modelowanie ciala

Lipoliza iniekcyjna – bez skalpela i bez tłuszczu!

Idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci uzyskać piękną sylwetkę, ale też pozbyć się mało urokliwych następstw zmęczenia czy upływu czasu (worki pod oczami, podwójny podbródek). Zabieg ten wykonuje się u osób z problemami przerostu tkanki lipidowej, słowem tłuszczu nagromadzonego najczęściej w okolicach ramion, brzucha i pośladków. Za pomocą zastrzyków, wykonywanych miejscowo, do ciała wprowadzane są substancje aktywne, które skutecznie likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej, rozbijając komórki lipidowe i usuwają je z organizmu. W skład dobroczynnego preparatu wchodzi m.in. fosfatydylocholina – związek chemiczny znany medycynie od dawna (reguluje pracę wielu narządów, opóźnia procesy starzenia, wpływa na pamięć i koncentrację). Chcesz poznać moc lipolizy iniekcyjnej, odważ się, ale wcześniej przyjdź na konsultację do warszawskiej Kliniki  Beauty Address

modelowanie cialaLipoliza iniekcyjna – charakterystyka procedury

Zanim lekarz rozpocznie zabieg, zaznaczy specjalnym flamastrem na Twoim ciele te okolice, które mają zostać poddane zabiegowi. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie powierzchni ciała, a następnym  nakłucia, wykonywane w niewielkich odstępach cienką, jednorazową igłą. Podczas zabiegu w punktach nakłuć pojawia się niewielki stan zapalny tkanki tłuszczowej – jest to oczywiście zamierzone. Komórki tkanki tłuszczowej pękają, a uwolnione z nich lipidy przechodzą z krwi do wątroby, gdzie są rozkładane i następnie wydalane. Ta kuracja nie trwa długo – kilkanaście minut, jednak czasem konieczne staje się powtórzenie zabiegów, o czym lekarz na pewno z Tobą porozmawia. Pamiętaj też, że proces usuwania komórek tłuszczowych przebiega zwykle dość łagodnie, zwłaszcza w dobrze nawodnionym organizmie. Dlatego pamiętaj, jak bardzo pożądane są: picie dużej ilości płynów, masaże limfatyczne oraz aktywność fizyczna. Należy pamiętać, aby chronić miejsca po wkłuciach (np. nie naruszaj strupków) aż do momentu całkowitego ich wygojenia. W tym okresie zwróć uwagę na  zabiegi higieniczne.

Lipoliza iniekcyjna – dlaczego warto?

Bo terapia  jest bezpieczna i cechuje ją niewielka inwazyjność. Poza uczestnictwem w standardowym medycznym wywiadzie nikt nie będzie wymagał od Ciebie jakiegoś specjalnego przygotowania się do lipolizy iniekcyjnej. Po wszystkim obszary poddane kuracji szybko zyskują pożądany wygląd, np. w okolicach brzucha ubywa do 5 cm w obwodzie. Skóra po zabiegu pozostaje gładka i jędrna. Efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu. Terapia nie wymaga specjalnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po niej mogą wystąpić wprawdzie objawy, takie jak zaczerwienienie, obrzęk i zasinienia, jednak mijają one szybko – tak że wkrótce o nich zapomnisz. W tym okresie, żeby złagodzić dolegliwości, można przyjmować środki przeciwbólowe, a także pokusić się o masaż. Po lipolizie bardzo szybko następuje powrót do pełnej aktywności, jednakże specjaliści zalecają ograniczenie spożycia tłuszczów, aby zanadto nie obciążać  wątroby.

Lipoliza iniekcyjna – czy możesz poddać się terapii?

Tak, jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru tłuszczu z pośladków, bioder, z brzucha, z ud, pleców, a nawet okolic twarzy. Pamiętaj jednak, że nie jest to remedium na wszystkie problemy z nadwagą. Istnieją także pewne okoliczności, które mogą uniemożliwić wykonanie zabiegu Podstawowe przeciwwskazania do lipolizy iniekcyjnej to: zbyt młody wiek (poniżej 18 lat), ciąża i laktacja, padaczka, nadmierna otyłość, cukrzyca, choroby tarczycy, ostre choroby nerek i wątroby, zaburzenia krzepliwości, choroby autoimmunologiczne, ostre infekcje, stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych. Warto dowiedzieć się więcej o metodzie już dziś. Zadzwoń  do naszej kliniki!

Call Now Button