Klinika kosmetologii Warszawa » Pękające naczynka

Laser wielozadaniowy Warszawa

usuwanie przebarwień Beauty Address

Laser wielozadaniowy – Warszawa

Laser wielozadaniowy sprawdzi się doskonale w zabiegach regenerujących, odmładzających i ujędrniających. Jest to zabieg o niskiej inwazyjności, stosunkowo krótki i bardzo skuteczny, dlatego też cieszy się bardzo dużą popularnością wśród pacjentów.

Wszechstronne działanie lasera sprawdzi się zarówno w przypadku redukcji przebarwień, wyrównaniu kolorytu skóry, jak i zamykaniu naczynek. Wysoka skuteczność lasera pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry bez ryzyka poparzenia czy innych skutków ubocznych.

Wskazania do zabiegu laserem to:

 • przebarwienia skóry,
 • pierwsze oznaki starzenia się skóry – delikatne zmarszczki i bruzdy,
 • utrata kolorytu skóry,
 • oznaki zmęczenia skóry – ziemistość i szary odcień,
 • rumień,
 • nadmiernie rozszerzone naczynka.

Kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Zabiegi z wykorzystaniem lasera wielozadaniowego charakteryzuje bardzo wysoka skuteczność. Pierwsze rezultaty zastosowania lasera widoczne są bezpośrednio po wykonaniu zabiegu. Po wykonaniu całej serii zabiegów można liczyć na pełny i zadowalający efekt, który utrzyma się na długo. Zabiegi laserowe, które radzą sobie z nieestetycznymi przebarwieniami, pękającymi naczynkami stały się jedną z podstawowych i delikatnych ingerencji w naturalną urodę, po które chętnie sięgają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Komfort

Wykonanie zabiegu nie jest dla pacjenta bardzo odczuwalne jest on przeprowadzany pod okiem wyspecjalizowanego personelu z zastosowaniem najlepszej jakości sprzętu, co decyduje o wysokim komforcie.

Bezpieczeństwo

Wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel to również gwarancja bezpieczeństwa podczas zabiegu, a także wykluczenie ewentualnych skutków ubocznych. Sam laser jest niezwykle bezpieczny, mimo oddziaływania wiązkami światła, nie niesie ryzyka poparzenia skóry.

Zabiegi laserowe okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Mocną stroną zabiegu laserowego jest brak konieczności rekonwalescencji. Po zabiegu może, ale nie musi pojawić się obrzęk na skórze twarzy pacjenta i skóra jest delikatnie zaczerwieniona.

80%

Powtarzalność

Pierwsze rezultaty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, jednak pełne efekty widoczne są po wykonaniu całej serii powtórzeń zaleconych przez specjalistę w zależności od obszaru zabiegowego.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Określenie obszaru zabiegowego oraz specyfiki zabiegu

Podczas wstępnej konsultacji z pacjentem ustalana jest specyfika problemu – czy jest to zamykanie naczynek, leczenie trądziku czy może problemem są zmarszczki bądź przebarwienia skóry.

22

Dobór odpowiednich parametrów i formy zabiegu

W zależności od rodzaju problemu dobierane są parametry urządzenia, a także sposób przeprowadzenia zabiegu.

33

Działanie lasera

Wiązki światła kierowane są do głębszych warstw tkanki skórnej, która stymulowana jest do pracy, w szczególności zaś komórki odpowiedzialne za produkcję barwnika – melaniny oraz hemoglobiny.

44

Efekty

Działanie lasera i jego wpływ na komórki produkujące barwnik, pozwalają na redukcję przebarwień. Dodatkowo, w zależności od doboru długości fali, laser może również precyzyjnie zmniejszyć naczynia krwionośne, a tym samym ich widoczność.

Jak przebiega zabieg laserem?

1

Konsultacja wstępna

Ustalenie obszaru zabiegowego, specyfiki zabiegu oraz wykluczenie przeciwwskazań.

2

Wybór parametrów

Dostosowanie formy zabiegu do jego specyfiki i docelowego działania.

3

Przebieg zabiegu

Światło Dye-VL usuwa przebarwienia skórne oraz zamyka nadmiernie rozszerzone naczynka.

4

Konsultacja końcowa

Ocena efektów oraz zaplanowanie ewentualnych powtórzeń zabiegu.

Obszary zabiegowe

Depilacja laserowa obszarów twarzy w Warszawie
Czoło
Policzki
Nos
Image
Szyja
Dekolt
Dłonie

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak się przygotować do zabiegu?

  Na około tydzień przed zabiegiem należy zrezygnować ze złuszczania naskórka, a także stosowania preparatów z witaminą C i A czy retinolem. Należy również unikać kąpieli słonecznych na 2 tygodnie przed zabiegiem.

 • Jakie są zalecenia pozabiegowe?

  Po zabiegu skóra może być lekko podrażniona, należy unikać słońca, wysokich temperatur (sauna, solarium), a także stosować żele łagodzące, unikać peelingów mechanicznych oraz stosować preparaty nawilżające.

 • Czy zabieg jest bolesny?

  W trakcie zabiegu odczuwalne jest ciepło i delikatne szczypanie. Odczucia są bardzo indywidualne uzależnione od progu bólu każdego pacjenta.

Przeciwwskazania

 • ciąża, laktacja,
 • przyjmowanie leków fotouczulających,
 • infekcje skórne i podrażnienia,
 • łuszczyca,
 • niska krzepliwość krwi,
 • nowotwory.
Call Now Button