Makijaż Permanentny Kreski

Cennik

Kreski w lini rzęs700 zł
Kreski pogrubione900 zł
Kreska dekoracyjna1000 zł
zabieg dermapen Beauty Address

Makijaż permanentny kreski

Na oferowaną w naszej klinice w Warszawie kreskę permanentną decyduje się coraz więcej Pań, które chcą poprawić swój wygląd. W ramach tego zabiegu wykonujemy kreskę w linii rzęs, pogrubienie kreski, jak i kreskę dekoracyjną (eyeliner). Tego typu makijaż zawsze prezentuje się atrakcyjnie i podkreśla oko w każdej sytuacji.

Jak przebiega zabieg?

Decydując się na makijaż permanentny kreski w Warszawie należy w pierwszej kolejności nastawić się na konsultacje z kosmetologiem, przeprowadzającym zabieg. Podczas rozmowy omawiane są oczekiwania pacjenta, a także przedstawiane są przeciwwskazania – komplet informacji zapewnia pełne bezpieczeństwo. Zanim kreski permanentne zostaną zrobione najpierw wykonywany jest dokładny rysunek wstępny. Po jego zaakceptowaniu kosmetolog znieczula, przy użyciu maści obszar skóry i przystępuje do pigmentacji. Oferowany przez nas w Warszawie makijaż permanentny kreski przeprowadza się w dwóch etapach: podczas pierwszego spotkania oraz korekty, która odbywa się po 4-8 tygodniach od pierwszego zabiegu.

Kosmetologia w Warszawie obecnie ma wiele do zaoferowania osobom, którym zależy na poprawieniu swojego wyglądu. Oprócz makijażu permanentnego kreski wykonujemy również makijaż permanentny ust, a także makijaż permanentny brwi.

Makijaż Permanentny Kreski — kluczowe aspekty zabiegu

Cena / Jakość

Wykonane w naszej klinice kosmetologii, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny, kreski w makijażu permanentnym wizualnie uatrakcyjnią oko. Długość trwania zabiegu zależna jest od wybranej metody: kreska w linii rzęs 2h, pogrubienie kreski 2,5h, kreska w stylu eyeliner 3h. Zamierzony efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat – tego typu makijaż warto jednak odświeżać, najlepiej każdego roku, albo co dwa lata.

Komfort

Decydując się na wykonanie kresek w naszej klinice pacjent ma pewność, że zabieg przeprowadza wykwalifikowany kosmetolog, przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Bezpieczeństwo

Wykonanie kresek w makijażu permanentnym jest bezpieczne. Po zakończeniu pigmentacji występuje jedynie obrzęk oraz delikatna suchość oka. Objawy te mijają w przeciągu kolejnych godzin, maksymalnie dni. Pierwsze efekty widoczne są już po 4 tygodniach. W tym czasie makijaż blednie i przybiera zamierzony odcień, który zaraz po zabiegu jest o 30% ciemniejszy.

nici liftingujące Beauty Address

Makijaż permanentny kreski okiem eksperta

80%

Czas zabiegu (cała wizyta):

Czas zabiegu różni się od jego wyboru i tak: Kreska w linii rzęs to ok. 2h, Kreska pogrubiona: 2.5h, natomiast Eyeliner: 3h

80%

Po zabiegu:

Prosto po zabiegu występuje obrzęk oraz delikatna suchość oczu. Objawy te mijają zazwyczaj w ciągu kilku godzin do maksymalnie kilku dni.

Makijaż prosto po zabiegu jest około 30% ciemniejszy/intensywniejszy w porównaniu do efektu po wygojeniu

Makijaż permanentny kreski – jak przebiega zabieg?

1

Konsultacja

Omawiane są oczekiwania klienta wykluczane przeciwwskazania itd.

2

Znieczulenie

Znieczulenie wstępne maścią znieczulającą

3

Rysunek wstępny

Przed przystąpieniem do pigmentacji kreski pogrubionej oraz eyeliner wykonuje się rysunek kreski

4

Pigmentacja

4

Korekta

Umówienie terminu korekty po 4-8 tygodniach od pierwszego zabiegu

6

Po zabiegu

Klient otrzymuje instrukcję postępowania po zabiegu oraz preparat do wspomagania gojenia

Przygotowanie do zabiegu

Przed wykonaniem permanentnych kresek należy pamiętać o tym, aby:

 • najpóźniej dzień przed zabiegiem usunąć przedłużenia rzęs,
 • zdjąć soczewki kontaktowe, a po zabiegu przez jakiś czas zastąpić je okularami,
 • dzień przed, dzień po, a także tego samego dnia, kiedy odbywa się zabieg, zrezygnować z picia dużej ilości kawy, a także alkoholu,
 • w dzień zabiegu nie przyjmować aspiryny, a także innych leków oraz suplementów rozrzedzających krew,
 • przez siedem dni, od wykonania kreski, nie korzystać z sauny oraz basenu,
 • po zabiegu, przez 3 dni, zrezygnować z intensywnych ćwiczeń.

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg wykonuje wyspecjalizowany kosmetolog.

W zależności od intensywności i metody zabiegu oraz rodzaju skóry efekt makijażu utrzymuje się od 2 do 5 lat. Aby utrzymać rezultat makijażu cały czas, wskazane jest wykonywanie odświeżenia raz w roku lub co dwa lata. Dzięki temu makijaż cały czas wygląda estetycznie i świeżo.

Zabieg nie jest bolesny ponieważ przed zabiegiem oraz w trakcie używane jest znieczulenie na bazie lidokainy, jednak może pojawić się dyskomfort w trakcie zabiegu, Dyskomfort i delikatna bolesność może utrzymywać się kilka godzin po zabiegu.

Po około 5 dniach od wykonania zabiegu zaczyna się złuszczanie martwego naskórka wraz z pigmentem. Etap złuszczania trwa 2-3 dni. Efekt końcowy po pierwszym zabiegu widoczny jest po 4 tygodniach

Przeciwskazania

Decydując się na makijaż permanentny w Warszawie należy również pamiętać o przeciwwskazaniach. Do zabiegu nie powinny podchodzić osoby, które:

 • mają zdiagnozowane choroby nowotworowe, infekcje wirusowe oraz grzybicze,
 • cierpią na jaskrę i odklejającą się siatkówkę,
 • są w trakcie ciąży lub karmią piersią,
 • przechodzą kurację retinoidami doustnie i miejscowo,
 • zażywają doustnie i miejscowo sterydy,
 • są w trakcie przyjmowania leków rozrzedzających krew,
 • cierpią na choroby autoimmunologiczne i cukrzycę,
 • mają choroby skóry (łuszczycę, AZS, ŁZS), hemofilię, keloidy i bliznowce.