Kwas hialuronowy naturalny eliksir młodości dla skóry

Cennik

Dolina łezod 1200 zł
Usta, linia marionetki, nosod 1100 zł
Voluma (kości policzkowe)od 2000 zł
Ustaod 800 zł
kwas hialuronowy wypełnienie zmarszczek Beauty Address

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek chemiczny naturalnie występujący w organizmie człowieka. Jednym z jego działań jest wiązanie cząsteczek wody. Stosowany jest  w medycynie estetycznej jako substancja aktywna zapewniająca skórze jędrność, nawilżenie i odżywienie. Działanie kwasu hialuronowego jest na tyle intensywne, że z powodzeniem zastępuje się nim wszelkie inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu spłycenie zmarszczek i rewitalizację skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stosowane są w celu wypełnienia zmarszczek, bruzd, a także wypełnienia wiotkiej skóry i innych objawów starzenia się. Zabiegi z kwasem hialuronowym stosuje się w celu:

 • wypełnienia zmarszczek;
 • powiększenia ust;
 • korekty nosa;
 • poprawy kondycji wiotkiej i luźnej skóry;
 • wypełnienia zapadniętych policzków,
 • redukcji cieni pod oczami.

Stosowanie kwasu hialuronowego skutecznie przywraca skórze młodość i pozwala na delikatne podkreślenie wybranych partii twarzy. Jest to naturalna substancja występująca w organizmie. W zależności, jaki efekt chcemy uzyskać po zabiegu, lekarz wybiera odpowiedni rodzaj kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Zastosowanie zabiegów z kwasem hialuronowym pozwala na natychmiastową poprawę kondycji skóry, wygładzenie zmarszczek, przywrócenie twarzy naturalnych rysów i owalu oraz ogólne odmłodzenie cery.

Komfort

Zabieg iniekcji kwasu hialuronowego pozwala na bezinwazyjny lifting twarzy, przywrócenie właściwego napięcia skóry i korektę mankamentów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich środków przygotowawczych zabieg przebiega bez uczucia dyskomfortu.

Bezpieczeństwo

Ponieważ kwas hialuronowy jest substancją naturalną dla organizmu, zabiegi z kwasem hialuronowym nie stanowią zagrożenia. Iniekcja wykonywana pod okiem profesjonalisty jest bezpieczna i nie naraża na powikłania.

Kwas hialuronowy okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Zabiegi z kwasem hialuronowym nie wymagają czasu na rekonwalescencję, a pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych zajęć. W przeciągu najbliższych 2 tygodni należy natomiast unikać słońca i bardzo wysokich temperatur, najlepiej zrezygnować również z solarium oraz sauny.

80%

Powtarzalność

Zabiegi z kwasem hialuronowym należy powtarzać, aby utrzymać efekt odmłodzenia, wypełnienia i wygładzenia. Zwykle, kwas utrzymuje się w organizmie nie dłużej niż rok, dlatego po upływie tego czasu, najlepiej jest powtórzyć aplikację kwasu pod skórę.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Przygotowanie skóry

Odpowiednie przygotowanie skóry, aplikacja kremów o działaniu znieczulającym.

22

Wybór preparatu

Wybór odpowiedniego rodzaju kwasu hialuronowego, w zależności od oczekiwanych rezultatów.

33

Iniekcja substancji

Wprowadzenie kwasu hialuronowego w wybrane miejsca pod skórą za pomocą strzykawki.

44

Wypełnienie

Wypełnienie kwasem bruzd, zmarszczek, ust i nierówności – efekt wygładzenia skóry.

Jak przebiega zabieg iniekcji kwasu hialuronowego?

1

Konsultacja

Wywiad z pacjentem, wykluczenie przeciwwskazań.

2

Wybór obszaru

Określenie obszarów, które zostaną poddane zabiegowi.

3

Przygotowanie

Przygotowanie wybranych obszarów do wprowadzenia kwasu.

4

Podanie preparatu

Wprowadzenie kwasu i ewentualna kontrola po upływie określonego czasu.

Kwas hialuronowy obszary zabiegowe

Image
Czoło
Policzki
Oczy
Nos
Image
Usta

Najczęściej zadawane pytania

 • Dla kogo wskazany jest zabieg?

  Wykonanie zabiegu z kwasem hialuronowym zalecane jest dla wszystkich osób borykających się z objawami starzenia się skóry, a także dla osób o wąskich ustach, tendencji do wiotkiej skóry oraz cieni pod oczami.

 • Jak długo trwa jeden zabieg?

  Wykonanie zabiegu nie zajmuje dłużej niż jedną godzinę, ogólny czas aplikacji kwasu zależy od specyfiki konkretnego zabiegu oraz od obszarów poddanych ostrzykiwaniu.

 • Czy mogą wystąpić efekty uboczne?

  W przypadku niektórych osób po zabiegu z kwasem hialuronowym może pojawić się zaczerwienienie skóry utrzymujące się do kilkunastu godzin po zabiegu. Odczuwalny może być również niewielki ból, uczucie swędzenia, bądź nadwrażliwość, które powinny ustąpić po 2 dniach od wykonania zabiegu.

Przeciwwskazania

 • choroby skóry, niezagojone rany w obszarze zabiegowym;
 • cukrzyca;
 • schorzenia układu odpornościowego;
 • ciąża, karmienie piersią;
 • nowotwory.