Wybierz kategorię zabiegu

Laseroterapia

Laseroterapia w medycynie znana jest od lat. Dzięki wykorzystaniu laserów z powodzeniem przeprowadza się skomplikowane operacje. Wprowadzenie laseroterapii do zabiegów medycyny estetycznej znacznie poszerzyło jej możliwości i otworzyło nowe drogi działania. Zabiegi laserowe, w medycynie estetycznej, to przede wszystkim zwiększenie komfortu pacjenta i bezpieczeństwa zabiegu. Lasery w dużej mierze zastąpiły procedury chirurgiczne, stając się dużo lepszą alternatywą. Laseroterapia znalazła zastosowanie w rozwiązywaniu wielu problemów skórnych. Popularność zyskuje laserowe odmładzanie twarzy i usuwanie zmarszczek. Zabiegi laserowe na trądzik, laserowe usuwanie blizn i przebarwień obok peelingów medycznych stały się najczęściej wykonywanymi zabiegami medycyny estetycznej.

Dzięki wykorzystaniu laserów możemy także pozbyć się takich problemów jak rozstępy i tatuaże, zamknąć popękane naczynka krwionośne czy poddać trwałej depilacji ciała.

Podstawowym atutem zabiegów laserowych jest ich mała inwazyjność i szybkość działania. Efekty epilacji laserowej oraz laserowych zabiegów odmładzających na twarz są bardzo dobre i długotrwałe, dzięki czemu laseroterapia cieszy się coraz większą popularnością. Zabiegi laserowe przeprowadzone w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej są w pełni bezpieczne. Laseroterapia to nowoczesne zabiegi, które w łatwy i szybki sposób poprawią komfort życia pacjentów.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)