Klinika kosmetologii Warszawa » Kompleksowa poprawa kondycji skóry z Endermologią LPG Alliance
regeneracja skóry Beauty Address

Kompleksowa poprawa kondycji skóry z Endermologią LPG Alliance

Każda z nas marzy o pięknej, jędrnej skórze nawet w dojrzałym wieku. Na skutek wielu czynników zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych, z biegiem czasu staje się ona jednak coraz bardziej wiotka i pozbawiona elastyczności. Na skórze zaczynają pojawiać się zmarszczki, bruzdy oraz cellulit. Konieczna jest wtedy regeneracja skóry. Aby poprawić kondycję skóry,  stosujemy różnego rodzaju preparaty dostępne w drogeriach. Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się uciążliwych przypadłości i kompleksową regenerację skóry są jednak zabiegi medycyny estetycznej. Takim wszechstronnym zabiegiem, który pozwala przywrócić skórze jej naturalny blask, jest Endermologia LPG Alliance. Już teraz dowiedz się więcej na temat tego zabiegu i ciesz się idealną skórą w dojrzałym wieku!

regeneracja skóry Beauty AddressEndermologia LPG Alliance – wszechstronne zastosowanie

Zabieg endermologii to zabieg, który wykorzystywany jest do ujędrniania skóry, redukcji cellulitu, wyszczuplania ciała, a nawet stosowany jest w problemach krwi. Jego wszechstronne działanie pozwala zregenerować i odżywić skórę w bezpieczny i komfortowy sposób. Endermologia opiera się na oddziaływaniu na tkankę łączną zmiennym ciśnieniem. Specjalne urządzenie z rolką masującą pozwala tym samym na pobudzenie metabolizmu komórkowego. Endermologia pozwala również na pobudzenie komórek do produkcji odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry kolagenu. Z powodzeniem może więc być wykorzystywana zarówno do zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę, jak i regenerujących skórę.

Regeneracja skóry Endermologią Alliance – szereg zastosowań

Endermologia dzięki swojemu oddziaływaniu na tkankę łączną i metabolizm komórkowy pozwala kompleksowo zregenerować skórę. Sprawdza się ona także u dojrzałych kobiet, które zmagają się z wiotką skórą. Endermologia przywraca skórze sprężystość i kompleksowo ją odmładza. Zabieg ten wykorzystywany jest także do usuwania jednego z najbardziej powszechnych problemów wśród kobiet, a mianowicie redukcji cellulitu. Dzięki endermologii pozbędziemy się także nadmiernej tkanki tłuszczowej. Pobudzając metabolizm komórkowy, pozwala ona bowiem na wywołanie procesu lipolizy, w którego trakcie nadmierny tłuszcz zamieniany jest w energię. Endermologia może zostać zastosowana także do celów medycznych. Wskazaniem do wykonania zabiegu mogą być, chociażby problemy z krążeniem krwi czy wysokie napięcie mięśni.

Efekty po zabiegu endermologii

Po wykonaniu zabiegu endermologii skóra jest znacznie bardziej odżywiona. Przywrócone zostaje jej napięcie i elastyczność. Sylwetka zostaje wymodelowana, a skóra wygładzona. Jeśli endermologia zostaje zastosowana do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, wówczas zauważyć możemy wyraźne wyszczuplenie. Zabiegi endermologii, aby przyniosły efekty, powinny być wykonywane w serii. Zazwyczaj do wyszczuplania sylwetki wykonuje się około 3 zabiegów po 20-40 minut. Endermologia jest więc stosunkowo krótkim zabiegiem, który daje szybkie efekty. Pozwala zaoszczędzić czas, który wykorzystujemy choćby na ćwiczenia czy terapie kosmetykami.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg endermologii?

Zabieg endermologii przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów, a także poprawić stan swojej skóry. Każdorazowo, przed wykonaniem endermologii, specjaliści w naszej Klinice podczas konsultacji wstępnej sprawdzają, czy do wykonania zabiegu nie ma żadnych przeciwwskazań. Gwarantuje to jeszcze większe bezpieczeństwo zabiegowe oraz komfort pacjenta. Zazwyczaj wykonanie endermologii nie jest możliwe u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Przeciwwskazaniem mogą być także infekcje i stany zapalne. Endermologii nie wykonuje się u chorych na nowotwory i choroby układu krążenia. Specjaliści poza dopuszczeniem do zabiegu dokładnie wybierają także partie ciała, które powinny zostać poddane zabiegowi.

Dowiedz się więcej na temat wszechstronnej Endermologii LPG Alliance i popraw kondycję swojej skóry!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button