Klinika kosmetologii Warszawa » Masaż podciśnieniowy Warszawa

Masaż podciśnieniowy – modelowanie sylwetki na miarę XXI wieku

Wyszczuplanie endermologia Beauty Address

Masaż podciśnieniowy

Odwiedzając naszą klinikę kosmetologii i medycyny estetycznej w Warszawie można zdecydować się na nowoczesny zabieg masażu podciśnieniowego. Charakteryzuje się on bardzo wysoką skutecznością w modelowaniu sylwetki, a co za tym idzie w wyszczuplaniu. Masaż podciśnieniowy wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego urządzenia, które doskonale radzi sobie z redukcją tkanki tłuszczowej oraz z cellulitem.

Przeprowadzany przez nas w Warszawie w atrakcyjnej cenie masaż podciśnieniowy to metoda, która cieszy się dużą popularnością. Jest ona w pełni bezpieczna i komfortowa dla pacjenta. Gwarantuje ona przy tym wysoką skuteczność i długo utrzymujące się efekty. Główne wskazania do wykonania zabiegu to:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej,
 • cellulit,
 • luźna, wiotka skóra pozbawiona napięcia i elastyczności,
 • problemy z krążeniem krwi,
 • wysokie napięcie mięśni,
 • nagromadzenie toksyn, obrzęki.

Dla osób, które chcą w kompleksowy sposób zadbać o swoje ciało, polecamy również inne zabiegi, wśród których z pewnością warto wyróżnić przeprowadzany przez nas masaż w Warszawie, czy też termolifting. Dużą popularnością cieszy się również lipoliza w Warszawie, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także karboksyterapia w Warszawie.

Endermologia — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Endermologia to zabieg, który charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością. Metoda ta nie jest inwazyjna i nie przerywa ciągłości naskórka Po wykonaniu serii zabiegów widać postęp w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki.

Komfort

Podczas zabiegu endermologii, wykonywanego przez nas w Warszawie, wykorzystujemy urządzenia, które posiadają specjalną, nowoczesną głowicę. Ich działanie opiera się na zastosowaniu ciśnienia zmiennego. Dzięki temu zabieg nie jest bolesny, a także nie wywołuje dyskomfortu. Dodatkowo proces endermologii jest całkiem przyjemny i relaksujący dla pacjenta, wobec czego jego wykonanie jest czystą przyjemnością.

Bezpieczeństwo

Endermologia to zabieg wykonywany przez specjalistę, który używa wysokiej jakości sprzętu, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na żadne skutki uboczne oraz podrażnienia. Decydując się na zabieg w profesjonalnej klinice można mieć pewność, że wykorzystywane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, przez co są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. W przypadku endermologii, gdzie na rynku dostępnych jest wiele urządzeń niskiej jakości, tylko francuska LPG spełnia wszystkie normy.

Endermologia okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Endermologia jest zabiegiem, który nie wymaga od pacjenta czasu na regenerację. Od razu po zakończeniu masażu pacjent może powrócić do swoich codziennych obowiązków.

80%

Powtarzalność

Dla uzyskania pełnego efektu wyszczuplania i modelowania sylwetki konieczne jest wykonanie kilku powtórzeń zabiegu. Efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować już po 3 zabiegach.

Galeria efektów

Zasada działania

11

Wybór miejsca zabiegowego

Na konsultacji z kosmetologiem wybierane jest miejsce zabiegowe, w którym występuje nadmiar tkanki tłuszczowej.

22

Przeprowadzenie zabiegu

Wykonanie zabiegu urządzeniem ze specjalną rolką oddziałuje na tkankę łączną naprzemienną zmianą ciśnień. Takie działanie stymuluje organizm do wzmożonego metabolizmu na poziomie komórkowym.

33

Efekt lipolizy

Wzmożony metabolizm komórkowy w efekcie prowadzi do lipolizy – procesu zmiany nagromadzonego tłuszczu w energię.

44

Stymulacja odnowy skóry

Działanie rolki masującej pobudza również komórki do wzmożonej produkcji kolagenu – białka odpowiedzialnego za elastyczność oraz napięcie skóry.

Jak przebiega zabieg endermologii?

1

Wstępna konsultacja

Pierwszym etapem jest spotkanie ze specjalistą, który wskaże miejsca zabiegowe np. takie, gdzie potrzebna jest redukcja tkanki tłuszczowej, a także wykluczy przeciwwskazania do zabiegu.

2

Przygotowanie skóry

Przed wykonaniem endermologii pacjent zakłada specjalny kombinezon.

3

Zabieg rolką masującą

Endermologia wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia. Proces ten trwa około 20 – 40 minut.

4

Konsultacja końcowa

Po zabiegu również odbywa się konsultacja końcowa, w celu oceny efektów i zaplanowania kolejnego zabiegu.

Endermologia obszary zabiegowe

Depilacja laserowa obszarów twarzy w Warszawie
Okolice ust
Okolice oczu
Depilacja laserem Vectus w Warszawie
Uda
Pośladki
Brzuch
Boczki

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy zabieg jest bolesny?

  Nie, zabieg endermologii nie powoduje odczuwania bólu i dyskomfortu, wręcz przeciwnie, jest to zabieg przyjemny i relaksujący.

 • Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać pełne efekty?

  Ilość niezbędnych zabiegów jest uzależniona od indywidualnych uwarunkowań pacjenta,  a także od obszaru zabiegowego. Pierwsze efekty można zauważyć już po 3 zabiegach.

 • Jak utrzymać efekt wyszczuplania na dłużej?

  Oprócz samych zabiegów, ważny jest również zdrowy styl życia, przestrzeganie diety oraz nawadnianie organizmu.

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres laktacji,
 • infekcje i stany zapalne,
 • nowotwory,
 • choroby układu krążenia.