Klinika kosmetologii Warszawa » Kompleksowa analiza stanu skóry – OBSERV 520X

Kompleksowa analiza stanu skóry - OBSERV 520X

Cena zabiegu: 350 zł

Czy borykasz się z trudnymi do zdiagnozowania problemami skóry?

Poznaj innowacyjną technologię stworzoną z myślą o profesjonalnej konsultacji. Dzięki niej postawienie trafnej diagnozy, wykrycie pierwszych oznak starzenia czy ukrytych pod skórą zmian chorobowych jest możliwe!

Uważamy, że profesjonalna usługa w gabinecie składa się przede wszystkim z kompleksowej oceny stanu skóry, co pozwala nam dobrać odpowiednie zabiegi i pielęgnację do potrzeb każdego pacjenta. Wiele problemów jest głęboko ukrytych i dopiero po pewnym czasie zaczynają nam doskwierać. Jak sobie z nimi poradzić? Poznaj nowoczesne urządzenie, które dokonuje wizualnej analizy kondycji skóry! Najnowsza technologia umożliwia nam wgląd w głębsze warstwy skóry i przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki jej poszczególnych obszarów.  Dzięki wykorzystaniu OBSERV 520x możemy zwalczyć każdą niedoskonałość! Chcesz wiedzieć jak to działa?

Krok 1. Wstępna ocena

Pokażemy ci różne warstwy skóry i wytłumaczymy jej potrzeby! Dokonamy dogłębnej analizy, wykryjemy ukryte zmiany chorobowe i postawimy diagnozę.

Krok 2. Dokładny wywiad

Przeprowadzimy wywiad dotyczący zaburzeń twojej skóry, a także przekażemy wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji. Trafne leczenie to nie tylko zabiegi w salonie!

Krok 3. Dopasowany plan leczenia

Stworzymy plan zabiegowy i pielęgnacyjny dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

Krok 4. Kontrola postępów

Na każdej konsultacji pokażemy ci postępy (te widoczne i ukryte w głębszych warstwach skóry).

OBSERV 520x pozwala zaobserwować nawet subtelne oznaki starzenia się skóry, a także inne  zaburzenia, które powstają od zewnętrznej warstwy. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i zaproponować im indywidualnie dobraną kurację.

Trafne zidentyfikowanie określonych problemów i ocena ogólnej kondycji skóry sprawia, że dopasowany plan zabiegowy oraz dobór pielęgnacji skierowany jest na zwalczenie konkretnych niedoskonałości twojej skóry. Zapisz się już dziś na dokładną analizę diagnostyczną!