Klinika kosmetologii Warszawa » Infuzja tlenowa na twarz – wielofunkcyjna regeneracja skóry
infuzja tlenowa na twarz Beauty Address

Infuzja tlenowa na twarz – wielofunkcyjna regeneracja skóry

Wśród zabiegów medycyny estetycznej na twarz popularna jest między innymi infuzja tlenowa. Zabieg ten jest wykorzystywany najczęściej do redukcji zmian trądzikowych oraz kompleksowej regeneracji skóry. Infuzja tlenowa na twarz pozwala odświeżyć oraz dotlenić skórę, a także dogłębnie ją oczyścić. Po zabiegu skóra jest promienna i ma znacznie zdrowszy wygląd. Zabieg ten polega na oddziaływaniu na skórę tlenem pod ciśnieniem. Jest on bardzo delikatny i bezinwazyjny. Dowiedz się więcej na temat infuzji tlenowej i sprawdź, jak poprawić kondycję skóry twarzy!

infuzja tlenowa na twarz Beauty Address
Regeneracja twarzy infuzją tlenową – na czym polega zabieg?

Infuzja tlenowa cieszy się dużą popularnością wśród zabiegów na twarz. Jej wielofunkcyjność, bezinwazyjność oraz bezbolesność sprawiają, że jest to nie tylko zabieg efektywny, ale także bardzo komfortowy. Zabieg infuzji tlenowej polega na poddaniu skóry działaniu hiperbarycznego tlenu. Dodatkowo w trakcie zabiegu na skórę aplikowane jest specjalne serum, którego skład uzależniony jest od indywidualnych potrzeb pacjenta. Dzięki działaniu tlenem pod ciśnieniem substancje te mogą przeniknąć w głąb skóry, aż do warstwy skóry właściwej. Zabieg trwa do 30-40 minut. Na koniec wykonywany jest specjalny masaż tlenowy.

Infuzja tlenowa na twarz – efekty

Infuzja tlenowa na twarz to niezwykle wszechstronny zabieg. Dzięki indywidualnemu dobieraniu składników serum do potrzeb każdego pacjenta może mieć ona różnorakie zastosowanie. Pozwala przede wszystkim oczyścić twarz, dotlenić ją i kompleksowo odżywić, co skutkuje przywróceniem skórze twarzy młodzieńczego, promiennego wyglądu. Dodatkowo wykorzystany do zabiegu tlen oraz składniki aktywne pozwalają pobudzić procesy regeneracyjne w skórze. Infuzję tlenową ze względu na jej działanie można wykorzystywać do redukcji zmian trądzikowych. Wówczas stosuje się całą serię zabiegów na twarz. Poza redukowaniem trądziku infuzja tlenowa pozwala pozbyć się także pierwszych objaw starzenia się skóry. Kompleksowe nawilżenie pozwala z kolei uporać się z przesuszoną skórą.

Infuzja tlenowa – kto powinien się na nią zdecydować?

Zabieg przeznaczony jest niemal dla każdego. Infuzja tlenowa jest jednym z niewielu zabiegów medycyny estetycznej, którym poddawać się mogą również kobiety w ciąży i karmiące piersią. Oczywiście, istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania infuzji. Nie powinno się jej stosować między innymi u pacjentów chorujących na nowotwory, a także infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze. Niewskazane jest także wykonywanie tego zabiegu w trakcie przeziębienia oraz przy chorych zatokach.

Połącz infuzję tlenową z oxybrazją

Infuzja tlenowa wykonywana może być wraz z oxybrazją. Takie połączenie gwarantuje jeszcze większą skuteczność. Oxybrazja to bardzo szybki zabieg, który opiera się na zastosowaniu tlenu pod ciśnieniem oraz rozproszonej soli fizjologicznej. Jego zadaniem jest oczyszczenie oraz odświeżenie twarzy. Zabieg infuzji tlenowej na twarz w połączeniu z oxybrazją wykonywany może być jednorazowo, ponieważ jego efekty widoczne są niemal od razu po zaaplikowaniu.

Dowiedz się więcej od naszych specjalistów na temat zabiegów na twarz i odśwież swoją cerę po zimie!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button