Wybierz kategorię zabiegu

Lwia zmarszczka

Lwia zmarszczka to dość charakterystyczny problem występujący zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Jest to bruzda powstająca na czole w wyniku codziennej mimiki twarzy. Lwia zmarszczka jest bardzo nieestetyczna, jest to również charakterystyczny element dla osób o cerze dojrzałej, choć lwia zmarszczka w młodym wieku również może wystąpić.

Jednym ze sposobów na lwią zmarszczkę jest kuracja przeciwstarzeniowa, która opóźnia proces starzenia się skóry oraz utraty jej jędrności. Stosowanie preparatów anti – aging w domowej pielęgnacji nie jest jednak sposobem na to, jak zlikwidować lwią zmarszczkę.

Aby skutecznie pozbyć się nieestetycznej bruzdy, najlepiej zdecydować się na zabiegi na zmarszczki, takie jak peelingi chemiczne, mezoterapie, liftingi czy zabiegi laserowe. Z pomocą profesjonalistów, a także wysokiej jakości sprzętu i preparatów można skutecznie spłycić zmarszczki bądź całkowicie je zredukować.

Zabiegi na zmarszczki mogą być również stosowane profilaktycznie, aby opóźnić proces starzenia skóry i zachować jej elastyczność i napięcie przez znacznie dłuższy czas, wyglądając młodo mimo upływu lat.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)