Onda Warszawa – efekt Coolwaves

Cennik

1 zabieg: 1 obszar (2 przyłożenia)600 zł
1 zabiegi: 2 obszary (4 przyłożenia)900 zł
1 zabieg: 3 obszary (6 przyłożeń)1200 zł
1 zabieg: 4 obszary (8 przyłożeń)1500 zł
1 zabieg: Podbródek500 zł
4 zabiegi: 1 obszar (2 przyłożenia)2000 zł
4 zabiegi: 2 obszary (4 przyłożenia)3100 zł
4 zabiegi: 3 obszary (6 przyłożeń)4200 zł
4 zabiegi: 4 obszary (8 przyłożeń)5000 zł
4 zabiegi: Podbródek1800 zł

1 obszar charakteryzuje się wielkością 15 cm x 15 cm. Ponadto 1 obszar, to 2 przyłożenia dwóch głowic urządzenia Onda. Głowica pierwsza: płytkie działanie, głowica druga: działanie głębokie.

płaski brzuch Beauty Address

Onda – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

System Onda do swojej pracy wykorzystuje unikalne mikrofale CoolwavesTM, które w sposób bezinwazyjny powodują redukcje tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, tym samym ujędrniając skórę. Onda jest urządzeniem wspomagającym modelowanie sylwetki dzięki wykorzystaniu fal o wysokiej częstotliwości oraz zintegrowanemu systemowi chłodzenia, który sprawia, że cały zabieg jest niezwykle komfortowy i bezpieczny dla pacjenta. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty możemy zauważyć już po jednym zabiegu. Ponadto po zabiegu nie istnieją praktycznie żadne przeciwskazania, by wrócić do codziennej aktywności.

System Onda, wyposażony jest w dwie głowice do nieinwazyjnej penetracji na różnych głębokościach tkanki. Ponadto wyróżnia się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Pomaga na redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnianie skóry oraz wyszczuplanie sylwetki i redukcji boczków. Sam zabieg warto przeprowadzać w odstępach 2 – 3 tygodni, a rekomendowana ich ilość to 4 – 6 serii.

Onda — kluczowe aspekty zabiegu

Cena / Jakość

Przystępna cena zabiegu z wykorzystaniem systemu Onda oraz szybkie efekty zachęcają do skorzystania z niego. Mikrofale CoolwavesTM stosowane w Klinice Kosmetologii w Warszawie są w pełni bezpieczne i bezinwazyjne.

Komfort

Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia oraz wykorzystaniu fal o wysokiej częstotliwości, procedura zabiegu jest niezwykle komfortowa i bezpieczna dla Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Przeprowadzany przez nas w Warszawie zabieg z wykorzystaniem mikrofal CoolwavesTM jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

laserowe usuwanie owłosienia na twarzy Beauty Address

Onda okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Zabieg z wykorzystaniem mikrofal CoolwavesTM stosowanych w urządzeniu Onda nie wymaga rekonwalescencji. Zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych aktywności.

50%

Powtarzalność

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, aby jednak w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, zaleca się zastosować 4 – 6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.

Galeria efektów

Onda obszary zabiegowe

Image
Podbródek
Image
Boczki
Ramiona
Brzuch
Nogi
Pośladki
Nogi

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg wykonuje wyspecjalizowany kosmetolog.

Zabieg jest w pełni nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji

Zabieg mikrofalami CoolwavesTM można wykonywać przez cały rok.

Przeciwwskazania

  • nowotwory,
  • oparzenia słoneczne,
  • stany zapalne skóry,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • aktywny trądzik,
  • opryszczka,
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
Call Now Button