Klinika kosmetologii Warszawa » Poznaj 3 zabiegi, dzięki którym ujędrnisz i wysmuklisz ciało!

Young smiling woman with a beautiful and healthy body. Happy woman with a perfect body. Young girl with a smile in black underwear with an ideal body, posing in the studio.

Zgrabna i szczupła sylwetka to marzenie wielu osób. Dieta i ćwiczenia nie zawsze gwarantują wymarzony sukces, zresztą nie każdy ma tyle czasu i samozaparcia, by w ten sposób wymodelować swoją figurę. Z pomocą przychodzą specjalistyczne zabiegi, dzięki którym ciało będzie wyglądać dużo lepiej.

Zabieg Schwarzy

To innowacyjna metoda wykorzystująca technologię FMS – Focused Magnetic Stimulation (skoncentrowana stymulacja magnetyczna). Zabieg wzmacnia tkankę mięśniową, bo podczas jednej sesji dochodzi do niemal 60 tysięcy skurczów mięśni. Do Schwarzy używa się nowoczesnego urządzenia z dwoma aplikatorami, które emitują 2,5 tesli mocy.

Zabieg oddziałuje na głębokie partie mięśni, co przekłada się na wysoką skuteczność tej metody. Schwarzy stosowane jest na prawie całe ciało, w tym te najbardziej problematyczne partie jak brzuch czy uda.

Lipoliza iniekcyjna

Wykonywana w Beauty Address lipoliza iniekcyjna to bezpieczna, nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji. Nie ma tu nacinania skóry i odsysania tłuszczu – zabieg polega na wstrzyknięciu w otłuszczone miejsce fosfatydylocholiny, co inicjuje proces lipodestrukcji (rozpuszczanie komórek tłuszczowych). Lipoliza iniekcyjna usuwa tłuszcz z brzucha, ramiona, pośladków, ud oraz podbródka, nie nadaje się jednak do redukcji nadmiernej otyłości. Efekty są widoczne już za pierwszym razem, a działanie wprowadzonych substancji aktywnych utrzymuje się na długo po zakończeniu zabiegu.

Endermologia

Endermologia to bezbolesne, niezwykle efektywne modelowanie ciała. Do jej przeprowadzenia wykorzystuje się głowicę, która wytwarza podciśnienie, dzięki czemu zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Masaż podciśnieniowy redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, usuwa cellulit i ujędrnia skórę, więc po zabiegu ciało jest nie tylko szczuplejsze, ale też wygląda młodziej. Po zabiegu nie jest potrzebna długa regeneracja, co czyni endermologię doskonałym rozwiązaniem dla bardzo zajętych osób.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button