Termolifting NIR – bezinwazyjne i skuteczne ujędrnianie skóry

Cennik

Tytuł cennika

Twarz300 zł
Twarz + szyja400 zł
Twarz + szyja + dekolt600 zł

Tytuł cennika

Szyja / dekolt / dłonie300 zł
Brzuch / ramiona / uda / pośladki300 zł
zabiegi wyszczuplające termolifting Beauty Address

Termolifting NIR

Wraz z upływem lat skóra traci swoje naturalne napięcie i elastyczność, zaczyna się marszczyć i staje się wiotka. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na ujędrnianie skóry jest termolifting. Jest to zabieg polegający na liftingu twarzy z wykorzystaniem ciepła. Dzięki stymulacji komórek do produkcji kolagenu – białka odpowiedzialnego za optymalne napięcie i elastyczność skóry gwarantuje bardzo szybkie efekty, które będą utrzymywały się przez długi czas.

Termolifting twarzy jest zatem jednym z zabiegów odmładzających, który pozwala na redukcję zmarszczek i bruzd, podniesienie opadających policzków i przywrócenie wiotkiej skórze dawnego napięcia. Efektem zabiegu jest wyraźnie młodsza i zregenerowana skóra, wyglądająca zdrowo i pełna blasku.

Główne wskazania do termoliftingu to:

 • zmarszczki i bruzdy,
 • pogłębiające się zmarszczki mimiczne,
 • opadające policzki,
 • wiotka skóra,
 • zaburzony owal twarzy,
 • luźna skóra na różnych obszarach ciała.

Termolifting NIR — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Zabieg termoliftingu charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością, pozwala na osiągnięcie szybkiego efektu odmłodzenia skóry, a także jej regeneracji. Dzięki stymulacji komórek do szybszego metabolizmu, a także zwiększonej produkcji kolagenu, efekt jest bardzo naturalny i utrzymuje się przez długi czas.

Komfort

Dużym atutem zabiegu jest jego bezbolesność. Podczas wykonywania termoliftingu pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu, nie potrzebuje również żadnych przygotowań do jego wykonania, a także okresu rekonwalescencji.

Bezpieczeństwo

Termolifting twarzy i ciała  wykonywany jest przez wyspecjalizowany personel, po uprzedniej konsultacji oraz wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań. Jest zatem w pełni bezpieczny dla pacjenta i nie niesie za sobą ryzyka skutków ubocznych.

Termolifting NIR okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Zabieg termoliftingu nie wymaga od pacjenta czasu na rekonwalescencję. Może on powrócić do swoich codziennych czynności bezpośrednio po jego wykonaniu. Termolifting nie wymaga również stosowania specjalnych zaleceń pozabiegowych.

80%

Powtarzalność

Aby uzyskać pełne rezultaty termoliftingu, należy wykonać serię zabiegów składających się 4 – 6 zabiegów, których liczba powtórzeń zależy od obszaru zabiegowego, indywidualnych predyspozycji pacjenta oraz oczekiwań i stawianych celów.

Zasada działania

11

Wybór obszaru zabiegowego

Podczas wstępnej konsultacji ustalane jest miejsce zabiegu, a skóra jest przygotowana do jego wykonania.

22

Rozgrzewanie skóry

Termolifting wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia, które oddziałuje na skórę podczerwienią, rozgrzewając ją, dzięki czemu poprawia się krążenie krwi.

33

Stymulacja komórek

Pod wpływem podwyższonej temperatury komórki zostają pobudzone do zwiększonego metabolizmu – wymiany komórkowej, fibroblasty są natomiast stymulowane do zwiększonej produkcji kolagenu.

44

Efekt liftingu

Efektem liftingu termicznego jest ujędrnianie skóry i przywrócenie jej właściwego napięcia, a także redukcja zmarszczek.

Jak przebiega zabieg termoliftingu?

1

Konsultacja ze specjalistą

Przed wykonaniem termoliftingu twarzy bądź ciała konieczna jest wstępna konsultacja, podczas której wybierany jest obszar zabiegowy, a także zostają wykluczone przeciwwskazania do zabiegu.

2

Przygotowanie skóry do zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu skóra powinna zostać dokładnie oczyszczona i osuszona.

3

Przebieg zabiegu

Zabieg w zależności od obszaru, trwa około 60 – 90 minut. Podczas zabiegu za pomocą specjalnego urządzenia skóra rozgrzewana jest nawet do 65°C i stymulowana do wzmożonej regeneracji.

4

Konsultacja końcowa

Po zakończonym zabiegu konieczna jest ponowna konsultacja ze specjalistą, który określa konieczność ponownego wykonania zabiegu, a także ustala jego termin z uwzględnieniem zachowania odpowiedniej przerwy.

Termolifting NIR obszary zabiegowe

Image
Czoło
Policzki
Szyja
Dekolt
Image
Ramiona
Brzuch
Uda
Pośladki

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak często można wykonywać zabieg termoliftingu?

  Ze względu na czas działania zabiegu oraz jego specyfikę, termolifting należy wykonywać z zachowaniem przynajmniej miesięcznej przerwy.

 • Kiedy można spodziewać się efektów?

  Pierwsze rezultaty termoliftingu widoczne są już bezpośrednio po zabiegu, jednak na pełne efekty należy poczekać nawet 3 miesiące – jest to czas pełnej regeneracji skóry.

 • Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?

  W przypadku skóry wrażliwej mogą pojawić się zaczerwieniania w obszarze zabiegowym, jednak powinny one samoistnie ustąpić w ciągu kilku godzin.

Przeciwwskazania

 • nowotwory,
 • otwarte rany,
 • schorzenia skórne,
 • trądzik,
 • opryszczka,
 • ciąża i karmienie piersią.