oxybrazja z infuzja tlenową Beauty Address

Oxybrazja z infuzją tlenową – bezpieczny i efektywny zabieg oczyszczający twarz dla każdego!

Oczyszczona i odżywiona twarz to gwarancja nie tylko pięknego wyglądu, ale również dobrego samopoczucia. Mimo dostępności wielu kosmetyków, których zadaniem jest właśnie oczyszczanie twarzy, to trudno osiągnąć z ich pomocą idealny efekt. Tak naprawdę żaden preparat kosmetyczny nie daje takiego efektu, jak profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Jedną z najbardziej skutecznych metod oczyszczania twarzy i jej kompleksowej regeneracji jest oxybrazja. Polega na zastosowaniu tlenu pod ciśnieniem oraz rozproszonej soli fizjologicznej. Oxybrazja może być wykonywana w połączeniu z infuzją tlenową. Poniżej przedstawiamy, na czym polega oraz jakie efekty daje połączenie tych dwóch zabiegów! oxybrazja z infuzja tlenową Beauty Address

Oxybrazja – co to takiego?

Zabieg oxybrazji kompleksowo odświeża, oczyszcza oraz regeneruje twarz. Złuszcza on martwy naskórek, usuwa nadmiar sebum i nawilża skórę. W wyniku zastosowania oxybrazji możemy przywrócić naszej skórze młodzieńczy blask. Przywraca również odpowiedni koloryt, wyrównując niedoskonałości i różnego rodzaju przebarwienia. Oxybrazja jest zabiegiem polecanym przez specjalistów również do redukcji widocznych zmian trądzikowych, walki ze skórą atopową, a także w leczeniu stanów zapalnych skóry.

Jak działa oxybrazja z infuzją tlenową?

Oxybrazja to szybki zabieg, którego działanie oparte jest na traktowaniu skóry tlenem pod ciśnieniem (podczas zabiegu wykorzystuje się tlen techniczny) oraz rozproszoną solą fizjologiczną. Ich wykorzystanie pozwala złuszczyć martwy naskórek oraz dotlenić i nawilżyć skórę. Oxybrazja przez naszych specjalistów wykonywana jest w połączeniu z infuzją tlenową. Polega ona na wykorzystaniu tlenu technicznego oraz specjalnego serum złożonego z aktywnych substancji. Serum dobrane jest indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Celem zabiegów jest pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry i jej kompleksowe nawilżanie. Dzięki takiemu zestawieniu metod zabieg jest jeszcze bardziej efektywny. Może być on zaaplikowany na twarzy, dekolt oraz szyję.

Oxybrazja – szybki i bezpieczny zabieg na każdą okazję, dla każdego

Działanie oxybrazji jest niemal natychmiastowe – efekty widoczne są po jednym zabiegu. Dzięki tak szybkim efektom oxybrazja często stosowana jest jednorazowo. Fakt, że bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć, pozwala na wykonywanie oxybrazji nawet tuż przed imprezą. Jest to doskonała opcja na szybkie oczyszczenie i zregenerowanie skóry twarzy tuż przed ważnymi dla nas uroczystościami czy okazjami, na których chcemy zabłysnąć pięknym i młodzieńczym wyglądem.

Dzięki wykorzystywanej technologii zabieg oxybrazji i infuzji tlenowej jest bezinwazyjny i bezbolesny. Doskonale sprawdza się ona nawet u osób z niskim progiem bólu. Co ważne, oxybrazja, w przeciwieństwie do wielu innych zabiegów medycyny estetycznej, wykonywana może być u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Na zabieg zdecydować się mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Oxybrazja polecana jest zarówno osobom młodszym w walce ze zmianami trądzikowymi, jak i starszym dojrzałym pacjentom do odmładzania skóry twarzy.

Jeśli chcesz w szybki i skuteczny sposób odświeżyć swoją skórę, dowiedz się więcej na temat oxybrazji z infuzją tlenową od naszych specjalistów!

Call Now Button