Wybierz kategorię zabiegu

Poprawa owalu twarzy

Z wiekiem owal twarzy może się zmieniać za sprawą utraty jędrności i elastyczności skóry. Jest to efekt naturalnego procesu starzenia się skóry, który występuje zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Utrata jędrności skóry sprawia, że naturalne rysy twarzy zostają zaburzone i jej kształt zaczyna ulegać zmianie, co często jest przyczyną obniżonej pewności siebie i zadowolenia z własnego wyglądu.

Jednym ze sposobów na to, jak poprawić owal twarzy, jest dogłębna regeneracja i odnowa skóry, które pozwalają na redukcję zmarszczek i stymulują skórę do wytwarzania większej ilości kolagenu – białka odpowiedzialnego za optymalne napięcie cery.

W kwestii poprawy owalu twarzy zabiegi mogą mieć różny charakter, od tradycyjnej chirurgii plastycznej, aż po nowoczesne rozwiązania, takie jak zabiegi laserowe czy poprawa owalu twarzy kwasem hialuronowym.

Obecna technologia w medycynie estetycznej oferuje zabiegi na owal twarzy, które skutecznie, bez przerywania ciągłości naskórka, a także bez długiego czasu rekonwalescencji pozwalają odmłodzić skórę twarzy nawet o kilka lat, przywracając jej naturalny wygląd oraz poprawiając rysy i kształt twarzy.

Call Now Button