ujędrnianie pośladków Beauty Address

Ujędrnianie pośladków – modelujący termolifting

Każda z nas marzy o pięknych i jędrnych pośladkach. Wymodelowanie ich na siłowni jest jednak bardzo trudne. Zamiast poświęcać kolejne godziny, katując się restrykcyjnymi treningami, warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które w szybki sposób potrafią wymodelować naszą sylwetkę. Jedną z powszechnie wykorzystywanych technologii do modelowania i ujędrniania ciała, w tym pośladków, jest, chociażby Termolifting NIR. Już kilka nieinwazyjnych zabiegów pomaga przywrócić kompleksowe napięcie naszej skóry.

ujędrnianie pośladków Beauty Address
Modelowanie pośladków metodą termoliftingu

Najłatwiejszym i najbardziej skutecznym sposobem na osiągnięcie jędrnych pośladków w niedługim czasie jest wymodelowanie ich zabiegami medycyny estetycznej. Jednym z nich jest właśnie Termolifting NIR, wykorzystywany do ujędrniania pośladków, ud czy brzucha, jak i skóry twarzy. Termolifting stosowany jako metoda modelowania pośladków jest bardzo bezpieczną i bezinwazyjną techniką. Klasyczne metody podnoszenia pośladków wymagały zazwyczaj wykorzystania skalpela. Thermolifting to doskonała alternatywa dla takich zabiegów. Nie tylko jest ona o wiele bardziej komfortowa, ale także nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, jak jest to w przypadku modelowanie pośladków za pomocą zabiegów chirurgicznych.

Jak wygląda modelowanie pośladków termoliftingiem?

Zabieg termoliftingu wykonywany jest przez specjalistę, który uprzednio przeprowadza z pacjentem konsultację w celu wykluczenia przeciwwskazań, oraz zbadania obszaru, który ma zostać poddany ujędrnianiu. W trakcie zabiegu oczyszczona i osuszona skóra jest poddana oddziaływaniu specjalnego urządzenia, które ją rozgrzewa. Wysoka temperatura i ciepło stymulują produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność skóry oraz procesy regeneracyjne i metabolizm komórkowy. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do wykonywania swoich codziennych czynności. Dzięki temu pozwala on zaoszczędzić nam sporo czasu. Po zabiegu nie powinny wystąpić żadne skutki uboczne. Jednak w przypadku osób ze skórą wrażliwą normalne jest pojawienie się zaczerwienienia, które samoistnie mija. Aby osiągnąć pełny efekt, zazwyczaj konieczne jest wykonanie kilku zabiegów termoliftingu. Kolejne zabiegi w serii, których zazwyczaj jest 4-6, powinno wykonywać się z około miesięczną przerwą.

Ujędrnianie pośladków – efekty termoliftingu

Dzięki wzmożonej produkcji kolagenu oraz stymulacji metabolizmu komórkowego, skóra ulega regeneracji i ponownemu napięciu. Z pomocą tego zabiegu możliwe jest więc ujędrnianie pośladków, możemy też dzięki niemu pozbyć się zmarszczek z okolic twarzy, przywrócić jędrność skóry w okolicach takich jak szyja czy dekolt, a także ujędrnić ramiona, brzuch, uda. Efekty takiego zabiegu, jako że nie stosuje się wypełniaczy, są bardzo naturalne. Różnica widoczna jest już bezpośrednio po zabiegu, lecz pełny efekt może pojawić się nawet po 3 miesiącach od jego wykonania.

Czy każdy może zdecydować się na ujędrnianie pośladków termoliftingiem?

Termolifting jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, nawet dla pacjentów z wrażliwą skórą. Może być on wykonywany niemal u każdego, jednak i w tym przypadku istnieją pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają zastosowanie tej metody. Wśród nich są między innymi nowotwory, różnego rodzaju schorzenia skóry, trądzik czy opryszczka. Zabiegu termoliftingu nie powinno się wykonywać także u kobiet w ciąży oraz w trakcie laktacji.

Dowiedz się więcej na temat termoliftingu do ujędrniania pośladków i uzyskaj zgrabną pupę o jakiej marzyłaś!

Call Now Button