Wybierz kategorię zabiegu

Laserowe usuwanie blizn i rozstępów

Przeprowadzany przez nas zabieg laserowego usuwania blizn w Warszawie to usługa, na którą bardzo często decydują się zarówno panie, jak i panowie w każdym wieku. Blizny oraz rozstępy to jedna z podstawowych przyczyn braku akceptacji własnego ciała. Mogą one być efektem przebytych operacji, urazów, czy też trądziku. W zależności od przyczyny mogą tworzyć się blizny wklęsłe lub wypukłe, różniące się między sobą barwą. Rozstępy są natomiast najczęściej wynikiem problemów z wahaniami wagi. Terapia leczenia i laserowe usuwanie blizn oraz rozstępów przebiega bardzo podobnie.

W Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie przeprowadzamy profesjonalne, laserowe usuwanie blizn i rozstępów – jest to jedna z najnowocześniejszych oraz skutecznych metod. Podczas zabiegu wykorzystujemy laser Alma Harmony XL Pro iPixel. Tego typu najlepszy laser na blizny oraz rozstępy gwarantuje zadowalające rezultaty terapeutyczne w likwidacji zmian na skórze, które pojawiły się w wyniku przebytych zabiegów chirurgicznych bądź zbytniego rozciągnięcia skóry po ciąży.

Oferowane w atrakcyjnej cenie laserowe usuwanie blizn i przebarwień w Warszawie ma szerokie zastosowanie. Laser iPixel używany jest również w przypadku zmian hormonalnych, występujących najczęściej w okresie dojrzewania. Usuwanie rozstępów laserem wymaga kilku zabiegów i pozwala na likwidację zmian powstałych na różnych partiach ciała, takich jak uda, brzuch czy pośladki. W naszej klinice przeprowadzamy również skuteczny zabieg usunięcia rozstępów, które pojawiły się w wyniku szybkiego przyrostu masy mięśniowej u sportowców lub osób cierpiących na otyłość.

Laserowe usuwanie rozstępów oraz blizn na twarzy i ciele pozwala uniknąć dyskomfortu psychicznego. Tego typu laseroterapia polega na spłyceniu oraz uelastycznieniu tkanki łącznej (stanowiącej bliznę) i doprowadzeniu do procesu regeneracyjnego skóry. Laserowe leczenie blizn, a także rozstępów, znacząco poprawia komfort życia. Im szybciej rozpocznie się terapię usuwania blizn i rozstępów, tym zabieg będzie skuteczniejszy oraz krótszy. Z naszej oferty polecamy również usuwanie przebarwień oraz usuwanie pajączków – warto podarować sobie coś wyjątkowego i zadbać o swój komfort.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)