Klinika kosmetologii Warszawa » Infuzja tlenowa: przed i po – czego możesz się spodziewać?
przebarwienia skóry Beauty Address

Infuzja tlenowa: przed i po – czego możesz się spodziewać?

Zabieg doceniany przez fanki naturalnych rozwiązań i szybkich efektów. Odpowiednie wtedy, gdy z różnych powodów nie można myśleć o innych metodach. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj, czego możesz spodziewać się przed i po zabiegu infuzji tlenowej.

przebarwienia skóry Beauty AddressCo to jest infuzja tlenowa?

Na pewno słyszałaś, że dobrze dotleniona skóra jest zdrowsza. Widać to na pierwszy rzut oka: wystarczy spojrzeć na zaróżowioną cerę po powrocie z długiego spaceru. Wtłoczenie tlenu pod skórę przynosi nieporównywalnie zwielokrotnione efekty.

Osoby, które sporo czasu spędzają w domu lub w klimatyzowanym biurze mogą tego potrzebować, by skóra nabrała zdrowego blasku. Kiedy jeszcze poleca się zabieg infuzji tlenowej?

  • Przy zmianach trądzikowych;
  • przy pierwszych zmarszczkach;
  • gdy cera jest zanieczyszczona;
  • przy przebarwieniach;
  • przy suchej skórze.

Do Beauty Address na infuzję tlenową przychodzą również kobiety ciężarne i karmiące, które muszą na jakiś czas pożegnać się z innymi zabiegami kosmetycznymi. Jak widać po liście wskazań, sprawdza się ona przy nieoczywistych problemach skóry, np. trądzikowej i suchej jednocześnie. Często do gabinetów przychodzą klientki, które z uwagi na klimatyzację w biurze czy środkach transportu mają właśnie tego typu problemy.

Skóra przed infuzją tlenową

Przed zabiegiem infuzji tlenowej możesz spodziewać się oczyszczenia twarzy i osuszenia skóry. Personel w Beauty Address zawsze wyklucza też najpierw, czy nie ma przeciwwskazań przed zabiegiem, takich jak:

  • poważne choroby autoimmunologiczne (np. nowotwór),
  • aktywne infekcje: opryszczka, grzybice itp.
  • chore zatoki, przeziębienia itp.

Podczas zabiegu infuzji tlenowej na twarzy można poczuć przyjemny chłód. To wymarzony letni zabieg odświeżający. Jednak przy przeziębieniu takie odczucia mogą nie być zbyt komfortowe, dlatego radzimy wówczas przełożenie wizyty.

Efekty po infuzji tlenowej

Jeszcze w trakcie podawane jest dodatkowo serum, które odpowiada na konkretne potrzeby skóry. Po infuzji tlenowej można liczyć na delikatny masaż tlenowy. To również dzięki niemu wiele pacjentek bardzo lubi ten zabieg – jest po prostu przyjemny. Od razu po infuzji tlenowej można wrócić do codziennych zajęć.

Oglądając zdjęcia przed i po infuzji tlenowej można zauważyć, że efekt jest natychmiastowy. Aby efekt był trwalszy i bardziej spektakularny, warto przyjść na infuzję tlenową nawet 6 razy w jednej serii. W Beauty Address możesz od razu kupić korzystny pakiet na kilka miejsc zabiegowych, takich jak twarz, szyja i dekolt. Zapraszamy do odwiedzin w gabinecie!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button