Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu Warszawa – efekt Coolwaves

płaski brzuch Beauty Address

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Stosowany w zabiegu system do swojej pracy wykorzystuje unikalne mikrofale CoolwavesTM, które w sposób bezinwazyjny powodują redukcje tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, tym samym ujędrniając skórę. Urządzenie wspomaga modelowanie sylwetki dzięki wykorzystaniu fal o wysokiej częstotliwości oraz zintegrowanemu systemowi chłodzenia, który sprawia, że cały zabieg jest niezwykle komfortowy i bezpieczny dla pacjenta. Sam zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty możemy zauważyć już po jednym zabiegu. Ponadto po zabiegu nie istnieją praktycznie żadne przeciwskazania, by wrócić do codziennej aktywności.

System wyposażony jest w dwie głowice do nieinwazyjnej penetracji na różnych głębokościach tkanki. Ponadto wyróżnia się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Pomaga na redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnianie skóry oraz wyszczuplanie sylwetki i redukcji boczków. Sam zabieg warto przeprowadzać w odstępach 2 – 3 tygodni, a rekomendowana ich ilość to 4 – 6 serii.

kluczowe aspekty zabiegu

Cena / Jakość

Przystępna cena zabiegu oraz szybkie efekty zachęcają do skorzystania z niego. Mikrofale CoolwavesTM stosowane w Klinice Kosmetologii w Warszawie są w pełni bezpieczne i bezinwazyjne.

Komfort

Dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia oraz wykorzystaniu fal o wysokiej częstotliwości, procedura zabiegu jest niezwykle komfortowa i bezpieczna dla Pacjenta.

Bezpieczeństwo

Przeprowadzany przez nas w Warszawie zabieg z wykorzystaniem mikrofal CoolwavesTM jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

laserowe usuwanie owłosienia na twarzy Beauty Address

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu okiem eksperta

50%

Czas rekonwalescencji

Zabieg z wykorzystaniem mikrofal CoolwavesTM nie wymaga rekonwalescencji. Zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych aktywności.

50%

Powtarzalność

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, aby jednak w pełni wykorzystać potencjał urządzenia, zaleca się zastosować 4 – 6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.

Galeria efektów

Obszary zabiegowe

Image
Podbródek
Image
Boczki
Ramiona
Brzuch
Nogi
Pośladki
Nogi

Najczęściej zadawane pytania

Zabieg wykonuje wyspecjalizowany kosmetolog.

Zabieg jest w pełni nieinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji

Zabieg mikrofalami CoolwavesTM można wykonywać przez cały rok.

Przeciwwskazania

  • nowotwory,
  • oparzenia słoneczne,
  • stany zapalne skóry,
  • przerwana ciągłość naskórka,
  • aktywny trądzik,
  • opryszczka,
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych.