Klinika kosmetologii Warszawa » Seria termoliftingu NIR – kiedy warto umówić się na wizytę?

Seria termoliftingu NIR – kiedy warto umówić się na wizytę?

Zabiegi laserowe takie jak termolifting NIR to sposób na poprawę sylwetki bez bólu. Czy można umawiać się na Alma Harmony NIR przed urlopem i kiedy najlepiej, jeśli efekty mają być widoczne już na plaży?

Alma Harmony NIR – działanie lasera

Podobnie jak inne zabiegi laserowe, również termolifting Alma NIR polega na emisji światła podczerwonego w głąb skóry. W efekcie zostaje ona podgrzana. To pobudza z kolei włókna kolagenu, a także stymuluje skórę do produkcji nowych. Osoba obsługująca Alma Laser NIR dobiera długość fali zależnie od tego, na jakim efekcie jej zależy. Dzięki temu termolifting NIR w opinii lekarzy nadaje się do:

  • poprawy konturu twarzy,
  • wygładzenia ud czy ramion,
  • ogólnej redukcji wagi.

Ponieważ zabiegi laserowe są stosunkowo nowe w Polsce, wiele pacjentek wciąż ma wątpliwości dotyczące np. tego, kiedy i w jakim wieku można się zacząć umawiać na termolofting. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na takie pytania.

Kiedy na pierwszy zabieg termolofting NIR?

Osobom młodym wydaje się czasem, że Alma Laser NIR nie jest dla nich. Nic bardziej mylnego! W rzeczywistości nadaje się już dla pań i panów po 25. roku życia:

  • termolifting NIR dla osób ok. 25 r. ż. – szczególnie dla poprawy sylwetki po ciąży.
  • Termolifting NIR dla osób ok. 35 r. ż. – dla osób, które szybko schudły i chcą, by ciało było     jędrne i gładkie.
  • Termolifting NIR dla osób ok. 45 r. ż. – w tym wieku można przedłużyć młodość ciała     wykonując serię zabiegów termoliftingujących.
  • Termolifting NIR dla osób ok. 55 r. ż. – zabieg zniweluje opadające policzki czy pierwsze     mankamenty sylwetki związane z upływającym czasem.

Która pora roku najlepsza na Alma Laser NIR?

Szczególnym atutem zabiegu Alma Harmony NIR jest to, że można się na niego umówić o każdej porze roku. Dzięki temu jest mocną konkurencją dla bardziej inwazyjnych metod, którym nie można się poddać tuż przed urlopem. Tu nie ma mowy o długiej rekonwalescencji, a do zabiegu nie trzeba się przygotowywać. Jedynym ograniczeniem może być czas potrzebny na serię zabiegów. Najlepsze efekty przyniesie seria ok. 4-6 sesji.

Wykonuje się je w odstępie kilku tygodni. To oznacza, że warto o tym myśleć już wczesną wiosną, jeśli efekty mają być widoczne podczas wakacji. Osoby w wieku ok. 25 lat mogą skorzystać już na pojedynczym zabiegu, jeśli zależy im tylko na prewencji utraty jędrności. Do Beauty Address w Warszawie umawiają się również tak młode klientki, dla których termolifting NIR to gwarancja zachowania szczupłej sylwetki i jędrnego ciała na dłużej.

Alternatywne zabiegi podobne do termoliftingu NIR

W naszym gabinecie laser cieszy się dużą popularnością. Dlatego mamy w ofercie nie tylko Alma Harmony NIR, ale też kilka innych urządzeń, które służą do walki z innymi problemami kosmetycznymi. Należą do nich m.in. laser Alma Harmony XL na przebarwienia czy Vectus Palomar, którym można dokonać depilacji laserowej.

Jeśli chodzi o inne zabiegi wyszczuplające, to poza Termoliftingiem NIR polecamy naszym klientkom również karboksyloterapię. To pobudzenie ukrwienia skóry poprzez wtłoczenie do jej głębokich warstw dwutlenku węgla. W ten sposób uzyskasz efekt ujędrnienia pośladków czy ramion. Oferujemy też masaż próżniowo-drenujący, za pomocą którego pozbędziesz się bryczesów czy cellulitu. Na poważniejsze problemy z sylwetką polecamy falę akustyczną lub lipolizę iniekcyjną, które pomagają pozbyć się niechcianych centymetrów.

Chcesz wiedzieć więcej o termoliftingu NIR i innych zabiegach, jakie oferujemy w Beauty Address? Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę lub pierwszej wizyty.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button