Peeling medyczny Dermaceutic – wygładzenie i rozświetlenie

Cennik

Twarz460 zł
% Twarz 3 zabiegi1380 zł zł 1270 zł
Szyja460 zł
Dekolt460 zł
Twarz + szyja / dekolt690 zł
Twarz + szyja + dekolt1040 zł
% Twarz + szyja + dekolt 3 zabiegi3120 zł 2770 zł
Peeling Dermaceutic Beauty Address

Peeling medyczny Dermaceutic

Na wykonywany przez nas w Warszawie peeling medyczny decydują się osoby, które szukają nowoczesnych sposobów na to, jak skutecznie zadbać o swoją cerę. Peeling medyczny Dermaceutic poradzi sobie z bliznami potrądzikowymi, nieestetycznymi przebarwieniami skóry, zmarszczkami mimicznymi, utratą jędrności, ziemistą cerą, czy też innymi objawami starzenia się skóry, które są uciążliwe i bardzo trudne do zatuszowania, nawet pod warstwą makijażu.

Wykorzystywany podczas peelingu Dermaceutic kwas medyczny bardzo korzystnie oddziałuje na cerę. W widoczny sposób wyrównuje on koloryt skóry i redukuje zmiany barwnikowe, spłyca zmarszczki mimiczne oraz blizny. Ponadto wykonywany u nas w klinice w Warszawie peeling lekarski dodatkowo odżywia skórą i przywraca jej naturalny blask.

Efekty po peelingu Dermaceutic są zaskakujące i szybko widoczne. Wskazaniem, do skorzystania z tego nowoczesnego zabiegu są:

 • blizny potrądzikowe,
 • przebarwienia skóry,
 • zmarszczki i bruzdy,
 • utrata jędrności skóry,
 • utrata kolorytu – ziemista cera.

Oprócz peelingu medycznego Dermaceutic nasza Klinika Medycyny Estetycznej w Warszawie oferuje również usuwanie przebarwień w Warszawie. W skład naszych usług wchodzi również depilacja laserowa zarówno nóg, jak i całego ciała.

Peeling medyczny Dermaceutic — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Przeprowadzany przez naszych specjalistów w Warszawie peeling medyczny Dermaceutic jest metodą o wysokiej skuteczności. Stosowany jest on w celu odmłodzenia skóry i poprawy jej kondycji. Kwasy medyczne zawierają składniki o aktywnym działaniu, takie jak chociażby witamina C czy Retinol, które nie tylko skutecznie redukują przebarwienia i wyrównują koloryt, ale również odżywiają skórę.

Komfort

Czas wykonywania peelingu lekarskiego nie jest długi. Zwykle aplikacja kwasów medycznych nie trwa dłużej niż kwadrans, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. Dodatkowo zabieg Dermaceutic nie jest dla pacjenta bolesny, a także nie powoduje dyskomfortu.

Bezpieczeństwo

Wysoka skuteczność peelingu medycznego Dermaceutic połączona jest również z wysoką gwarancją bezpieczeństwa. Zabieg ten nie jest obarczony dużym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Wykorzystywane kwasy medyczne są bezpieczne i redukują przebarwienia skóry, blizny potrądzikowe, a także działają odmładzająco.

Peeling medyczny Dermaceutic okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga od pacjenta specjalnego czasu na rekonwalescencję, jednak bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie podrażniona i zaczerwieniona, należy wówczas stosować się do zaleceń pozabiegowych przez określony czas po zabiegu.

80%

Powtarzalność

Efekty działania kwasów medycznych można zaobserwować już po jednorazowym zabiegu, jednak dla wyraźniejszych i trwalszych rezultatów zaleca się wykonanie serii zabiegów. Zazwyczaj seria zawiera 4 powtórzenia.

Zasada działania

11

Wybór odpowiedniego preparatu

Dopasowanie kwasów i składników aktywnych do problemu kosmetycznego oraz typu skóry pacjenta, co zapewnia bezpieczeństwo, a także skuteczność.

22

Złuszczanie skóry

Kwasy medyczne działają na skórę drażniąco, efektem czego jest enzymatyczne złuszczenie martwego naskórka. Ułatwia to znacznie dostarczenie składników aktywnych do skóry właściwej.

33

Redukcja przebarwień

Witamina C, Retinol oraz inne składniki zawarte w aplikowanych preparatach skutecznie redukują przebarwienia i wyrównują koloryt skóry.

44

Odżywienie i poprawa kondycji

Bogactwo składników aktywnych wzmacnia strukturę skóry, spłyca zmarszczki, a także poprawia napięcie oraz elastyczność skóry.

Jak przebiega zabieg z użyciem peelingu Dermaceutic?

1

Konsultacja wstępna

Pozwala ustalić rodzaj problemu kosmetycznego, a także określić typ skóry pacjenta.

2

Przygotowanie skóry do zabiegu

Przed wykonaniem peelingu medycznego skóra powinna zostać oczyszczona i osuszona.

3

Złuszczanie naskórka

Proces aplikacji substancji aktywnych trwa nie więcej niż kwadrans.

4

Konsultacja końcowa

Ocena efektów, ustalenie terminu kolejnego zabiegu i wskazanie zaleceń pozabiegowych.

Peeling medyczny Dermaceutic obszary zabiegowe

Image
Szyja
Dekolt
Twarz
Image
Dłonie

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak często można wykonywać zabieg?

  Peelingi medyczne powinno się wykonywać w odstępie 3-4 tygodni.

 • Kiedy najlepiej rozpocząć kurację?

  Najlepszym momentem na rozpoczęcie kuracji jest jesień i zima, ewentualnie wczesna wiosna. Po wykonaniu peelingu należy bowiem unikać ekspozycji na słońce.

 • Jakie są wskazania pozabiegowe?

  Oprócz zabezpieczenia przed słońcem należy również stosować preparaty łagodzące i nawilżające, unikać należy również substancji drażniących, takich jak chlorowana woda w basenie, a także wysokich temperatur – sauna, solarium.

Przeciwwskazania

 • opryszczka,
 • infekcje skórne,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • ciąża i laktacja,
 • przerwana ciągłość naskórka.