Laser Alma Harmony XL Pro Q-Switch – usuwanie tatuażu

Cennik

Usuwanie tatuażu
cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji
od 200 zł
Usuwanie makijażu permanentnego
cena ustalana indywidualnie podczas darmowej konsultacji
od 200 zł
Laser Q-Switch usuwanie tatuażu

Laser Q-Switch

Laser Q-Switch to skuteczne rozwiązanie na niechciany wzór na ciele. Tatuaż to trwałe wpuszczenie barwnika pod skórę, które nie jest możliwe do usunięcia za pomocą żadnych preparatów czy wszelkich domowych sposobów. Jednak wbrew powszechnej opinii tatuaż nie musi zostać na skórze do końca życia, a w przypadku nieudanego tatuażu można zdecydować się na jego usunięcie. Redukcja barwnika znajdującego się pod skórą jest możliwa z pomocą lasera Q-Switch. Wiązki światła o wysokiej intensywności rozbijają cząsteczki atramentu obecne w skórze. Laser Q-Switch koncentruje energię głęboko pod naskórkiem, odzyskując w czasie zabiegu czystą, wolną od niechcianego rysunku skórę. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej części skóry sprawia, że ryzyko powstawania blizn czy odbarwień po usuniętym tatuażu jest zminimalizowane. W zależności od głębokości i rodzaju użytego barwnika dobiera się indywidualnie ilość sesji niezbędnych do jego usunięcia.

Wskazania do zabiegu laserem Q-Switch:

 • usuwanie tatuażu,
 • usuwanie makijażu permanentnego.

Alma Harmony XL Pro Q-Switch — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Alma Harmony XL Pro Q-Switch to gwarancja skutecznego usunięcia niechcianego bądź nieudanego tatuażu. Jest to jedna z najczęściej wybieranych metod redukcji tatuaży, która pozwala w szybki i bezpieczny sposób zapomnieć o tym problemie na zawsze. Pierwsze efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu, jednak do całkowitego usunięcia tatuażu należy wykonać całą serię.

Komfort

Zabieg laserowego usuwania tatuażu jest bardzo komfortowy dla pacjenta, nie wymaga bowiem specjalnych przygotowań, a także po jego wykonaniu pacjent nie musi przeznaczać czasu na rekonwalescencję i może od razu powrócić do codziennych obowiązków.

Bezpieczeństwo

Zabieg Laserem Alma Harmony jest w pełni bezpieczny i obarczony bardzo niskim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Wykonywany jest przez wykwalifikowany personel, a także za pomocą najwyższej jakości urządzeń.

Laser Q-Switch okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

Ogromnym plusem laserowego usuwania tatuażu jest fakt, że jest to zabieg, który nie wymaga specjalnych przygotowań, a także nie wymaga od pacjenta czasu na dojście do siebie i powrót do codziennych obowiązków.

80%

Powtarzalność

Pierwsze efekty zabiegu laserowego widoczne są już po jednokrotnym jego wykonaniu, jednak dla pełnego rezultatu i całkowitego usunięcia tatuażu konieczne jest wykonanie całej serii zabiegów.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Światło lasera

Użycie wiązki światła o odpowiedniej długości pozwala dotrzeć w głąb skóry do miejsca, w którym znajdują się cząsteczki barwnika.

22

Rozbicie barwnika

Laser Q-Switch uderza w barwnik, rozbijając go i działając na niego destrukcyjnie, dzięki czemu może on zostać usunięty przez organizm.

33

Oczyszczenie organizmu

Rozbite cząsteczki barwnika przedostają się do układu limfatycznego, a następnie zostają usunięte z organizmu podczas naturalnych procesów.

44

Powtarzalność

Aby usunąć cały tatuaż, niezbędne jest wykonanie serii zabiegów.

Jak przebiega zabieg laserem Q-Switch?

1

Konsultacja wstępna

Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest konsultacja podczas której specjalista może ocenić rodzaj i wielkość tatuażu, określając ilość niezbędnych zabiegów, a także wykluczyć przeciwwskazania do wykonania zabiegu.

2

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem pracy z laserem skóra pacjenta powinna zostać odpowiednio przygotowana, a sam pacjent powinien zostać zabezpieczony przed światłem lasera za pomocą specjalnych okularów.

3

Przebieg zabiegu

Sam proces działania lasera zajmuje około 30 minut, rozbity pigment usuwany jest przez organizm przez następnych kilka tygodni.

4

Powtórzenia zabiegu

W zależności od wielkości i rodzaju tatuażu zabieg należy powtórzyć odpowiednią ilość razy.

Alma Harmony XL Pro Q-Switch obszary zabiegowe

Image
Twarz
Image
Ciało

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile powtórzeń jest niezbędnych do uzyskania pełnego efektu?

  W zależności od rodzaju tatuażu ilość powtórzeń może wahać się od 3 do 7.

 • Czy zabieg jest bolesny?

  Odczuwanie bólu i dyskomfortu jest indywidualną sprawą uzależnioną od progu bólu pacjenta, zabieg jednak nie wymaga znieczulenia.

 • Jakie są zalecenia pozabiegowe?

  Bezpośrednio po zabiegu należy chronić obszar zabiegowy przed czynnikami działającymi podrażniająco.

Przeciwwskazania

 • skłonność do blizn,
 • przyjmowanie leków o działaniu fotouczulającym,
 • infekcje skórne.
Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)