Klinika kosmetologii Warszawa » Podaruj sobie serię zabiegów Storz Medical
Wyszczuplanie endermologia Beauty Address

Podaruj sobie serię zabiegów Storz Medical

1, 5 a może 10? Odpowiadamy, czego można spodziewać się po zabiegach Storz w Beauty Address i ile jest potrzebnych, by osiągnąć konkretny efekt.

Wyszczuplanie endermologia Beauty AddressStorz Medical – efekty po jednym zabiegu

Nie masz czasu na serię zabiegów? Efekty Storz Medical w Beauty Address odczujesz już po pierwszej wizycie. Możesz spodziewać się skóry:

 • gładszej,
 • bardziej napiętej,
 • bardziej elastycznej.

Dla kobiet, które mają niewielki cellulit jeden zabieg od czasu do czasu może wystarczyć, by uda zachowały gładki wygląd. Jeśli sylwetka ogólnie jest w dobrej formie, ale chcesz wspomóc nieco efekty ćwiczeń czy diety nakierowanych na określony obszar, zamów zabieg Storz na brzuch, uda czy pośladki. Jedna sesja trwa 45 minut – to idealny pomysł na szybką poprawę wyglądu ciała przed urlopem. Na plaży gładsze, jędrniejsze ciało lepiej wygląda w kostiumie i ładniej się opala. Z uwagi na cenę jednej sesji Storz Medical może to być też świetny prezent dla przyjaciółki, która chce szybko wrócić do formy.

5 zabiegów Storz Medical – opinie

Odstępy pomiędzy zabiegami Storz powinny wynosić kilka dni. 2-3 tygodnie wystarczą więc, jeśli chcesz znacznie poprawić wygląd skóry:

 • ud,
 • brzucha,
 • ramion,
 • łydek,
 • pośladków.

Możesz poddać się zabiegowi na jeden lub więcej obszarów jednocześnie. Nawet przy cellulicie III stopnia po ok. 5 zabiegach można spodziewać się znacznej, widocznej poprawy. Takie serie falą uderzeniową Storz Medical często zamawiają kobiety wychodzące za mąż lub wyjeżdżające na długi urlop. W ten sposób znacznie poprawiają wygląd ciała w stosunkowo krótkim czasie. Warto umawiać się na zabieg szczególnie po 40. roku życia, bo eliminuje on wiotkość skóry i nadaje jej zdecydowanie młodszy wygląd. Zabiegi mogą też być pomocne po liposukcji, jeśli skóra jest nierówna.

Jakie efekty po 10 zabiegach Storz Medical?

Niektóre pacjentki umawiają się do Beauty Address na serię 10 zabiegów falą akustyczną Storz Medical. Potrzeba na to ok. 1-2 miesięcy, a efekty będą trwałe i naprawdę wyraźne. Wskazania do takiej serii to:

 • zaawansowany cellulit, nawet IV stopnia;
 • otyłość;
 • opadająca, pomarszczona skóra.

Seria 10 zabiegów Storz to sekret gwiazd, które nawet po 40-tce i 50-tce wychodzą na scenę w krótkich sukienkach. Taka seria raz na 1-2 lata pozwala utrzymać ciało w świetnej kondycji znacznie dłużej. Warto podarować sobie tego typu pakiet na 40. urodziny. Po serii można nawet spodziewać się wymodelowania sylwetki. Chcesz naprawdę spektakularnego efektu? Zapytaj swojego lekarza o połączenie zabiegów Storz z falą radiową – to gwarantowany efekt uniesionych pośladków i zgrabnych ramion. PAkiet dodaje też pewności siebie po ciąży. Chwalą go sobie również panie, które gwałtownie zrzuciły wagę i potrzebują wsparcia w ukształtowaniu sylwetki.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button