Borykasz się z nadmiernym owłosieniem? Wypróbuj depilację laserową zwaną także epilacją laserową, to zabieg wykorzystywany do skutecznego i trwałego usuwania owłosienia, wykorzystywany przez celebrytów z całego świata. To sposób na epilację wrażliwych miejsc z twarzy, nóg, pach, bikini, jak i miejsc intymnych. Ten zabieg jest na pewno dla ciebie – dowiedz się, jak działa laser Vectus Cynosure Palomar.

Epilacja miejsc wrażliwych a domowe sposoby

Większość osób borykała się już z problemami wrastających włosków po usuwaniu owłosienia domowymi sposobami. Bardzo trudno zapobiec temu, stosując golenie na przykład nóg lub miejsc intymnych. Domowe sposoby nie przynoszą niestety oczekiwanych efektów. Aby wyciągnąć wrastający włos trzeba zacząć stosować peelingi i zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry.

Depilacja laserowa wykonana w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie przy pomocy Laser Vectus Cynosure Palomar pozwala na trwałe i efektywne usuwanie owłosienia, a po mniej więcej 8 zabiegach pozbędziesz się owłosienia a co za tym idzie problemu z wrastającymi włoskami.

Laser Vectus Cynosure Palomar

Laser Vectus Cynosure Palomar to laser diodowy wysyłający w głąb skóry, wiązki światła, które oddziałują na barwnik znajdujący się w owłosieniu. Laser uszkadza mieszki włosowe, zapobiegając odrastaniu włosów. Podczas każdego zabiegu indywidualnie ustawia się parametry , dopasowując je pod konkretnego pacjenta – do koloru usuwanych włosów oraz odcienia skóry.

Wskazania do zabiegu

Wskazaniem do zabiegu depilacji laserowej mogą być:

– wrastające włoski;

– chęć pozbycia się nadmiernego owłosienia;

– problem ze stanem zapalnym mieszków włosowych;

Czy zabieg depilacji laserowej jest bolesny i czy jest bezpieczny?

Laser wyposażony jest w specjalny system chłodzenia, zmniejszający dyskomfort oraz ewentualny ból, dbający także o to, by nie doszło do poparzenia. Zabieg jest w pełni bezpieczny, tym bardziej, że jest dostosowany do każdego pacjenta. W Beauty Address personel dba o bezpieczeństwo pacjentów, a podczas zabiegu troszczy się, by oczy były zabezpieczone okularami ochronnymi.

Czy po zabiegu wymagany jest czas rekonwalescencji?

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, niemniej do kilku dni po zabiegu trzeba chronić skórę przed wysokimi temperaturami oraz promieniami słonecznymi. Nie powinno się również korzystać z sauny, solarium.

Depilację laserową nie powinny przeprowadzać osoby, które są na antybiotykoterapii, kobiety w ciąży lub w okresie laktacji, z chorobami układu odpornościowego, w trakcie leczenia nowotworów, z infekcjami bakteryjnymi lub grzybiczymi. Specjalista z Beauty Address z pewnością po przeprowadzonej konsultacji prawidłowo oceni, czy pacjent może mieć zrobiony zabieg depilacji laserowej.

Call Now Button