Laser na przebarwienia
Usuwanie makijażu permanentnego to usługa ciesząca się coraz większą popularnością. Decydują się na nią kobiety, które chcą odzyskać naturalny wygląd, zapomnieć o niedociągnięciach linergistek, czy też po prostu zmienić swój wizerunek. Chcąc usunąć makijaż permanentny w Warszawie ma się zazwyczaj do wyboru dwie metody: laserową, jak i przy użyciu preparatu. W poniższym wpisie skupimy się na tej pierwszej opcji.
Na czym polega usuwanie makijażu permanentnego przy pomocy lasera?
Laserowe usuwanie makijażu permanentnego polega na niczym innym, jak na rozbiciu cząstek niechcianego pigmentu. W tym celu urządzenie wysyła w głąb skóry odpowiednio dobrane wiązki światła, dzięki którym stopniowo, na przestrzeni kilku zabiegów barwnik może ulec rozjaśnieniu, przebarwieniu lub też neutralizacji – wszystko jest zależne od indywidualnego przypadku. Laseroterapię w Warszawie uznać można zatem za bardzo skuteczną metodę.
Laser do usuwania makijażu permanentnego nie doprowadza do uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu nie trzeba obawiać się blizn, czy też nieplanowanych odbarwień.
Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu zneutralizowania tatuażu permanentnego oraz na laserowe usuwanie tatuażu w Warszawie. Nasza Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address dokładnie przygląda się każdemu przypadkowi oraz indywidualnie dostosowuje zabiegi w celu uzyskania zadowalających efektów.
Laser na przebarwienia okiem eksperta
Czas rekonwalescencji
Ogromnym plusem laserowego usuwania tatuażu jest fakt, że jest to zabieg, który nie wymaga specjalnych przygotowań, a także nie wymaga od pacjenta czasu na dojście do siebie i powrót do codziennych obowiązków.
Powtarzalność
Pierwsze efekty zabiegu laserowego widoczne są już po jednokrotnym jego wykonaniu, jednak dla pełnego rezultatu i całkowitego usunięcia tatuażu konieczne jest wykonanie całej serii zabiegów.
Galeria efektów
Zasada działania
Jak przebiega zabieg?
Obszary zabiegowe
Najczęściej zadawane pytania
Ile powtórzeń jest niezbędnych do uzyskania pełnego efektu?
W zależności od rodzaju tatuażu ilość powtórzeń może wahać się od 3 do 7.
Czy zabieg jest bolesny?
Odczuwanie bólu i dyskomfortu jest indywidualną sprawą uzależnioną od progu bólu pacjenta, zabieg jednak nie wymaga znieczulenia.
Jakie są zalecenia pozabiegowe?
Bezpośrednio po zabiegu należy chronić obszar zabiegowy przed czynnikami działającymi podrażniająco.
Przeciwwskazania
- skłonność do blizn,
- przyjmowanie leków o działaniu fotouczulającym,
- infekcje skórne.