Cena zabiegu: 350 zł

Czy borykasz się z trudnymi do zdiagnozowania problemami skóry?

Poznaj innowacyjną technologię stworzoną z myślą o profesjonalnej konsultacji. Dzięki niej postawienie trafnej diagnozy, wykrycie pierwszych oznak starzenia czy ukrytych pod skórą zmian chorobowych jest możliwe!

Uważamy, że profesjonalna usługa w gabinecie składa się przede wszystkim z kompleksowej oceny stanu skóry, co pozwala nam dobrać odpowiednie zabiegi i pielęgnację do potrzeb każdego pacjenta. Wiele problemów jest głęboko ukrytych i dopiero po pewnym czasie zaczynają nam doskwierać. Jak sobie z nimi poradzić? Poznaj nowoczesne urządzenie, które dokonuje wizualnej analizy kondycji skóry! Najnowsza technologia umożliwia nam wgląd w głębsze warstwy skóry i przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki jej poszczególnych obszarów.  Dzięki wykorzystaniu OBSERV 520x możemy zwalczyć każdą niedoskonałość! Chcesz wiedzieć jak to działa?

Krok 1. Wstępna ocena

Pokażemy ci różne warstwy skóry i wytłumaczymy jej potrzeby! Dokonamy dogłębnej analizy, wykryjemy ukryte zmiany chorobowe i postawimy diagnozę.

Krok 2. Dokładny wywiad

Przeprowadzimy wywiad dotyczący zaburzeń twojej skóry, a także przekażemy wskazówki dotyczące prawidłowej pielęgnacji. Trafne leczenie to nie tylko zabiegi w salonie!

Krok 3. Dopasowany plan leczenia

Stworzymy plan zabiegowy i pielęgnacyjny dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

Krok 4. Kontrola postępów

Na każdej konsultacji pokażemy ci postępy (te widoczne i ukryte w głębszych warstwach skóry).

OBSERV 520x pozwala zaobserwować nawet subtelne oznaki starzenia się skóry, a także inne  zaburzenia, które powstają od zewnętrznej warstwy. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i zaproponować im indywidualnie dobraną kurację.

Trafne zidentyfikowanie określonych problemów i ocena ogólnej kondycji skóry sprawia, że dopasowany plan zabiegowy oraz dobór pielęgnacji skierowany jest na zwalczenie konkretnych niedoskonałości twojej skóry. Zapisz się już dziś na dokładną analizę diagnostyczną!

Call Now Button