Klinika kosmetologii Warszawa » Laser erbowo-yagowy

Laser erbowo-yagowy Warszawa – sposób na odmładzanie, przebarwienia i blizny

usuwanie zmarszczek laser iPixel Beauty Address

Laser erbowo-yagowy

Masz problem z przebarwieniami, bliznami lub rozstępami? Chcesz poprawić jędrność i elastyczność skóry? Liczysz na widoczny i szybki efekt liftingu bez użycia skalpela?

Laser erbowo-yagowy to bezkonkurencyjny laser, który poradzi sobie z usunięciem przebarwień, redukcją blizn, spłyceniem i redukcją zmarszczek. Jeżeli chcesz poprawić kondycję oraz odmłodzić skórę, ta technologia jest idealnym wyborem!

Laser erbowo-yagowy jest laserem ablacyjnym, czyli działającym poprzez złuszczanie górnej warstwy naskórka, w wyniku odparowania wody. Laser przenika do skóry na głębokość 3 mm powodując kontrolowane mikrouszkodzenia skóry właściwej i przebudowę komórek. Dzięki temu zabieg pobudza procesy regeneracyjne i syntezę nowego kolagenu, a ponadto sprawia, że tkanka kurczy się i napina, co daje efekt liftingu.

Wygładzenie miejscowych nierówności skóry, regeneracja, oraz wpływ na wzmożoną produkcję kolagenu to tylko niektóre z jego zalet! W efekcie tkanka skórna staje się bardziej elastyczna i napięta, co wpływa na widoczne odmłodzenie skóry.

Terapia laserem będzie idealnym zabiegiem dla osób oczekujących szybkiego oraz nieinwazyjnego sposobu na poprawę kondycji skóry

Laser erbowo-yagowy pomoże Ci przede wszystkim z:

 • redukcją blizn potrądzikowych
 • redukcją blizn pourazowych
 • spłyceniem zmarszczek i bruzd
 • zredukowaniem miejscowych przebarwień skóry
 • zapobieganiem utraty jędrności i elastyczności skóry
 • redukcją rozstępów
 • usunięciu przebarwień

Poznaj możliwości lasera ablacyjnego i pozwól nam zadbać o Ciebie!

Kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Laser erbowo-yagowy to jeden z najczęściej wybieranych laserów na przebarwienia, rozstępy, blizny czy inne problemy skórne. Jego działanie jest niezwykle skuteczne, a rezultaty pojawiają się bardzo wcześnie i utrzymują się przez długi czas. Zabiegi laserowe, które radzą sobie z nieestetycznymi plamami na skórze, cerą naczynkową i zmarszczkami, stały się jedną z podstawowych i delikatnych ingerencji w naturalną urodę, po które chętnie sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Komfort

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i rozgrzana, jednak objawy powinny ustąpić w ciągu kilku godzin od wykonania procedury, jest to szczególnie widoczne przy bardzo wrażliwej cerze. Poleca się zastosowanie żelów łagodzących.

Bezpieczeństwo

Laser pozwala na redukcję blizn, odmładzanie skóry czy redukcję zmarszczek, przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego bezpieczeństwa pacjenta. Zabieg ten jest bardzo bezpieczny, zagrożenie wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych jest bardzo niskie.

Zabiegi laserem okiem eksperta

60%

Czas rekonwalescencji

Okres rekonwalescencji wynosi ok. 7 dni. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może być opuchnięta.

80%

Powtarzalność

Jeden zabieg zwykle okazuje się niewystarczający, aby zobaczyć pełne rezultaty, należy wykonać całą serię. Ilość powtórzeń zależy natomiast od problemu pacjenta, a także jego indywidualnych uwarunkowań.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Określenie specyfiki zabiegu

Ponieważ laser erbowo-yagowy posiada wszechstronne działanie, na początku konieczne jest określenie specyfiki problemu, który wymaga działania laserem.

22

Złuszczanie naskórka

Wiązka światła wysyłana w głąb tkanki skórnej redukuje martwy naskórek, co umożliwia wyrównanie nierówności, zmarszczek, bruzd czy blizn.

33

Regeneracja skóry

Wiązki lasera dodatkowo stymulują procesy regeneracyjne, dzięki którym komórki zostają pobudzone do szybszego metabolizmu i zwiększonej produkcji kolagenu.

44

Bezpieczeństwo i komfort

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych sprzętów medycznych, zabieg nie niesie za sobą ryzyka poparzenia i gwarantuje skuteczność zabiegu.

Jak przebiega zabieg laserem?

1

Wybór specyfiki i obszaru zabiegowego

Podczas pierwszej konsultacji określany jest cel,  a także miejsce wykonywania zabiegu.

2

Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do działania skóra pacjenta powinna być dokładnie oczyszczona i osuszona.

3

Wykonanie zabiegu

Sam proces oddziaływania laserem na skórę nie trwa dłużej niż godzinę. Czas zabiegu zależy od obszaru zabiegowego.

4

Konsultacja końcowa

Po wykonaniu zabiegu odbywa się konsultacja, podczas której ustala się konieczność oraz termin kolejnego zabiegu.

Zabiegi laserowe obszary zabiegowe

Depilacja laserowa obszarów twarzy w Warszawie
Czoło
Okolica oczu
Policzki
Nos
Image
Dłonie
Dekolt
Szyja
Uda

Najczęściej zadawane pytania

 • Kiedy można spodziewać się efektów?

  Pierwsze rezultaty widoczne są już po ok. 10 dniach  od wykonania zabiegu, jednak pełny efekt można osiągnąć po wykonaniu całej serii.

 • Czy zabieg wymaga szczególnych przygotowań?

  Nie, oprócz konsultacji wstępnej pacjent nie musi podejmować specjalnych przygotowań przed zabiegiem.

 • Jakie są wskazania pozabiegowe?

  Skóra po zabiegu może być podrażniona i zaczerwieniona, należy zatem unikać czynników, które mogłyby ją dodatkowo podrażnić. Należy unikać peelingów mechanicznych oraz preparatów o agresywnym działaniu. Wskazane jest nawilżanie skóry i stosowanie żelów łagodzących.

Przeciwwskazania

 • nowotwory,
 • opryszczka,
 • infekcje skórne,
 • antybiotykoterapia,
 • ciąża i karmienie piersią.