Klinika kosmetologii Warszawa » Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna – nieoperacyjna metoda modelowania sylwetki

Cennik

Lipoliza iniekcyjnaod 500 zł
Modelowanie sylwetki lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna pozwala na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i nadanie jej odpowiednich kształtów oraz wyglądu, co często z różnych przyczyn nie jest to możliwe do osiągnięcia za pomocą ćwiczeń czy diety. Metody te nie pozwalają na skuteczne spalenie tłuszczu nagromadzonego w poszczególnych obszarach ciała takich jak: boczki, fałdki pod pośladkami i w okolicy pach, brzuch czy wałeczki na plecach.

Za pomocą zastrzyków wykonywanych miejscowo, do ciała wprowadzane są substancje aktywne, które skutecznie likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej, rozbijając komórki tłuszczowe i usuwając je z organizmu.

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu lipolizy iniekcyjnej jest nadmiar tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała, a także:

 • tłuszczaki,
 • ginekomastia,
 • worki pod oczami,
 • chomiki (nadmiar tłuszczu na policzkach),
 • podwójny podbródek.

Lipoliza iniekcyjna — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Ogromnym atutem tego zabiegu jest wysoka skuteczność. Lipoliza iniekcyjna pozwala na wydalenie z organizmu komórek tłuszczowych w sposób naturalny, a efekty widoczne są nawet po jednorazowym wykonaniu zabiegu, choć w niektórych przypadkach specjalista zaleci wykonanie serii zabiegów.

Komfort

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem małoinwazyjnym, tłuszcz usuwany jest z organizmu podczas naturalnych procesów, a substancje o aktywnym działaniu dostarczane są do tkanki tłuszczowej poprzez zastrzyki wykonywane miejscowo. Dzięki temu zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta, nie wymaga również przerwania ciągłości naskórka.

Bezpieczeństwo

Zabieg lipolizy iniekcyjnej wykonywany jest pod okiem wyspecjalizowanego personelu, który czuwa nad tym, aby cały proces jego wykonania przebiegał prawidłowo. Przed przystąpieniem do zabiegu niezbędna jest konsultacja wstępna, która pozwoli wykluczyć wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.

Lipoliza iniekcyjna okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

U niektórych pacjentów, w obszarze zabiegowym mogą wystąpić zaczerwienienia oraz obrzęki. Lipolizę iniekcyjną warto wzbogacić masażem limfatycznym, który pozwoli łatwiej i skuteczniej rozprowadzić substancje aktywne, a także ułatwi usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z organizmu.

80%

Powtarzalność

Efekty zabiegu można zauważyć już po jednokrotnym jego wykonaniu, oczywiście rezultaty widoczne są po upływie czasu, kiedy organizm pozbędzie się komórek tłuszczowych. W niektórych przypadkach specjalista zaleci wykonanie serii zabiegów, aby wzmocnić efekty. Po pewnym czasie zaleca się jednorazowe powtarzanie zabiegu, aby wydłużyć rezultaty.

Zasada działania

11

Substancje aktywne

Lipoliza iniekcyjna działa na zasadzie aplikacji substancji aktywnych, które wchodzą w reakcję z komórkami tłuszczowymi, rozbijając je, skutecznie niszcząc i redukując.

22

Iniekcje

Aplikacja substancji aktywnych odbywa się za pomocą miejscowych iniekcji, dzięki czemu substancję o skoncentrowanym działaniu docierają bezpośrednio do tkanki tłuszczowej.

33

Naturalne procesy

Nadmiar tkanki tłuszczowej usuwany jest z organizmu podczas naturalnych procesów, dzięki czemu nie jest konieczne przerywanie ciągłości naskórka ani bardziej inwazyjne metody.

44

Seria zabiegów

W celu wzmocnienia, bądź wydłużenia efektów, niezbędne jest powtórzenie zabiegu po upływie określonego czasu.

Jak przebiega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

1

Konsultacja wstępna

W przypadku lipolizy iniekcyjnej konieczna jest konsultacja przedzabiegowa, podczas której wyklucza się występowanie przeciwwskazań oraz ustala się obszary zabiegowe.

2

Aplikacja substancji aktywnych

Przed wykonaniem zastrzyków skóra zostaje oczyszczona i odpowiednio przygotowana. Substancje aktywne wprowadzane są w głąb skóry za pomocą igły.

3

Redukcja tłuszczu

Substancje wprowadzone do organizmu działają przez dłuższy czas po zabiegu, skutecznie rozbijając tkankę tłuszczową i usuwając komórki tłuszczowe z organizmu.

4

Powtórzenie zabiegu

Możliwe jest wykonanie serii zabiegów, a także po dłuższym czasie od jego wykonania również zabiegu utrwalającego efekty.

Lipoliza obszary zabiegowe

Depilacja laserowa obszarów twarzy w Warszawie
Podbródek
Depilacja laserem Vectus w Warszawie
Uda
Brzuch
Ramiona
Pośladki

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak długo trwa zabieg?

  Lipoliza iniekcyjna trwa około 15 minut.

 • Czy zabieg jest bolesny?

  Poziom odczuwanego bólu oraz dyskomfortu uzależniony jest od indywidualnego progu bólu u pacjenta.

 • Jakich efektów można się spodziewać?

  Oprócz redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki, zabieg działa również regenerująco na skórę, poprawiając jej napięcie i ogólną kondycję.

Przeciwwskazania

 • ciąża, laktacja,
 • cukrzyca,
 • zaburzenia krzepliwości,
 • problemy z tarczycą,
 • aktywne infekcje,
 • choroby autoimmunologiczne.