Female doctor cosmetologist holding clipboard and checking male skin while man lying on daybed with eyes closed

Najmodniejsze zabiegi dla mężczyzn

Medycyna estetyczna i kosmetologia mają coraz więcej do zaoferowania mężczyznom. To bardzo optymistyczna tendencja. Panowie coraz chętniej korzystają z zabiegów depilacji, usuwania zmarszczek czy wzmacniania włosów. Jakie kuracje cieszą się obecnie największą popularnością wśród mężczyzn? Uchylamy rąbka tajemnicy!

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Laserowe usuwanie włosów jest najskuteczniejszym sposobem na dokładne i trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała. Panowie najczęściej decydują się na zabieg usuwania włosów z pleców, pach, klatki piersiowej, twarzy, uszu, okolic intymnych, a w przypadku sportowców – łydek i ud. Jednak niemal każda okolica może być poddana zabiegowi – zależy to w pełni od indywidualnych preferencji. Obecnie dużym zaufaniem specjalistów cieszy się Vectus Palomar – laser diodowy, który emituje wiązki światła w głąb skóry, trwale uszkadzając mieszki włosowe. Ma on wbudowany system chłodzenia zwiększający komfort zabiegu. Skuteczność i bezpieczeństwo zapewnia bezprzewodowy, inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze SKINTEL, który zdalnie programuje parametry zabiegowe urządzenia.

Zabiegi odmładzające dla mężczyzn

Panowie mogą z powodzeniem korzystać z zabiegów mezoterapii igłowej, osocza bogatopłytkowego, infuzji tlenowej, termoliftingu, oczyszczania Hydrafacial 2, które jest numerem 1 wśród zabiegów gwiazd Hollywood czy też laserowego usuwania zmarszczek, usuwania naczynek. Ostatnio dużym powodzeniem cieszy się Dermapen 4 – wielofunkcyjny zabieg, który redukuje zmarszczki, poprawia elastyczność skóry i daje naturalny efekt liftingu. Może być także wykorzystywany do poprawy kolorytu skóry, redukcji blizn oraz wzmocnienia włosów. Polega na wykonaniu serii mikronakłuć na różnych głębokościach w celu dogłębnej regeneracji skóry. Popularnością wśród panów cieszy się również radiofrekwencja mikroigłowa RF Vivace, czyli bezpieczna i precyzyjna metoda liftingu skóry bez skalpela, która daje również świetne efekty w redukcji blizn, blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów czy przebarwień.

Leczenie wypadania włosów

Problem nadmiernego wypadania włosów jest bardzo powszechny wśród mężczyzn w różnym wieku. Jedną z najchętniej wybieranych procedur jest terapia peptydowa Dr. Cyj Hair Filler, która działa na kilku poziomach: zapobiega wypadaniu, wzmacnia i zagęszcza istniejące włosy oraz stymuluje ich wzrost. Z terapii korzystają nie tylko mężczyźni z problemem przedwczesnego łysienia, ale także ci, których włosy są cienkie i osłabione. Oprócz terapii peptydowej, wśród topowych zabiegów na wypadanie włosów są także kuracje z osoczem bogatopłytkowym, karboksyterapia oraz wspomniany zabieg Dermapen 4.
Bogatą ofertę dla mężczyzn ma nowoczesna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Address w Warszawie, która oferuje liczne zabiegi odmładzania, oczyszczania, redukcji blizn, wzmacniania włosów, depilacji, zamykania naczynek, a także usuwania tatuażu.

 

Call Now Button