Peeling medyczny Dermaceutic – wygładzenie i rozświetlenie

Cennik

Twarz300 zł
% Twarz 3 zabiegi900 zł zł 800 zł
Szyja300 zł
Dekolt300 zł
Twarz + szyja / dekolt500 zł
Twarz + szyja + dekolt800 zł
% Twarz + szyja + dekolt 3 zabiegi2400 zł 2100 zł
Peeling Dermaceutic Beauty Address

Peeling medyczny Dermaceutic

Blizny potrądzikowe, przebarwienia skóry, a także zmarszczki, utrata jędrności, ziemista cera czy inne objawy starzenia się skóry są bardzo uciążliwe i bardzo trudne do zatuszowania, nawet pod warstwą makijażu. Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na odmładzanie skóry jest peeling medyczny Dermaceutic. Wykorzystanie kwasów medycznych do zabiegu gwarantuje bardzo wysoką skuteczność w wyrównywaniu kolorytu skóry, spłycaniu zmarszczek, redukcji blizn oraz zmian barwnikowych, a także odżywianiu skóry i przywracaniu jej zdrowego blasku.

Wskazania do wykonania serii peelingów medycznych Dermaceutic, to między innymi:

 • blizny potrądzikowe,
 • przebarwienia skóry,
 • zmarszczki i bruzdy,
 • utrata jędrności skóry,
 • utrata kolorytu – ziemista cera.

Peeling medyczny Dermaceutic — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Peeling medyczny Dermaceutic jest metodą często stosowaną na odmładzanie skóry i poprawę jej kondycji, ze względu na wysoką skuteczność. Kwasy medyczne zawierają składniki o aktywnym działaniu, takie jak chociażby witamina C czy Retinol, które nie tylko skutecznie redukują przebarwienia i wyrównują koloryt, ale również odżywiają skórę.

Komfort

Czas trwania zabiegu nie jest długi, zwykle aplikacja kwasów medycznych nie trwa dłużej niż kwadrans, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. Dodatkowo zabieg nie jest dla pacjenta bolesny, a także nie powoduje dyskomfortu.

Bezpieczeństwo

Wysoka skuteczność peelingu medycznego Dermaceutic połączona jest również z wysoką gwarancją bezpieczeństwa. Zabieg ten nie jest obarczony dużym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Jest to zatem bezpieczna metoda na redukcję przebarwień skóry, blizn potrądzikowych czy odmładzanie.

Peeling medyczny Dermaceutic okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga od pacjenta specjalnego czasu na rekonwalescencję, jednak bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, należy wówczas stosować się do zaleceń pozabiegowych przez określony czas po zabiegu.

80%

Powtarzalność

Efekty działania kwasów medycznych można zaobserwować już po jednorazowym zabiegu, jednak dla wyraźniejszych i trwalszych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów. Zazwyczaj seria zawiera 4 powtórzenia.

Zasada działania

11

Wybór odpowiedniego preparatu

Dopasowanie kwasów i składników aktywnych do problemu kosmetycznego oraz typu skóry pacjenta, co zapewnia bezpieczeństwo, a także skuteczność.

22

Złuszczanie skóry

Kwasy medyczne działają na skórę drażniąco, efektem czego jest enzymatyczne złuszczenie martwego naskórka. Ułatwia to znacznie dostarczenie składników aktywnych do skóry właściwej.

33

Redukcja przebarwień

Witamina C, Retinol oraz inne składniki zawarte w aplikowanych preparatach skutecznie redukują przebarwienia i wyrównują koloryt skóry.

44

Odżywienie i poprawa kondycji

Bogactwo składników aktywnych wzmacnia strukturę skóry, spłyca zmarszczki, a także poprawia napięcie oraz elastyczność skóry.

Jak przebiega zabieg z użyciem peelingu Dermaceutic?

1

Konsultacja wstępna

Pozwala ustalić rodzaj problemu kosmetycznego, a także określić typ skóry pacjenta.

2

Przygotowanie skóry do zabiegu

Przed wykonaniem peelingu medycznego skóra powinna zostać oczyszczona i osuszona.

3

Złuszczanie naskórka

Proces aplikacji substancji aktywnych trwa nie więcej niż kwadrans.

4

Konsultacja końcowa

Ocena efektów, ustalenie terminu kolejnego zabiegu i wskazanie zaleceń pozabiegowych.

Peeling medyczny Dermaceutic obszary zabiegowe

Image
Szyja
Dekolt
Twarz
Image
Dłonie

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak często można wykonywać zabieg?

  Peelingi medyczne powinno się wykonywać w odstępie 3-4 tygodni.

 • Kiedy najlepiej rozpocząć kurację?

  Najlepszym momentem na rozpoczęcie kuracji jest jesień i zima, ewentualnie wczesna wiosna. Po wykonaniu peelingu należy bowiem unikać ekspozycji na słońce.

 • Jakie są wskazania pozabiegowe?

  Oprócz zabezpieczenia przed słońcem należy również stosować preparaty łagodzące i nawilżające, unikać należy również substancji drażniących, takich jak chlorowana woda w basenie, a także wysokich temperatur – sauna, solarium.

Przeciwwskazania

 • opryszczka,
 • infekcje skórne,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • ciąża i laktacja,
 • przerwana ciągłość naskórka.
Call Now Button