Trycholog

Marzysz o lśniących, zdrowych, gęstych i mocnych włosach? Dotychczasowe kosmetyki i kuracje nie przynoszą efektu? Problem może tkwić gdzieś indziej!

 

Czy kiedykolwiek sprawdzałaś stan swojej skóry głowy i włosów? Czy myślałaś o wizycie u specjalisty, który dokładnie zbada i zdiagnozuje problem? Zadbaj o swoje włosy i pewność siebie – umów się na konsultację do trychologa!

W naszym gabinecie coraz częściej spotykamy klientów z różnymi problemami związanymi  z włosami i skórą głowy. Większość pacjentów stara się z nimi poradzić przy pomocy drogeryjnych kosmetyków, często bezskutecznie. Niestety mało kto zdaje sobie sprawę, że jest to poważny problem wymagający leczenia. Z tego względu od kilku lat szczególną popularnością cieszy się trychologia – stosunkowo młoda dziedzina nauki, która skupia się na poprawie kondycji włosów i skóry głowy poprzez oczyszczanie, łagodzenie miejsc podrażnionych, odżywianie, nawilżanie, a także pobudzanie krążenia.

Zadaniem trychologa jest wykonanie specjalistycznych badań i ocena stanu skóry głowy, a następnie zaproponowanie i wdrożenie specjalnej kuracji. Dlaczego badanie jest tak ważne? Przede wszystkim pozwala wydać precyzyjną ocenę i diagnozę. Ponadto umożliwia rozpoznanie przyczyn objawów takich jak wypadanie włosów, łupież czy łojotok, a także tych których nie widać gołym okiem. Przyczyn problemów ze skórą głowy lub włosami może być bardzo wiele. Znaczenie ma również genetyka i zmiany hormonalne.

Kiedy warto umówić się na zabieg trychologiczny? Przede wszystkim wtedy, gdy zmagasz się z:

  • łysieniem plackowatym
  • wypadaniem włosów
  • osłabieniem włosów
  • łysieniem androgenowym
  • łupieżem
  • łojotokowym zapaleniem skóry

Już po pierwszej wizycie poczujesz różnicę! Sumiennie wykonana kuracja to przepis na piękne włosy.

Zapraszamy Cię na konsultację do naszej Kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Beauty Address na Inflanckiej 4b! Oprócz przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, poddajemy włosy oraz skórę głowy badaniu pod specjalną mikrokamerą, na której również ty możesz zobaczyć jaki jest ich stan. Po zdiagnozowaniu problemu zaproponujemy kurację przygotowaną specjalnie przez kosmetologa.

W naszej klinice znajdziesz także autorskie pakiety dedykowane konkretnym problemom:

  • KURACJA PEPTYDOWA DR. CYJ
  • KURACJA ODŻYWIAJĄCA
  • KURACJA STYMULUJĄCO OCZYSZCZAJĄCA