przebarwienia skóry Beauty Address

Pozbądź się przebarwień z laserem Alma Harmony Dye-VL!

Przebarwienia skóry to niezwykle powszechna przypadłość, która pojawia się na skutek wielu czynników. Jedne przebarwienia wywoływane są przez negatywne oddziaływanie intensywnego promieniowania słonecznego szczególnie w trakcie lata. Jeszcze inne są konsekwencją zaburzeń w gospodarce hormonalnej lub zaburzeń barwnikowych skóry. Ich pozbycie się konwencjonalnymi sposobami  jest niezwykle trudne, najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi takie jak peelingi chemiczne czy usuwanie przebarwień laserem. Masz problem z przebarwieniami? Dowiedz się jak skutecznie pozbyć się tych uciążliwych zmian na skórze raz na zawsze!

usuwanie przebarwień laserem Beauty AddressPrzebarwienia  – co to takiego?

Przebarwienia skóry to nic innego jak zmiany barwnikowe, które uwidaczniają się na jej powierzchni. Zazwyczaj są one konsekwencją zaburzeń w rozkładzie melaniny. Przebarwienia mogą być przypadłością wrodzoną lub nabytą. Popularnymi formami przebarwień wrodzonych są, chociażby piegi oraz pieprzyki. Przebarwienia występują ze względu na uwarunkowania genetyczne, a także u osób, które cierpią na zaburzenia pracy melanocytów, odpowiadających w skórze za produkcję barwnika. Bardzo często przebarwienia pojawiają się w okresie letnim na skutek ekspozycji ciała na intensywne promieniowanie UV. Równie ważnym czynnikiem w pojawianiu się przebarwień na skórze są zaburzenia hormonalne. Występują choćby na skutek dojrzewania i charakterystycznych dla tego okresu intensywnych zmian w gospodarce hormonalnej. 

Jak pozbyć się przebarwień?

Wśród metod usuwania przebarwień popularne jest stosowanie specjalnych kremów czy peelingów oraz innych kosmetyków, których zadaniem jest ich rozjaśnienie. Mimo że kosmetyków przeznaczonych do redukcji przebarwień jest wiele, to większość z nich nie pozwala na całkowite pozbycie się niechcianych zmian barwnikowych na skórze. Najbardziej skutecznymi sposobami usuwania przebarwień są zabiegi medycyny estetycznej, które dają szybkie oraz długotrwałe efekty. Jedną z bardziej popularnych metod w redukcji przebarwień jest mikronakłuwanie wykorzystywane między innymi w zabiegu Dermapen. Mikronakłuwanie pozwala nie tylko pozbyć się niechcianych zmian, ale też kompleksowo odżywić i zregenerować skórę poprzez poprawienie krążenie krwi oraz limfy i pobudzenie metabolizmu komórkowego. Inną metodą redukcji przebarwień są peelingi chemiczne. Złuszczają naskórek i oczyszczają cerę, a poprzez wykorzystanie aktywnych kwasów wyrównują koloryt skóry. 

Laseroterapia w leczeniu przebarwień –  Alma Harmony Dye -VL

Jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania przebarwień skóry jest laseroterapia. W naszej klinice, specjaliści do redukcji przebarwień wykorzystują profesjonalny laser Alma Harmony Dye -VL. Metoda laserowa pozwala w niezwykle szybki i skuteczny sposób zredukować niechciane zmiany na skórze. Pierwsze efekty można dostrzec już po pierwszym zabiegu. Usuwanie przebarwień laserem polega na stymulowaniu do pracy za pomocą wiązek światła melaniny oraz hemoglobiny, które są odpowiedzialne za produkcję barwnika w skórze. Mimo swojej wysokiej efektywności zabieg laserem nie jest inwazyjny. Charakteryzuje go duże bezpieczeństwo i komfort. 

Czy zabieg laserowego usuwania przebarwień jest dla każdego?

Alma Harmony pozwala na skuteczną redukcję przebarwień niemal u wszystkich pacjentów. Redukcja laserem nie jest inwazyjna, nie niesie ze sobą także ryzyka poparzeń i dzięki wykorzystanym technologiom pozwala uniknąć skutków ubocznych. Wszelkie przeciwwskazania do wykonania takiego zabiegu zostają wykluczone na konsultacji wstępnej ze specjalistą. Do zabiegu nie powinny zostać dopuszczeni pacjenci chorujący na nowotwory, a także cierpiący na niską krzepliwość krwi. Przeciwwskazaniem są także infekcje oraz choroby skórne. Ponadto, laseroterapia nie jest wskazana u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. 

Już teraz dowiedz się więcej na temat laserowego usuwania przebarwień  w naszej Klinice i pozbądź się niechcianych zmian skórnych, które są źródłem Twoich kompleksów!

Call Now Button