Klinika kosmetologii Warszawa » Skuteczna likwidacja zmarszczek u mężczyzn? To możliwe!
likwidacja zmarszczek u mężczyzn Beauty Address

Skuteczna likwidacja zmarszczek u mężczyzn? To możliwe!

Zmarszczki to powszechna przypadłość, która staje się źródłem kompleksów zarówno u wielu kobiet, jak i mężczyzn. Powstają one na skutek naturalnych zmian, jakie zachodzą w naszym ciele w wyniku procesów starzenia się. Wraz z wiekiem na naszej twarzy, dekolcie i szyi czy dłoniach coraz bardziej widoczne są charakterystyczne wgłębienia oraz brudy, które spowodowane są utratą elastyczności skóry. Dzięki najnowszym technologiom zarówno panie, jak i panowie mogą pozbyć się widocznych oznak procesów starzenia. Poniżej przedstawiamy kilka skutecznych technologii wykorzystywanych do likwidacji zmarszczek u mężczyzn! likwidacja zmarszczek u mężczyzn Beauty Address

Zmarszczki u mężczyzn

Zmarszczki niezależnie od płci pojawiają się na skutek naturalnych procesów starzenia się. Ich występowanie związane jest z ubywaniem ze skóry włókien kolagenowych i elastyny, odpowiedzialnych za utrzymanie jędrności i elastyczności. Strata ta powoduje, że skóra traci swoje naturalne napięcie, a na jej powierzchni pojawiają się zmarszczki. Dzięki najnowszym technologiom możliwe jest jednak kompleksowe odmłodzenie oraz zregenerowanie skóry i pozbycie się widocznych zmarszczek. Do tego celu wykorzystywane są,  chociażby mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, karboksyterapia lub laseroterapia.

Mikronakłuwanie Dermapen na zmarszczki

Jednym z zabiegów wykorzystywanych do likwidacji zmarszczek u mężczyzn jest mikronakłuwanie Dermapen. Dzięki tworzonym za pomocą specjalnych igieł uszkodzeniom stymulowane są procesy regeneracyjne i produkcja kolagenu oraz elastyny. Zabieg ten pobudza również krążenie krwi. Takie działanie pozwala odżywić skórę i kompleksowo ją odmłodzić, przywracając młodzieńczy wygląd.

W połączeniu z zabiegiem Dermapen może być wykorzystywane osocze bogatopłytkowe. Zastosowanie osocza do redukcji oznak starzenia się skóry to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Osocze to substancja, która pobierana jest z krwi pacjenta. Podczas zabiegu składniki aktywne wprowadzane są do głębszych warstw skóry, co powoduje jej regenerację i redukcję zmarszczek.

Likwidacja zmarszczek u mężczyzn – laseroterapia

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na redukcję zmarszczek jest laseroterapia. Wykorzystanie wiązek światła emitowanych przez laser docierających aż do głębokich warstw skóry powoduje stymulację procesów regeneracyjnych. Ponadto pobudza produkcję kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność skóry. Dzięki zabiegom takim jak laser Alma Harmony Clearlift, specjaliści z naszej kliniki mogą bezinwazyjnie wykonać kompleksowy lifting twarzy. Laser Clearlift to przykład nieablacyjnego lasera frakcyjnego, który emituje wiązki światła o różnej długości. Nie wymaga on nacinania naskórka, dzięki czemu okres rekonwalescencji po zabiegu jest niepotrzebny. Na skutek oddziaływania wiązek światła skóra odzyskuje swoje dawne napięcie, a zmarszczki są skutecznie redukowane. Bezpośrednio po takim zabiegu możemy wrócić do wykonania swoich codziennych czynności. Zazwyczaj likwidacja zmarszczek u mężczyzn wymaga zastosowania całej serii zabiegów. W zależności od głębokości zmian, ich liczba jest indywidualnie dobierana do pacjenta. Jeden zabieg nie jest długi – trwa bowiem około 30 minut.

Bezpieczeństwo lasera w usuwaniu zmarszczek

Laserowe usuwanie zmarszczek jest bardzo bezpiecznym, doskonałym zabiegiem dla niemal każdego pacjenta. Jedynymi przeciwwskazaniami do jego wykonania mogą być nowotwory, choroby skóry, takie jak łuszczyca lub różnego rodzaju infekcje skórne. Laserowego usuwania zmarszczek nie powinno się wykonywać także u osób ze świeżą opalenizną oraz przyjmujących leki fotouczulające.

Dowiedz się więcej na temat likwidacji zmarszczek u mężczyzn w naszej klinice!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button