Peeling medyczny Dermaquest – skuteczne leczenie trądziku

Cennik

Twarz250 zł
% Twarz 3 zabiegi750 zł zł 700 zł
Szyja250 zł
Dekolt250 zł
Twarz + szyja / dekolt450 zł
Twarz + szyja + dekolt700 zł
oczyszczanie skóry peeling Dermaquest Beauty Address

Peeling Dermaquest

Pielęgnacja skóry, a w szczególności cery trądzikowej, nie należy do najłatwiejszych. Jednym z najczęściej stosowanych oraz zalecanych przez dermatologów i kosmetologów zabiegów, jest złuszczanie naskórka. Szczególnym uznaniem cieszy się peeling medyczny Dermaquest, który charakteryzuje się najsilniejszym działaniem, doskonale radząc sobie z oczyszczaniem cery, nawet tej najbardziej problematycznej, dodatkowo skutecznie redukuje przebarwienia skóry, a także, dzięki zawartym w peelingu medycznym składnikom aktywnym, wykazuje skuteczne działanie w odmładzaniu skóry.

Wskazaniem do wykonania serii peelingów medycznych Dermaquest są między innymi:

 • cera trądzikowa,
 • cera problematyczna ze skłonnościami do stanów zapalnych,
 • przebarwienia skóry,
 • blizny potrądzikowe,
 • pierwsze oznaki starzenia się skóry,
 • cera zmęczona i “ziemista”.

Dermaquest — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Peeling medyczny Dermaquest jest jednym z najczęściej stosowanych zabiegów przede wszystkim ze względu na swoją wysoką skuteczność. W preparacie zawarte są składniki aktywne, takie jak kwas salicylowy czy kwas mlekowy, peeling ma nie tylko działanie silnie złuszczające, ale również oczyszczające, a dodatkowe składniki aktywne skutecznie odżywiają i regenerują cerę.

Komfort

Złuszczenie martwego naskórka oraz stymulacja produkcji sebum przynosi ogromną ulgę cerze trądzikowej. Zabieg ten jest często stosowany w leczeniu trądziku, przynosząc widoczne rezultaty i skutecznie poprawiając kondycję cery.

Bezpieczeństwo

Mimo, iż peeling medyczny Dermaquest jest jednym z najsilniej działających preparatów złuszczających, jest równocześnie bardzo bezpieczny dla skóry pacjenta.

Peeling medyczny Dermaquest okiem eksperta

80%

Czas rekonwalescencji

Zabieg nie wymaga od pacjenta czasu na rekonwalescencję, może on powrócić do codziennych czynności bezpośrednio po jego wykonaniu. Może jednak wystąpić podrażnienie, zaczerwienienie i złuszczanie skóry, należy stosować się zatem do zaleceń pozabiegowych.

80%

Powtarzalność

Pierwsze rezultaty można zaobserwować już po wykonaniu jednego zabiegu, jednak tak, jak w przypadku innych peelingów, zalecane jest wykonanie całej serii powtórzeń, dla uzyskania pełnego efektu.

Zasada działania

11

Złuszczanie naskórka

Peeling nie tylko pozwala oczyścić zablokowane ujścia gruczołów łojowych oraz pozbyć się zbędnej warstwy martwych komórek znajdujących się na wierzchniej warstwie skóry. Dodatkowo peeling ułatwia przenikanie w głąb skóry składników aktywnych.

22

Redukcja przebarwień skóry

Zawarte w aplikowanych substancjach składniki aktywne pozwalają na wyrównanie kolorytu skóry, a także na redukcję przebarwień.

33

Odżywianie i regeneracja

Składniki aktywne pozwalają również dogłębnie odżywić skórę i stymulować ją do wzmożonego procesu regeneracji i metabolizmu na poziomie komórkowym.

44

Odmładzanie skóry

Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest widocznie gładsza, rozjaśniona i zregenerowana, zmarszczki zostają spłycone, dzięki czemu cera wygląda młodziej i zdrowiej.

Jak przebiega peeling Dermaquest?

1

Określenie problemu kosmetycznego

Podczas konsultacji wstępnej podczas wywiadu z pacjentem ustalane są główne problemy skórne, na których należy się skoncentrować podczas zabiegu.

2

Przygotowanie do peelingu

Przed zabiegiem skóra pacjenta powinna zostać oczyszczona i pozbawiona wszelkich nałożonych wcześniej preparatów czy makijażu.

3

Wykonanie zabiegu

Sam peeling nie powinien trwać dłużej niż 40 min. W tym czasie na obszar zabiegowy aplikowane są substancje aktywne.

4

Konsultacja końcowa

Po wykonaniu zabiegu specjalista określa termin kolejnego peelingu, a także przekazuje pacjentowi zalecenia pozabiegowe.

Peeling Dermaquest obszary zabiegowe

Image
Dekolt
Szyja
Twarz
Image
Dłonie

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile razy należy powtórzyć zabieg, aby osiągnąć pełny efekt?

  Najczęściej seria liczy 4 powtórzenia zabiegu, po których widoczny jest już pełny rezultat.

 • Jak często można powtarzać peeling medyczny Dermaquest?

  Zabieg ten należy wykonywać w odstępach 3-4 tygodni.

 • Czy peeling Dermaquest można wykonywać latem?

  Nie jest to wskazane, ze względu na dużą ekspozycję cery na promienie słoneczne, których działanie nie jest wskazane po wykonaniu zabiegu. Najlepszą porą na rozpoczęcie kuracji jest wczesna wiosna oraz jesień.

Przeciwwskazania

 • ciąża oraz laktacja,
 • aktywne infekcje,
 • przerwanie ciągłości naskórka,
 • choroby immunologiczne.