Usuwanie makijażu permanentnego Warszawa

Laser Q-Switch usuwanie tatuażu

Laser na przebarwienia

Usuwanie makijażu permanentnego to usługa ciesząca się coraz większą popularnością. Decydują się na nią kobiety, które chcą odzyskać naturalny wygląd, zapomnieć o niedociągnięciach linergistek, czy też po prostu zmienić swój wizerunek. Chcąc usunąć makijaż permanentny w Warszawie ma się zazwyczaj do wyboru dwie metody: laserową, jak i przy użyciu preparatu. W poniższym wpisie skupimy się na tej pierwszej opcji.

Na czym polega usuwanie makijażu permanentnego przy pomocy lasera?

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego polega na niczym innym, jak na rozbiciu cząstek niechcianego pigmentu.  W tym celu urządzenie wysyła w głąb skóry odpowiednio dobrane wiązki światła, dzięki którym stopniowo, na przestrzeni kilku zabiegów barwnik może ulec rozjaśnieniu, przebarwieniu lub też neutralizacji – wszystko jest zależne od indywidualnego przypadku. Laseroterapię w Warszawie uznać można zatem za bardzo skuteczną metodę.

Laser do usuwania makijażu permanentnego nie doprowadza do uszkodzenia zewnętrznej warstwy skóry, dzięki czemu nie trzeba obawiać się blizn, czy też nieplanowanych odbarwień.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu zneutralizowania tatuażu permanentnego oraz na laserowe usuwanie tatuażu w Warszawie. Nasza Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address dokładnie przygląda się każdemu przypadkowi oraz indywidualnie dostosowuje zabiegi w celu uzyskania zadowalających efektów.

Kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Laser na przebarwienia to gwarancja skutecznego usunięcia niechcianego bądź nieudanego makijażu permanentnego. Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod usuwanie makijażu permanentnego, która pozwala w szybki i bezpieczny sposób zapomnieć o tym problemie na zawsze. Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, jednak do całkowitego usunięcia makijażu permanentnego należy wykonać całą serię.

Komfort

Zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego jest bardzo komfortowy dla pacjenta, nie wymaga bowiem specjalnych przygotowań, a także po jego wykonaniu pacjent nie musi przeznaczać czasu na rekonwalescencję i może od razu powrócić do codziennych obowiązków.

Bezpieczeństwo

Zabieg jest w pełni bezpieczny i obarczony bardzo niskim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Wykonywany jest przez wykwalifikowany personel, a także za pomocą najwyższej jakości urządzeń.

Laser na przebarwienia okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

Ogromnym plusem laserowego usuwania tatuażu jest fakt, że jest to zabieg, który nie wymaga specjalnych przygotowań, a także nie wymaga od pacjenta czasu na dojście do siebie i powrót do codziennych obowiązków.

80%

Powtarzalność

Pierwsze efekty zabiegu laserowego widoczne są już po jednokrotnym jego wykonaniu, jednak dla pełnego rezultatu i całkowitego usunięcia tatuażu konieczne jest wykonanie całej serii zabiegów.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Światło lasera

Użycie wiązki światła o odpowiedniej długości pozwala dotrzeć w głąb skóry do miejsca, w którym znajdują się cząsteczki barwnika.

22

Rozbicie barwnika

Laser Q-Switch uderza w barwnik, rozbijając go i działając na niego destrukcyjnie, dzięki czemu może on zostać usunięty przez organizm.

33

Oczyszczenie organizmu

Rozbite cząsteczki barwnika przedostają się do układu limfatycznego, a następnie zostają usunięte z organizmu podczas naturalnych procesów.

44

Powtarzalność

Aby usunąć cały tatuaż, niezbędne jest wykonanie serii zabiegów.

Jak przebiega zabieg?

1

Konsultacja wstępna

Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja podczas której specjalista może ocenić rodzaj i wielkość tatuażu, określając ilość niezbędnych zabiegów, a także wykluczyć przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

2

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem pracy z laserem skóra pacjenta powinna zostać odpowiednio przygotowana, a sam pacjent powinien zostać zabezpieczony przed światłem lasera za pomocą specjalnych okularów.

3

Przebieg zabiegu

Sam proces działania lasera zajmuje około 30 minut, rozbity pigment usuwany jest przez organizm przez następnych kilka tygodni.

4

Powtórzenia zabiegu

W zależności od wielkości i rodzaju tatuażu zabieg należy powtórzyć odpowiednią ilość razy.

Obszary zabiegowe

Depilacja laserowa obszarów twarzy w Warszawie
Twarz
Depilacja laserem Vectus w Warszawie
Ciało

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile powtórzeń jest niezbędnych do uzyskania pełnego efektu?

  W zależności od rodzaju tatuażu ilość powtórzeń może wahać się od 3 do 7.

 • Czy zabieg jest bolesny?

  Odczuwanie bólu i dyskomfortu jest indywidualną sprawą uzależnioną od progu bólu pacjenta, zabieg jednak nie wymaga znieczulenia.

 • Jakie są zalecenia pozabiegowe?

  Bezpośrednio po zabiegu należy chronić obszar zabiegowy przed czynnikami działającymi podrażniająco.

Przeciwwskazania

 • skłonność do blizn,
 • przyjmowanie leków o działaniu fotouczulającym,
 • infekcje skórne.
Call Now Button