Klinika kosmetologii Warszawa » Niechciany tatuaż? Usuń go laserem Alma Harmony Q-Switch!
niechciany tatuaż Beauty Address

Niechciany tatuaż? Usuń go laserem Alma Harmony Q-Switch!

Wykonanie tatuażu to niezwykle ważna decyzja, która powinna być dobrze przemyślana. Niechciany tatuaż, zamiast sprawiać nam radość i podkreślać naszą urodę może stać się źródłem poważnych kompleksów. Ten trwały rysunek na ciele może okazać się błędem młodości lub szybko nam się znudzić. Jak poradzić sobie z niechcianym tatuażem? Jego usunięcie nie jest łatwe. Z pomocą przychodzą jednak metody laserowe, które pozwalają w bezpieczny i niezwykle skuteczny sposób całkowicie pozbyć się rysunku na ciele. Poniżej przedstawiamy, jak za pomocą lasera Alma Harmony Q-Switch usuniesz niechciany tatuaż z powierzchni swojej skóry. 

niechciany tatuaż Beauty AddressNa czym polega działanie lasera Alma Harmony XL Pro Q-Switch?

Laser Alma Harmony XL Pro Q-Switch wykorzystuje światło o wysokiej intensywności, które pozwala rozbić cząsteczki atramentu w skórze tworzące tatuaż. Wiązki światła emitowane przez laser docierają w głąb skóry i pozwalają na destrukcję pigmentu. Tak zniszczone cząsteczki atramentu usuwane są w naturalnych, fizjologicznych procesach z naszego organizmu. Seria zabiegów skutkuje całkowitym usunięciem niechcianego tatuażu i pozwala na pozbycie się nawet zielonych i błękitnych pigmentów. Ilość sesji, które pozwalają na całkowitą redukcję barwnika tatuażu, jest dobierana indywidualnie do każdego przypadku. Zależy ona od ilości, a także rodzaju pigmentu, który wykorzystany został do wykonania tatuażu. Zazwyczaj takich zabiegów jest około 3-7. Sesje nie są długie – jeden zabieg trwa zaledwie 30 minut. Pierwsze efekty są jednak widoczne już po pierwszym zabiegu.

Laserowe usuwanie tatuażu w naszej klinice 

Laserowe usuwanie tatuażu nie musi być wykonywane pod znieczuleniem, jednak w jego trakcie w zależności od naszych indywidualnych predyspozycji możemy odczuwać pewien dyskomfort. Laser Alma Harmony Q-Switch, który wykorzystują specjaliści w naszej klinice do usuwania tatuaży to najwyższej jakości urządzenie o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa. Laserowe usuwanie tatuaży wykonywane jest przez nasz doświadczony zespół, który zapewnia pacjentowi opiekę i komfort w trakcie zabiegu. Co ważne, wykonanie zabiegu laserem nie wymaga dłuższego okresu rekonwalescencji. Co prawda, po jego wykonaniu pojawić się mogą pewne skutki uboczne takie jak zaczerwienienie czy obrzęk. Jest to jednak całkowicie normalne i skóra w krótkim czasie regeneruje się.

Laser Alma Harmony Q-Switch – nie tylko usuwanie tatuaży 

Laser Alma Harmony jest bardzo popularnym urządzeniem do usuwania tatuaży, jednak może być wykorzystany również w innych wskazaniach. Jego drugim, równie znanym zastosowaniem jest usuwanie makijażu permanentnego. Makijaż permanentny to trwale naniesiony make-up, którego zadaniem jest podkreślenie naturalnej urody pacjentki. Makijaż może jednak zostać wykonany nieestetycznie lub z czasem nam się znudzić. Wówczas pozbyć się go możemy w skuteczny sposób właśnie technologią laserową. 

Laserowa redukcja tatuażu – dla kogo?

Laserowa redukcja tatuażu to idealny zabieg dla wszystkich osób, które nie są zadowolone z wyglądu swojego tatuażu lub są nim znudzone. Dzięki innowacyjnej technologii możemy pozbyć się nawet kolorowych tatuaży. Należy jednak pamiętać, że takiej laseroterapii nie wszyscy mogą się poddać. W trakcie konsultacji specjalista poza dobraniem parametrów zabiegów, wyklucza także przeciwwskazania do użycia lasera. Czynnikami, które mogą uniemożliwić wykonanie zabiegu, są chociażby infekcje skórne czy skłonność do powstawania blizn. Laseroterapii nie powinno się wykonywać także u pacjentów przyjmujących leki, które charakteryzują się działaniem fotouczulającym. 

Dowiedz się więcej na temat tego, jak usunąć niechciany tatuaż laserem i ciesz się skórą bez niechcianych rysunków!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button