczności skóry.

Jeden zabieg o wielu działaniach, czyli efekty endermologii

Zabieg endermologii LPG Alliance jest bardzo popularnym i korzystnym zabiegiem przede wszystkim ze względu na swoją wysoką wszechstronność, ale także skuteczność. Jest to doskonały wybór w przypadku:

  • nadmiaru tkanki tłuszczowej;
  • cellulitu;
  • utraty jędrności, elastyczności;
  • wiotkiej skóry;
  • nagromadzenia toksyn;
  • obciążenia krążenia krwi;
  • bardzo wysokiego napięcia mięśniowego.

Dzięki tak wysokiej wszechstronności, za pomocą jednego zabiegu można kompleksowo zadbać o skórę, a także pozbyć się zbędnych kilogramów.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button